Ograniczyli promocję?

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
moon
 

22 kwi 2008 10:12

tomek242 napisał(a):Wiadomo, im droższe auto tym więcej zbijamy z ceny
cennik Focusa
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 1_2008.pdf
i aktualne promocje:
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 2_2008.pdf
i uwierzcie, jak się chce, ma się czas i siły :P , to można wynegocjować tak jak Sensor napisał (sam jestem tego przykładem). Jeżeli negocjować cenę na Focusa, to najlepiej na ÂŚląsku.
Wracając do Ceeda, pewnie za chwilę też będzie można wyrwać jakiś większy upust, konkurencja nie śpi i ceny innych autek też robią się pomału atrakcyjne. Producentom łatwiej doposażyć auto niż spuścić z ceny :wink:


Z tego co pamietam jak podawałeś cenę za swojego to odliczając gratisowy pakiet ubezpieczenia, który dostałam to różnica pomiędzy Twoim i moim jest 3 tysiące... różnica jest też w aucie. Moje ma silnik 2.0 i pełną skórzana tapicerkę z podgrzewanymi siedzeniami. Nie wspomnę o czujnikach, alarmie itp bzdurach, które rzekomo tyle kosztują.

Z ciekawosci byłam w kilku salonach forda i za moja specyfikację musiałabym minimum 'bulnąć' ponad 90 tysięcy plus ubezpieczenie.
Póki co KIA jest najtańsza na rynku.

AUTOR WĄTKU
maestro
 

22 kwi 2008 10:36

Mi z czystej kalkulacji wyszło, że aby mieć podobnie wyposażone auto jak w przypadku proceeda musiałbym dolożyć do fokusa 15 tys. więcej !!!!

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

22 kwi 2008 11:18

kordianm napisał(a): bo podobno przy drugim zabezpiedczniu spuszczają 50% ceny.

ciekawe, nie spotkałem się z tym, bo chciałem blokadę skrzyni i życzyli sobie tyle co mają u siebie w cenniku beż zadnych zniżek :/
gdzie kupiłeś samochód?

ja na zamówieniu mam alarm i czujniki więc jeśli będą sie migać przy odbiorze auta to ich pogryzę...

AUTOR WĄTKU
kordianm
 

22 kwi 2008 14:06

ciekawe, nie spotkałem się z tym, bo chciałem blokadę skrzyni i życzyli sobie tyle co mają u siebie w cenniku beż zadnych zniżek :/
gdzie kupiłeś samochód?


E2rdo

W salonie Szymczyka na Połczyńskiej.
Sprawa wyglądała dokładnie tak:
przy zamówieniu Pani Monika - sprzedawca zapytała czy chcę blokadę w cenie czy alarm - stwierdziłem że chcę blokadę i fabryczny straszak mi wystarczy.
Po zamówieniu, przemyślałem kwestię i stwierdziłem że alarm też chcę, no i mówię Ci, zadzwoniłem nastawiając się na to że będę się musiał nie wiem jak targować a tu słyszę że w przypadku 2 zabezpieczenia dostaję 50% rabatu... Powaga. Oczywiście na razie wszystko na gębę, przez telefon ale wierzę że tak będzie.

AUTOR WĄTKU
robpaine
 

23 kwi 2008 12:14

Witam

W tym tygodniu zamówiłem ceeda C+ w Wawce :D - alarm,czujnik cofania gratis + 50/50 + pakiet ubezp bez mrugniecia okiem.
Niech sie spieszy ten kto chce 50/50 - trwa tylko do 20/05/08 (podpisanie umowy) samochod musi byc juz w salonie. Wiec trzeba juz sie decydowac bo moze byc juz za pozno.

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
maestro
 

23 kwi 2008 13:50

<span>robpaine</span> napisał(a):Niech sie spieszy ten kto chce 50/50 - trwa tylko do 20/05/08 (podpisanie umowy) samochod musi byc juz w salonie.


Zamówiłem auto 2 tygodnie temu a odbiór prawdopodobnie przełom maj / czerwiec. Na zamówieniu w uwagach mam wpisane: kredyt 50/50.
Wniosek taki, że mogę o nim zapomnieć ? Ciekawe.....

AUTOR WĄTKU
robpaine
 

23 kwi 2008 14:34

maestro napisał(a):
<span>robpaine</span> napisał(a):Niech sie spieszy ten kto chce 50/50 - trwa tylko do 20/05/08 (podpisanie umowy) samochod musi byc juz w salonie.


Zamówiłem auto 2 tygodnie temu a odbiór prawdopodobnie przełom maj / czerwiec. Na zamówieniu w uwagach mam wpisane: kredyt 50/50.
Wniosek taki, że mogę o nim zapomnieć ? Ciekawe.....


Nie wiem. Mi tak tłumaczyli ze jak zamówie wersje z dodatkami to KIA moze sie nie wyrobic i dostarczyc samochodu przed 20 maja co powoduje ze nie zalapie sie na promocje 50/50.

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

23 kwi 2008 15:06

moon napisał(a):
tomek242 napisał(a):Wiadomo, im droższe auto tym więcej zbijamy z ceny
cennik Focusa
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 1_2008.pdf
i aktualne promocje:
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 2_2008.pdf
i uwierzcie, jak się chce, ma się czas i siły :P , to można wynegocjować tak jak Sensor napisał (sam jestem tego przykładem). Jeżeli negocjować cenę na Focusa, to najlepiej na ÂŚląsku.
Wracając do Ceeda, pewnie za chwilę też będzie można wyrwać jakiś większy upust, konkurencja nie śpi i ceny innych autek też robią się pomału atrakcyjne. Producentom łatwiej doposażyć auto niż spuścić z ceny :wink:



Z tego co pamietam jak podawałeś cenę za swojego to odliczając gratisowy pakiet ubezpieczenia, który dostałam to różnica pomiędzy Twoim i moim jest 3 tysiące... różnica jest też w aucie. Moje ma silnik 2.0 i pełną skórzana tapicerkę z podgrzewanymi siedzeniami. Nie wspomnę o czujnikach, alarmie itp bzdurach, które rzekomo tyle kosztują.

Z ciekawosci byłam w kilku salonach forda i za moja specyfikację musiałabym minimum 'bulnąć' ponad 90 tysięcy plus ubezpieczenie.
Póki co KIA jest najtańsza na rynku.


Moon, nie znam twojej specyfikacji, ale oczywiste jest że Ceed jest najtańszy.
Jeżeli chodzi o mój wybór to mój Focus był droższy od Ceeda 1,6 CRDI w bardzo podobnej specyfikacji, o 3900 zł a w leasingu taka róznica jest prawie niezauważalna.
Gdybym nie kupował dodatkowej gwarancji Ford Protect, to różnica w cenie wyszła by mi jedynie 900 zł. Tutaj opisałem porównanie zakupu w zeszłym roku:
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=560&start=0

AUTOR WĄTKU
adam
 

23 kwi 2008 16:43

robpaine napisał(a):Witam

Niech sie spieszy ten kto chce 50/50 - trwa tylko do 20/05/08 (podpisanie umowy) samochod musi byc juz w salonie. Wiec trzeba juz sie decydowac bo moze byc juz za pozno.

pozdrawiam


Zamawiałem na poczatku marca a odbiór mam wyznaczony na czerwiec.
Zamówiłem z takim a nie innym wyposarzeniem bo był dostępny kredyt 50/50 i skalkulowałem sobie koszt z założeniem że dostane kredyt.
Gdy usłyszę w czerwcu że kredytu już nie ma to lepiej niech sie KMP zabarykaduje w swojej siedzibie.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

24 kwi 2008 09:21

adam napisał(a):
robpaine napisał(a):Witam

Niech sie spieszy ten kto chce 50/50 - trwa tylko do 20/05/08 (podpisanie umowy) samochod musi byc juz w salonie. Wiec trzeba juz sie decydowac bo moze byc juz za pozno.

pozdrawiam


Zamawiałem na poczatku marca a odbiór mam wyznaczony na czerwiec.
Zamówiłem z takim a nie innym wyposarzeniem bo był dostępny kredyt 50/50 i skalkulowałem sobie koszt z założeniem że dostane kredyt.
Gdy usłyszę w czerwcu że kredytu już nie ma to lepiej niech sie KMP zabarykaduje w swojej siedzibie.

ja mam zamówienie na maj
nie mam w nim napisane że chce kredyt 50/50
jeśli odbiór zrobią mi po 20 maja to zamorduje...

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

24 kwi 2008 10:59

myślę że nie należy wpadać w panikę a dowiedzieć się dokładnie u źródła bo moim skromnym zdaniem ważna jest data spisania umowy...

pozdrawiam oczekujących
Andrzej

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

25 kwi 2008 06:30

tak więc zadzwoniłem do kilku warszawskich saloonów i zapytałem, jak to jest z terminem tych kredytów
i każdy podobnie mi odpowiedział iż promocja trwa i niewiadomo kiedy się skończy, lecz na pytanie czy data 20.05 jest datą ostateczną, padała odpowiedz, że prawdopodobnie przedłużą...
tak więc coś na rzeczy jest że powoli przestaje się im to opłacać i planują się z tego wycofać.

AUTOR WĄTKU
cee'd up
 

09 cze 2008 16:06

e2rdo napisał(a):tak więc zadzwoniłem do kilku warszawskich saloonów i zapytałem, jak to jest z terminem tych kredytów
i każdy podobnie mi odpowiedział iż promocja trwa i niewiadomo kiedy się skończy, lecz na pytanie czy data 20.05 jest datą ostateczną, padała odpowiedz, że prawdopodobnie przedłużą...
tak więc coś na rzeczy jest że powoli przestaje się im to opłacać i planują się z tego wycofać.

Chciałabym zauważyć, że 7 czerwca promocja 50/50 wciąż obowiązywała, w przeciwieństwie do czujników cofania +autoalarm

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

09 cze 2008 20:22

Byłem w salonie 3.06. kredyt 50/50 jest przedłużony, więc śpijcie spokojnie.

AUTOR WĄTKU
krisder
 

10 cze 2008 13:58

Witam!
WÂłaÂśnie dzisiaj zamĂłwiÂłem Cee'da 1,6 DOHC SW opti. W promocji otrzymaÂłem :
kredyt niska rata
czujniki parkowania
alarm i pakiet ubezpieczeniowy
Promocja na w/w trwa wiĂŞc nadal. Ja oprĂłcz tego otrzymaÂłem parĂŞ innych dodatkĂłw ( miĂŞdzy innymi automatycznÂą klimatyzacjĂŞ), ale promocja KMP obowiÂązuje w dalszym ciÂągu.
p.s Oficjalne powitanie nastÂąpi po odbiorze leniwca (okoÂło dwĂłch tygodni)

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl