szyberdach

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

08 cze 2008 17:44

nie orientujecie sie jak cenowo wyglada domontowanie szyberdachu

AUTOR WĄTKU
potok
 

08 cze 2008 21:59

Jakkolwiek by to było korzystne, zdecydowanie odradzam warsztatowy montaż szyberdachu. Taki szyber w porównaniu z fabrycznym nie ma właściwej sztywności bo wycięcie dziury w dachu bez kształtek usztywniających, zgrzewanych z dachem nadwozia skutkuje szybką deformacją i przeciekami. Nie wspomnę już o estetyce - brak fabrycznej podsufitki i panelu sterującego. Takie przeróbki są główną przyczyną rozpowszechniania negatywnych opinii o szyberdachach :cry:
A swoją drogą dzisiaj trochę musiałem jeździć i stwierdzam, że w pozycji odsuniętej do tyłu, szyber w procku zaczyna być uciążliwie hałaśliwy dopiero powyżej 160 km/h - w audi100 było to powyżej 180 lecz w megane zaczynało się to (dudnienie) od 130.

Trochę szkoda piłkarzy :cry:
VIVAT KUBICA clapping

AUTOR WĄTKU
Daria
 

09 cze 2008 10:45

_alek_ napisał(a):Peugeota bym nie kupił nawet gdyby mial 3 szklane dachy...



Peugeota z 3 szklanymi dachami nie kupilabym-ZWLASZCZA! :lol:

AUTOR WĄTKU
Xeno
 

27 lis 2008 17:43

A ja mam szyberdach i to jest super sprawa.
Szyber w Prosiaczku ma dwie opcje - dźwigany tylko tył oraz odsuwanie całego okienka. Jedyny minus. tego rozwiązanie może być obniżony tylnia część dachowa, tam gdzie się chowa szyberdach, ale na końcu siedziska tylnego jest znowy podwyższona. Tak wiec odradzam procka z szyberdachem dla osob wiekszych mniż 185 cm, którzy muszą siedzieć z tyłu . :-) A poza ty,m to jestem zadowolony z tego rozwiązania. tak wiec kto chce kupić z szyber dachem to bardzo polecam.
W galeri zdjęcie procka z szyberdachem . A jak będe miał czas to wrzuce zdjęcia mojego szyberka również od środka.
Pozdro.

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl