OWIEWKi SZYB BOCZNYCH

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kornac
Klubowicz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 maja 2008 18:21
Lokalizacja: Ełk

OWIEWKi SZYB BOCZNYCH

28 lip 2008 10:22

na Allegro uzytkownik: Grzemoni sprzedaje OWIEWKi SZYB BOCZNYCH do ceeda

- dwie przednie boczne szyby 59,- zł
- na cztery boczne szyby 88,- zł
Owiewki są w kolorze ciemny grafit.
Wysyłka w każdy piątek po dostawie
Obrazek

dla "wiejskich tuningowców" jeszcze jedno foto
Obrazek
Ostatnio edytowano 28 lip 2008 20:28 przez kornac, łącznie edytowano 1 raz
Biały ceed SW 1.6 CRDi 90KM Optimum ESP

rsimon
 

28 lip 2008 10:57

wybacz, ale po co ci to badziewie :?: :?: :?:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

28 lip 2008 11:03

fuj

i po co? zaszłości po polonezie? :twisted:

no chyba ze nie masz klimy- to rozumiem
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
kornac
Klubowicz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 maja 2008 18:21
Lokalizacja: Ełk

28 lip 2008 11:17

rsimon napisał(a):wybacz, ale po co ci to badziewie :?: :?: :?:


ja auktrat nie widze dla siebie zastosowania, ale nie wszyscy maja klime, wiec moze sie komus przyda.

Niby archaizm ale ten "gadzet" wystepuje w katalogu z akcesoriami do ceeda.
Biały ceed SW 1.6 CRDi 90KM Optimum ESP

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

28 lip 2008 12:47

Jak dla mnie to typowy przykÂład wiejskiego tuningu - do cee'd-a nie za bardzo pasuje, ale do 20 letniej bejcy 316 zaparkowanej pod lokalem dicho w Pierdziszewie GĂłrnym - jak najbardziej :D
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
kornac
Klubowicz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 maja 2008 18:21
Lokalizacja: Ełk

28 lip 2008 12:53

pioter napisał(a):Jak dla mnie to typowy przykÂład wiejskiego tuningu - do cee'd-a nie za bardzo pasuje, ale do 20 letniej bejcy 316 zaparkowanej pod lokalem dicho w Pierdziszewie GĂłrnym - jak najbardziej :D


tak jak ze wszytskim sa gusta i gusciki, skoro taki element jest do nabycia mysle ze i sa chetni ktorym sie to podoba i kupiÂą.
Biały ceed SW 1.6 CRDi 90KM Optimum ESP

rsimon
 

28 lip 2008 14:00

moja mama ma takie owiewki w avevsisie z 99 r.
nie mam klimy i może :?: spełnia to jakieś zadanie
ale nadal uważam że jest to badziew
a w dodatku po jakimś czasie zaczyna świerszczyć.
mama się przyzwykła i ściągać nie chce, ale mnie to irytuje ball

Abi
 

28 lip 2008 14:03

badziewie, nie badziewie... wystarczy, że ktoś pali w samochodzie i już znajdzie zastosowanie :)
Ale faktycznie pasują do ceeda jak świni siodło...

adam08
 

28 lip 2008 14:31

'£adnie' koledze kornacowi pojechaliœcie.. i weŸ tu cz³owieku umieœÌ link z jak¹œ nowink¹ :P

jacek316
 

28 lip 2008 15:48

Miałem owiewki w skodzinie przez 7lat, klimy nie było i raczej mi się do niczego nie przydały, a jak przyjdzie chęć po jakimś czasie ją wyrzucić to szyba będzie luźna.

marko
 

28 lip 2008 18:42

no cóz każdy może miec swoje zdanie. Ja owiewki chciałem dlatego iż podczas deszczu możesz swobodnie zostawić uchylono okno i jechać i nie martwić się oto, że inny kierowca cię zaleje wodą z kałuży. Dalej lato uchylam szyby pod firmą i autko oddycha:). Dopowiem tylko, że jestem szczęśliwym posiadaczem autoklimy i stwierdzam że jedno drugiego nie wyklucza. Wiejski tuning może ale to moje auto nawet wiejskie! pozdro dla klubowiczów

AUTOR WĄTKU
kornac
Klubowicz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 maja 2008 18:21
Lokalizacja: Ełk

28 lip 2008 20:32

adam08 napisał(a):'ÂŁadnie' koledze kornacowi pojechaliÂście.. i weÂź tu czÂłowieku umieœÌ link z jak¹œ nowinkÂą :P


i dokladnie o to mi chodzilo.

Pozdrawiam
Biały ceed SW 1.6 CRDi 90KM Optimum ESP

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

28 lip 2008 21:27

Nie pojechaliśmy koledze kornacowi tylko oceniliśmy wg siebie dodatkowy element wyposażenia, który kornac nam wskazał. Trzeba rozróżnić zwroty typu "kornac, co ty napisałeś?" od "wg mnie to badziewie".
Ja jestem wdzięczny kornacowi za opis przedmiotu, co do którego mogłem się wypowiedzieć, może nie w duchu postrzegania przez fanów wiochy, ale w duchu własnego postrzegania owych owiewek. Absolutnie prosze nie wyciągac wniosku, że moja ocena owego wskazanego "dodatku" jest w jakikolwiek sposób oceną charakteru, gustu, smaku czy tym podobnych cech kolegi kornaca.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

rsimon
 

28 lip 2008 22:52

ale nadal to badziewie :roll:

<span>Abi</span> napisał(a):że ktoś pali w samochodzie i już znajdzie zastosowanie

niezgodzę się, paliłem w samochodach z takimi owiewkami i prawie zawsze zaczepiałem papierosem
jak chcesz zapalić w samochodzie to przy V<100km/h pełne lub częściowe otwarcie okna nie jest niczym szalonym.
a palenie w aucie przy minimalnie otwartych oknach to jak komora gazowa. diabloo

e2rdo
 

29 lip 2008 06:52

superowy chruperowy wynalazek :)
i co za szpan ;]
i ta cena...

Grzech
 

29 lip 2008 07:25

miałem takie w maluszku :) :D :P

Abi
 

29 lip 2008 07:55

rsimon napisał(a):ale nadal to badziewie :roll:

<span>Abi</span> napisał(a):że ktoś pali w samochodzie i już znajdzie zastosowanie

niezgodzę się, paliłem w samochodach z takimi owiewkami i prawie zawsze zaczepiałem papierosem
jak chcesz zapalić w samochodzie to przy V<100km/h pełne lub częściowe otwarcie okna nie jest niczym szalonym.
a palenie w aucie przy minimalnie otwartych oknach to jak komora gazowa. diabloo


mnie się nigdy nie udało zaczepić o owiewkę... i tak wiem, że nie jest niczym szalonym, ale... ALE... jestem kobietą i mam swoje schizy :P no i pamiętaj że czasem pada deszcz, a w takim przypadku polowa drzwi jest mokra. Owiewki ratują chociaż troszkę przed wodą i poźniejszymi zaciekami. (pod warunkiem, że deszcz pada pionowo, bądź pod kątem na drzwi pasażera ;) )

Są gusta i guściki, niektórym będą się podobać... mnie osobiście kojarzą się z minioną epoką

rsimon
 

29 lip 2008 08:46

<span>Abi</span> napisał(a):czasem pada deszcz, a w takim przypadku polowa drzwi jest mokra

no ja cie przepraszam kierowniczko, ale z cukru masz te drzwi.
jak pada delikatnie to trochę pochlapie i samo wyschnie albo przecierasz chustką do nosa.
jak leje to powinno się trzymać ręce na kierownicy i patrzeć na drogę a nie palić
ponad to można się powstrzymać od palenia w samochodzie
w trasie można stanąć raz na 2-3 godz.
w mieście mozna się trochę opanować, przejazdy nie są bardzo długie, do 1 godziny przeważnie
palę od 15 lat i wiem co to nałóg ale ostatnio przestałem palić w aucie
nowe auto, dziecko na pokładzie, no i trochę zdrowiej

Abi
 

29 lip 2008 21:26

dobrze, mozna stanąć... ale czy jak staniesz na fajkę to deszcz przestanie padać? jakoś nie zauważyłam takiej zależności :) poza tym nie pale jak prowadzę... Palę stojąc w korku, stojąc na parkingu i z reguły poza autem :P a jak pada to chyba mam prawo zapalić we wlasnym samochodzie...
i nie mówię że mnie przeszkadza kilka kropli wody na drzwiach, przeszkadzaja mi jak kapią na papierocha :P

rsimon
 

29 lip 2008 21:57

każdy robi co chce, ale
<span>Abi</span> napisał(a):nie pale jak prowadzę... Palę stojąc w korku

to jest mała sprzeczność
<span>Abi</span> napisał(a):czy jak staniesz na fajkę to deszcz przestanie padać?

nie w tym rzecz
nie rozumiem po co cie owiewki do palenia papierosów
ale respect każdy mam prawo do własnego zdania 8)

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl