Ograniczyli promocję?

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
lyko
 

Ograniczyli promocję?

17 kwi 2008 11:41

Słuchajcie, jak to jest, w Kii zniknęła oferta darmowego czujnika cofania i autoalarmu? Czy ja dobrze widzę? Jeśli tak, to cena zaczyna się robić przeciętnie atrakcyjna. Jak szukałem samochodu (SW, 1,6 CRDI opt+), to za ok. 3000 pln drożej można było mieć Focusa kombi albo Skodę ( z tym że nie kombi). Czyżby tacy pewni się zrobili??

AUTOR WĄTKU
Quercus
 

17 kwi 2008 11:59

Wygląda na to, że wycofali tą promocję. Ja zamawiałem swojego 27-03-2008 i dostałem, ale czyjnik cofanie był bez wyświetlacza. :(

AUTOR WĄTKU
sevrin
 

17 kwi 2008 12:03

Faktycznie - finito promocyjnych alarmów :)

Ja się (mam nadzieję) załapałem na alarm i czujnik cofania z wyświetlaczem.

Odbieram na dniach.

AUTOR WĄTKU
zawad
 

17 kwi 2008 12:08

JuÂż ktoÂś kiedyÂś pisaÂł, Âże moÂżna kupiĂŚ forda dopÂłacajÂąc 3tyÂś wiĂŞc sprawdzilem i porĂłwnaÂłem wersje wyposaÂżenia dla przykÂładu biorÂąc swojego CEE'DA SW CRDI 115/OPTIMUM i FOCUSA KOMBI TDCI (110 albo 115 km) i wyszÂło szydlo z worka- za Forda z wyposaÂżeniem takim jak KIA trzeba byÂło zapÂłaciĂŚ 88800 czyli 20700 wiĂŞcej(oczywiÂście doliczajÂąc gratisy:czujniki,alarm no i dywaniki)

Avatar użytkownika
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

17 kwi 2008 12:13

Nie ma co dramatyzować i tak czujniki i alarm można spokojnie wynegocjować w gratisie zamawiając autko.

AUTOR WĄTKU
zawad
 

17 kwi 2008 12:14

Quercus napisał(a):Wygląda na to, że wycofali tą promocję. Ja zamawiałem swojego 27-03-2008 i dostałem, ale czyjnik cofanie był bez wyświetlacza. :(
Gdy zamawialem swojego zaproponowali mi czujnik z wyświetlaczem lub tylko z sygnałem dźwiękowym ; wziąłem bez wydaje mi się , że dźwięk jest wystarczający a jak chcesz wyświetlacz to zapytaj u siebie w salonie co zrobili z wyświetlaczem ? bo z tego co się orientuje to czujniki i alarmy montowane są na miejscu.

AUTOR WĄTKU
lyko
 

17 kwi 2008 12:22

zawad napisał(a):JuÂż ktoÂś kiedyÂś pisaÂł, Âże moÂżna kupiĂŚ forda dopÂłacajÂąc 3tyÂś wiĂŞc sprawdzilem i porĂłwnaÂłem wersje wyposaÂżenia dla przykÂładu biorÂąc swojego CEE'DA SW CRDI 115/OPTIMUM i FOCUSA KOMBI TDCI (110 albo 115 km) i wyszÂło szydlo z worka- za Forda z wyposaÂżeniem takim jak KIA trzeba byÂło zapÂłaciĂŚ 88800 czyli 20700 wiĂŞcej(oczywiÂście doliczajÂąc gratisy:czujniki,alarm no i dywaniki)

Nie sprawdzaj w necie ale przejedŸ siê do salonu i zacznij rozmawiaÌ. Zobaczysz ¿e wyjdzie tyle ile napisa³em. Przynajmniej tak wychodzi³o w Poznaniu w jednym z salonów. Maj¹ ca³kiem wysokie rabaty. By³y oczywiœcie ró¿nice w wyposa¿eniu, ale na tej zasadzie, ¿e np w foce by³a szyba przednia ogrzewana a nie by³o relingów a w Kii ca³kiem odwrotnie :). Do tego ubezpieczenie mieli za darmoche.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 kwi 2008 12:43

dokładnie podjedz do forda i pogadaj 10 tys to od reki a resztę trzeba pogadać
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
lyko
 

17 kwi 2008 13:14

studzio napisał(a):Nie ma co dramatyzować i tak czujniki i alarm można spokojnie wynegocjować w gratisie zamawiając autko.

Ci co kupili już może nie mają co dramatyzować rzeczywiście, ale tacy co się zastanawiają nad kupnem już nie mają na dzień dobry czujników i autoalarmu za friko, tylko muszą się prosić, co ogranicza ich możliwości negocjacji np. rabatu gotówkowego. Tak więc to jest faktyczna podwyżka o 2000 zł.

AUTOR WĄTKU
zawad
 

17 kwi 2008 13:16

<span>sensor</span> napisał(a):dokÂładnie podjedz do forda i pogadaj 10 tys to od reki a resztĂŞ trzeba pogadaĂŚ

Nie zrozum mnie ¼le SENSOR ale skoro jeste¶ takim dobrym negocjatorem i po zbiciu na dzieñ dobry 10 i jeszcze mo¿na by³o zbiæ i wynegocjowaæ wiêcej twój wybór i tak pad³ na CEED'A . A co do upustów to by³em w FORD PARTNER KRAKÓW i nic nie chcieli zej¶æ z ceny, co innego w OPLU w którym dosta³em "na dzieñ dobry" chyba 8% procent, ale i tak oferta KIA by³a o niebo lepsza od konkurencji . Nie piszê tego ¿eby kogo¶ zdenerwowaæ ale wydaje mi siê ¿e obecnie na rynku nie ma lepszej oferty ni¿ KIA a co do moich obliczeñ to rzeczywi¶cie dane bra³em z netu wliczaj±c takie g³upoty jak siatka, radio z mp3 itd.
JeÂżeli kogoÂś uraziÂłem to sorry.
3majcie siĂŞ

AUTOR WĄTKU
lyko
 

17 kwi 2008 13:22

<span>zawad</span> napisał(a):co do upustów to byłem w FORD PARTNER KRAKÓW i nic nie chcieli zejść z ceny,

A mówią że to w Poznaniu są sknerusy!! :)

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

17 kwi 2008 13:42

<span>sensor</span> napisał(a):dokładnie podjedz do forda i pogadaj 10 tys to od reki a resztę trzeba pogadać

Sensor zalezy czy mówisz o starym modelu czy o nowym - bo mnie interesuje nowy a na niego napewno nie dostane 10 000tys. rabatu?

AUTOR WĄTKU
sevrin
 

17 kwi 2008 15:35

Znajomi kupili chyba dwa lata temu fabiĂŞ u dealera.

Owszem - dostali upusty, gratisy itp... itd... w sumie ponad 15 tys. PLN taniej wyszÂło.

Po jakimÂś czasie odkryli skÂąd taki rabat im siĂŞ trafiÂł. :)

Dach i tylna klapa miaÂły 3x grubszÂą warstwĂŞ lakieru :)
OczywiÂście dealer nic nie wiedziaÂł na ten temat.

Mam nadziejĂŞ, Âże Kia'nki nie majÂą ochoty fruwaĂŚ z lawet na asfalt :)

AUTOR WĄTKU
kostel
 

Re: Ograniczyli promocję?

17 kwi 2008 15:52

lyko napisał(a):Słuchajcie, jak to jest, w Kii zniknęła oferta darmowego czujnika cofania i autoalarmu? Czy ja dobrze widzę? Jeśli tak, to cena zaczyna się robić przeciętnie atrakcyjna. Jak szukałem samochodu (SW, 1,6 CRDI opt+), to za ok. 3000 pln drożej można było mieć Focusa kombi albo Skodę ( z tym że nie kombi). Czyżby tacy pewni się zrobili??


ciekaw jestem jaka to oferta na skode czy forda z 3 tyś różnicy chyba z zeszłego roku :)

AUTOR WĄTKU
lyko
 

17 kwi 2008 16:32

<span>kostel</span> napisał(a):ciekaw jestem jaka to oferta na skode czy forda z 3 tyÂś ró¿nicy chyba z zeszÂłego roku Smile

To by³a oferta któr¹ wytargowa³em! Dot. nowego Focusa kombi z 08'. Te trzy tysi¹ce (oko³o) ró¿nicy powstawa³o po uwzglêdnieniem tak¿e darmowego ubezpieczenia oraz pakietu Gold do wersji 1,8 TDCI (na którym w Fordzie opuszczali ponad 3 kpln od jego ceny) oraz w³aœnie gdyby nie by³o darmowego auto alarmu oraz czujników parkowania w Kii. Ostatecznie zdecydowa³em siê na Kijankê z ró¿nych wzglêdów a po za tym dlatego, ¿e te¿ trochê utargowa³em :). Aktualnie uwa¿am, ¿e jeœli inne firmy te¿ po cichu nie podwy¿szy³y cen, albo jeœli Kia nie powali konkurencji jak¹œ now¹ promocj¹, to cena nie jest ju¿ taka atrakcyjna. Oczywiœcie wszystko to dotyczy porównania Focus kombi 1,8TDCI z dodatkami Gold z Kia SW 1,6CRDI w Opt+. Nie wiem jak wygl¹da porównanie cen w przypadku bardziej ubogich wersji.

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

17 kwi 2008 17:17

Wiadomo, im droższe auto tym więcej zbijamy z ceny
cennik Focusa
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 1_2008.pdf
i aktualne promocje:
http://www.ford.pl/spg/images/25_44/Foc ... 2_2008.pdf
i uwierzcie, jak się chce, ma się czas i siły :P , to można wynegocjować tak jak Sensor napisał (sam jestem tego przykładem). Jeżeli negocjować cenę na Focusa, to najlepiej na Śląsku.
Wracając do Ceeda, pewnie za chwilę też będzie można wyrwać jakiś większy upust, konkurencja nie śpi i ceny innych autek też robią się pomału atrakcyjne. Producentom łatwiej doposażyć auto niż spuścić z ceny :wink:

AUTOR WĄTKU
Pablitow
 

18 kwi 2008 14:53

promocja byla do 30 marca

teraz w promocji daja opony zimowe, i chyba dywanik do bagaznika.
po negocjacjach alaram i cofanie.

(opony im zostaly)

odnosnie negocjacji to zalezy od salonu ja bylem w 3trzech KIA.
wybralem ten ktory dal mi najwiecej tzn:

- autoalarm, czujnik i klimatyzacje automatyczna.

w Toyocie Auris nie chcieli nic zejsc; (nie polecam ich, strasznie anty klienci, mysla ze nie wiadomo co to za marka)
w Hyundaiu i30 zeszli z ceny i dawali czujnik i alarm
w Citroenie C4 zaoferowali lepsza cene i czujnik
(kolo 57 tys. za model zblizonie wypos. do Ceeda)

dziwie sie ze ktos nie negocjuje ceny czy wyposazenia...
sorry ale za czujnik 1000 zl, ktory nie ma sygnalizacji, tylko beeep beeep
to lekka przesada :wink:

AUTOR WĄTKU
motto
 

21 kwi 2008 22:20

Ja brałem auto tydzień temu i już nie było tego. Zażenowany powiedziałem, że (cytat) "bez titit na pilota nie biorę" i po sekundzie zaproponowali mi autoalarm i czujniki cofania gratis. :) Wyświetlacz rzecz zbędna i tak czujniki mnie juz irytują bo ja często na cm jeżdżę a to mi tita, ale zona sobie chwali.

AUTOR WĄTKU
maestro
 

22 kwi 2008 06:52

<span>motto</span> napisał(a):Ja brałem auto tydzień temu i już nie było tego. Zażenowany powiedziałem, że (cytat) "bez titit na pilota nie biorę" i po sekundzie zaproponowali mi autoalarm i czujniki cofania gratis.


A miałeś na zamówieniu wpisane: autoalarm i czujniki cofania ?
Jeśli w zamówieniu jest to wszczególnione to nie mogą przy odbiorze zabierać tego tłumacząc, że promocja już sie skończyła.

AUTOR WĄTKU
kordianm
 

22 kwi 2008 09:01

Witam,
Zamawiałem auto 12.04, w zamówieniu wpisane dywaniki, blokadę skrzyni, czujniki cofania. Po analizie tego co na forum zadzwoniłem jeszcze do salonu i dostałem listwy na drzwi :)
Zastanawiałem się jeszcze nad alarmem i po kilkudniowym zbieraniu się do telefonu i szykowaniu na negocjacje (bo 1000 PLN za podstawowy alarm qx002 bez domykania szyb to trochę dużo) zadzwoniłem wczoraj i ku mojemu zaskoczeniu dostałem alarm za 500 PLN, bo podobno przy drugim zabezpiedczniu spuszczają 50% ceny.

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl