Maska silnika

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
mjasinsk
 

Maska silnika

30 cze 2008 22:16

Witam,

CZy wszystkie Ceedy maja tak znaczacy brak jak brak wyściółki maski silnika czy tylko mojemu ojcu sie to przydarzyło????? Szczerze to wczesniej nie zwrocilem na to uwagi ale wydawalo mi sie ze oprocz Syreny to wszystkie samochody maja to dosyc przydatna rzecz. Nawet moje MOndi zostało w ramach oszczednosci producenta pozbawione plastikowej oslony silnika ale maske od spodu ma super scisle wyscielona.

AUTOR WĄTKU
less
 

30 cze 2008 22:19

tylko diesle mają wygłuszenie

AUTOR WĄTKU
mjasinsk
 

30 cze 2008 22:22

NO to szkoda bo to wyglusza caly rok, dociepla zima i usztywnia maske.

AUTOR WĄTKU
less
 

30 cze 2008 22:24

z tym wygłuszeniem to w benzynie nie jest tak do końca. Paru kolegów dokupiło to wygłuszenie i z tego co pisali to nie zauważyli różnicy

AUTOR WĄTKU
maestro
 

01 lip 2008 06:19

<span>mjasinsk</span> napisał(a):NO to szkoda bo to wyglusza caly rok, dociepla zima i usztywnia maske


1) wygłusza pracę silnika - tak ale tylko w dieslach
2) służy do docieplania zimą - nie
3) usztywnia maskę :? - nie

:mrgreen:

AUTOR WĄTKU
potok
 

01 lip 2008 07:10

Czy na tym forum nie ma już admina ??? :evil:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 lip 2008 07:36

potok napisał(a):Czy na tym forum nie ma już admina ??? :evil:
jest jak przyczajony tygrys i ukryty smok ;)

jak odbierałem samochód tez się zdziwiłem że nie ma, ale jakoś nie chce mi się jej dokupywać bo trochę kosztuje a niekoniecznie coś da...

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

01 lip 2008 07:44

chyba kazdy miał sdiwone oczyj jak 1 raz otworzył maske :) a tam zonk goła maska :) :D :P

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

01 lip 2008 11:21

a ja sobie dokupiłem - fakt oczekiwania moje co do wyciszenia silnika były znacznie większe. ale mam wrażenie, że troszkę ciszej jest przy większych prędkościach obrotowych /prędkości autostradowe/
na pewno obecność wyciszenia nie wpływa na bilans termiczny silnika, co sugerowali niektórzy z Kolegów. silnik sie nie przegrzewa nawet w wyższych temperaturach. tak jak mówiłem - do odprowadzania ciepła z silnika służy chłodnica a nie maska.

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

01 lip 2008 13:02

Panowie to jakieś nieporozumienie i zbędny wydatek wyciszanie silnika benzynowego...
to sama rozkosz dla ucha słuchając jak ślicznie pracuje ten silnik gdy mu wiecej gazu docisnąć...

Pozdrawiam Andrzej

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

01 lip 2008 13:12

<span>AndyCzarny</span> napisał(a):wyciszanie silnika benzynowego...
to sama rozkosz dla ucha słuchając jak ślicznie pracuje ten silnik gdy mu wiecej gazu docisnąć...



zawsze sie wtedy czuje jak bym kosił trawę :) ten dzwiek jak kosiarka :)

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

01 lip 2008 14:07

AndyCzarny napisał(a):Panowie to jakieś nieporozumienie i zbędny wydatek wyciszanie silnika benzynowego...
to sama rozkosz dla ucha słuchając jak ślicznie pracuje ten silnik gdy mu wiecej gazu docisnąć...

Pozdrawiam Andrzej


Wytnij dużą dziurę w przegrodzie czołowej - będziesz miał więcej tej rozkoszy... :P

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

01 lip 2008 14:38

:D
tak masz rację trzeba byłoby tak zrobić żeby cokolwiek usłyszeć spod tej gołej maski :D

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

01 lip 2008 18:48

less napisał(a):z tym wygłuszeniem to w benzynie nie jest tak do końca. Paru kolegów dokupiło to wygłuszenie i z tego co pisali to nie zauważyli różnicy


Ja mam. I jest nieco lepiej, szczególnie przy wyższych prędkościach obrotowych - gang jest milszy, dźwięk bardziej stłumiony.
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

13 lip 2008 10:41

less napisał(a):tylko diesle mają wygłuszenie

Tylko diesle i jeszcze 2.0 benzyna samhał... :)

AUTOR WĄTKU
raxo
 

Re: Maska silnika

10 mar 2018 20:48

Posiadam 1.6 GDI benzyna i pytanie czy to wygłuszenie dawaliście do jakiegoś serwisu montować, czy da radę samemu ogarnąć?
Pytam bo jestem z tych co lubią cisze na autostradzie ;-)

Lukaszemko
Klubowicz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 07 lut 2018 22:40
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 117KM
2010, Ni niewm

Re: Maska silnika

11 mar 2018 22:32

to nic ci nie da chyba ze zakleisz całą komorę matami
Po prostu kia nie postarała się z wygłuszeniami ale i też nie jest aż tak złe jak z Suzuki

Avatar użytkownika
Pangenitor
Asystent Kierownika
 
Posty: 266
Dołączył(a): 30 gru 2017 23:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL HB, 1.4 Pb 100KM
2017, M SMART+

Re: Maska silnika

17 mar 2018 18:44

Kubeusz napisał(a):Tylko diesle i jeszcze 2.0 benzyna samhał... :)


Ja mam 1.4 benzyna i też mam wygłuszenie maski.
Skóra i ćwieki na wieki.....

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl