zaślepki do uchwytów pałąka siatki

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

zaślepki do uchwytów pałąka siatki

29 lip 2008 22:07

witam czy ktoś wie czy, gdzie można kupić zaślepki do uchwytów pałąka siatki do sw oddzielającej przedział bagażowy.
jest to jedno z niewielu niedociągnięć w ceedzie sw aczkolwiek bardzo wkurzające.

AUTOR WĄTKU
Bandyta
 

30 lip 2008 10:03

własnie, też o tym myślałem niedawno... mała rzecz, a na pewno ucieszy posiadaczy SW :)

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

30 lip 2008 14:30

mozna sie przyzwyczaic :P
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

31 lip 2008 09:11

nie można, bygląda to jakby coś odpadło, zginęło.
oglądałem przedwczoraj ravkę ojca i ma podobne uchwyty i zaślepki są
wydaje mi się że jest to niedoróbka ze strony producenta.
może w następnych modelach się pojawią i będzie można to dokupić jako akcesorium
mam małe dziecko i jak pomyślę że za jakiś czas mi tam czego nawrzuca to już mnie trzęsie.
ostatnio w warsztacie widziałem jak synek powrzucał ojcu jednogroszówki w kratki od nawiewu. :lol: diabloo
wydawały piękny dzwięk przy włączonym nadmuchu :evil:

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

31 lip 2008 12:35

mozna cos pomyslec we własnym zakresie, moze jakas zatyczka z silikonu? :wink: albo czekac na pojwienie sie zaslepki w serwisach koszt pewnie bedzie okolo 50 zl na 2 szt :P
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
opti
 

31 lip 2008 13:06

Kiedyś kupowałem spinki do wykładziny bagażnika do Hondy w firmie Romix w Warszawie. Mają stronkę www.romix.pl a na niej wyszkiwarkę www.spinkisamochodowe.pl. Do naszych autek nie znalazłem takich jakich szukasz ale może jakiś zamiennik będzie pasował.

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

31 lip 2008 23:23

<span>opti</span> napisał(a):Kiedyś kupowałem spinki do wykładziny bagażnika do Hondy w firmie Romix w Warszawie. Mają stronkę www.romix.pl a na niej wyszkiwarkę www.spinkisamochodowe.pl. Do naszych autek nie znalazłem takich jakich szukasz ale może jakiś zamiennik będzie pasował.

dzięki za dobre chęci ale nie o spinki mi chodzi ale o zaślepki, atam niestety nic takiego nie ma

<span>cisco</span> napisał(a):pomyslec we własnym zakresie, moze jakas zatyczka z silikonu

może, ale jakoś nie jestem przekonany do samoróbek, bo zawsze badzienie mi wychodzi

<span>cisco</span> napisał(a):koszt pewnie bedzie okolo 50 zl na 2 szt

to nie istotne mogły by być 100pln/szt. byle by były
muszę się przyjrzeć dokładnie tym w ravce, może do toyoty trzeba uderzyć

AUTOR WĄTKU
navigator
 

01 sie 2008 07:38

Ha, to byl jeden z detali na jaki zwrocilem uwage jak po raz pierwszy siedzialem w Ceed w salonie. Oczywiscie, mila pani stwierdzila ze niestety firma Kia jeszcze nie wymyslila jak to zrobic - beeee, co za wstyd!
Coz, jak mam juz swojego ceed'a to faktycznie boli to troche jak sie widzi te dziury w suficie.
W Romixie bylem i niestety - na ten czas nic sie nie da wymyslec :cry:

czekamy, czekamy az cos zrobia z tym fantem - chyba ze ktos znajdzie lepsze rozwiazanie.

Osobiscie tez mnie to wkurza!

Avatar użytkownika
dyzman
Kierownik zmiany
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2008 19:54
Lokalizacja: Słupsk
Grupa: Trójmiasto

04 sie 2008 21:31

navigator napisał(a):Ha, to byl jeden z detali na jaki zwrocilem uwage jak po raz pierwszy siedzialem w Ceed w salonie. Oczywiscie, mila pani stwierdzila ze niestety firma Kia jeszcze nie wymyslila jak to zrobic (...) Osobiscie tez mnie to wkurza!

Ja dokładnie to samo, tyle że przy odbiorze. I też mnie to irytuje. Ale rozwiązania na razie brak.

AUTOR WĄTKU
wik
 

04 sie 2008 22:19

Co tylko kto wsiadł do Ceeda to pytał się po co te dziury. Miałem już dość tego. Poszukałem kawałek jasnoszarego filcu, odpowiednio wyciąłem, na lekki klej przykleiłem i mam spokój.

AUTOR WĄTKU
skalin
 

28 sie 2008 11:22

i to jest chyba rozwiązanie.

AUTOR WĄTKU
Fred
 

28 sie 2008 17:04

To teraz produkcja seryjna - wystawiasz na allegro i idą jak ciepłe bułeczki :D

wik napisał(a):Co tylko kto wsiadł do Ceeda to pytał się po co te dziury. Miałem już dość tego. Poszukałem kawałek jasnoszarego filcu, odpowiednio wyciąłem, na lekki klej przykleiłem i mam spokój.

AUTOR WĄTKU
Puchatek_1999
 

28 sie 2008 23:36

wik napisał(a):Co tylko kto wsiadł do Ceeda to pytał się po co te dziury. Miałem już dość tego. Poszukałem kawałek jasnoszarego filcu, odpowiednio wyciąłem, na lekki klej przykleiłem i mam spokój.


Kuuurcze!!!! Żesz to takie proste... :D

Dzięki za pomysł. Kupuję!! Też mnie te dziury wkurzają - zastanawiałem się jaki plastik użyć i jak wyprofilować te zaślepki... no i nie przyszło mi do głowy takie proste rozwiązanie...

Eh, czasami jak się człowiek zasugeruje..... :oops:

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

29 sie 2008 15:59

jakąś fotę proszęmyślałem o tym ale mnie takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje
szukam dalej

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

20 wrz 2008 07:51

a jak to wyglada w i 30 kombi bo mysle, ze dziurki sa takie same.

AUTOR WĄTKU
Yogi
 

zaslepka

08 paź 2008 08:48

A ja sobie zrobilem sam! :mrgreen: 8-) Z podstawki od "cake'a" CD-kow i dwustronnej tasmy montazowej (takiej na gabce). Wycialem tylko w gabce dziurke na srube i bangla. Ladnie?

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Jaro
 

08 paź 2008 09:09

No no!

Pełen respekt!

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

08 paź 2008 12:36

warte rozważenia clapping

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

08 paź 2008 18:05

Gratuluję pomysłu...mam nadzieje ,że ten wzór nie został już opatentowany i można go swobodnie kopiować :roll: :mrgreen:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

08 paź 2008 19:15

super rozwiazanie :D
tez sobie cos takiego sprawie, tylko narazie mam podstawki od CD w kolorze czarnym :evil:

pozdrawiam :wink:
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl