Dywaniki pseudoorginalne

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

29 lut 2008 21:55

jaki kontakt z gościem i jaki kolor wybrałeś :)

AUTOR WĄTKU
Jędrek
 

29 lut 2008 21:58

Ja wybrałem kolory:
* Dywaniki - czarny nakrapiany czerwonym -- ładnie wygląda
* Obszycia - czarne
* Napisy - czerwony

Kontakt był OK, szybka dostawa .... a przed chwilą napisałem do niego czy mi skoryguje dywanik kierowcy - zobaczymy co odpowie.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

01 mar 2008 15:20

Za dodatkową opłat pewnie skoryguje daj znać Jedrek jak sprawy się potoczą :)

AUTOR WĄTKU
Jędrek
 

03 mar 2008 19:49

;).... sprzedawca odpowiedział !!! Całkiem konkretny Gość ! Mam mu przesłać szablon takiego kształtu jaki mnie interesuje i za 20 zeta + koszt wysyłki, wykona mi idealnie dopasowany dywanik dla kierowcy. Moim zdaniem warto odżałować tym bardziej że ja go sobie wydłużę o 4 cm bo mniej więcej tyle jest jeszcze wolnej przestrzeni pod pedałami.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

11 mar 2008 09:39

te z linka Jędrka to sa MOJE dywaniki co u MNIE w aucie leżą:D:D:D:D:D:D:D:D tylne są wydłużone
przednie tez trochę -choć fakt pod pedałem gazu nie wydłużałem bo jest w podłodze dynks i by się zawijało dziwnie i by nie szło wciskac do końca gazu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jak ktoś chce to niech wyśle gościowi swój wzór -to dorobi mu idealnie tak jak chce
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 mar 2008 10:58

No dostałem te z Twojego wzoru Sensor są ok choć jak kto woli mógłbyć
trochę dłuższy pod gazem ale ogólnie jestem zadowolony :wink: :D

AUTOR WĄTKU
rav
 

11 mar 2008 15:36

Ile czekaliście na odbiór?. Czy standardowy welur wystarczy, czy brać może te z weluru igiełkowego?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

11 mar 2008 16:13

Jeśli sobie zażyczysz dodatkowo nadruk to tylko standard bo na igiełkowym nie trzyma. Chyba, że nadruk na innym materiale a potem dodatkowo wszyty. Igiełkowy trochę łatwiejszy w utrzymaniu ale chyba mniej trwały tzn po jakimś czasie bedzie widać "przygniecenia". Na welurze pętelkowym będzie się to mniej rzucać w oczy.

AUTOR WĄTKU
rav
 

11 mar 2008 16:23

Dzięki :) . Czyli zamówię standart tylko nie mogę się jeszcze zdecydować na kolory. Czarny dywanik, szare obszycie i szary napis chyba będzie ok :roll:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

12 mar 2008 08:55

dokładnie napis tylko na pętelkowym
igiełkowy jest grubszy -ale podobno łatwiej się czyści
niech ktoś zrobi tą wersję z przedłużonym pod pedałem kierowcy -jak się sprawdzi(nie będzie sie zaginać ) to tez przy zmianie sobie kupię taki

AUTOR WĄTKU
Bucz
 

12 mar 2008 14:32

Ja na ten przykład wolę gumowe "dywaniki". Welurowe miałem w Corsie i po dość krótkim czasie (kupowane nowe) zesztywniały i powykrzywiały się. Nie wygłądało to ani elegancko ani estetycznie. Nie potrzeba do środka lać kubła wody. W moim przypadku wystarczyło kilka dni deszczowych i było po jabłakach.
Gumowe "dywaniki" w Ceedzie mi pasują i raczej nie będę ich zmieniał. I tak jak napisał kolega Wpiszczek, są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu.

AUTOR WĄTKU
Olek
 

12 mar 2008 14:42

welurowe sa przytulniejsze :D na zime to wiadomo ze odpadaja, ale wiosna-lato to dla mnie tylko welurowe :) moze wlasnie dlatego ze kojarza sie ze sloncem, cieplem 8-) heheh ....

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

12 mar 2008 15:04

hahahahahahah to sięnam rozmarzył kolega -już niedługo lato bedzie spoko
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

01 maja 2008 19:05

Też dostałem te "pseudooryginalne" dywaniki i jakość jest naprawdę bardzo dobra, jednak podobnie jak innych martwi mnie długość dywaników tylnych. Prawdopodobnie zainwestuję więc jeszcze parę złotych w welury, które tak zachwalacie.

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

01 maja 2008 20:56

Kupując ceedka, też dostałem dywaniki. Były po pierwsze małe i przesuwały się. Po drugie nie były wyprofilowane, czyli woda naniesiona na obuwiu, momentalnie była pod dywanikiem. Szybko je zmieniłem na inne, specjalnie dobrane w sklepie.

AUTOR WĄTKU
Puchatek_1999
 

09 lip 2008 23:41

less napisał(a):Mam takie same dywaniki jak te z Aukcji Allegro. Dostałem je w salonie. Nie są to oryginały ale dywaniki zrobione na wzór oryginalnych specjalnie do Ceedka. Pasują idealnie. Ślizganie też nie jest problemem gdyż mają dziurki na takie kołki które wystają z podłogi pod przednimi siedzeniami.
Jedyny ich mankament to to zę tylnie za mało wchodzą pod przednie siedzenia.


Kurcze, czytam i nadziwić się nie mogę... Wydawało mi się do tej pory, że mam oryginalne (gumowe) - dostałem w salonie razem z samochodem, przy odbiorze. Tyle, że...
1. cholernie nie pasują - tak jak niektórzy Koledzy tu pisali,
2. w podłodze rzeczywiście są takie kołki ale w moich dywanikach nie ma żadnych dziurek!! Nawet dziwiłem się, że tak dziwnie to jakoś wymyślili - niby się ten dywanik o ten kołek opiera (bo tak mi się wydawało, że ma być) ale to wszystko zjeżdza w te i wewte...
3. są za wąskie - jak przesunę w lewo (nie podwija mi się wtedy pod pedał sprzęgła) to akurat brzeg dywanika jest dokładnie pod pedałem gazu (cholernie niewygodne - pięta opiera się wtedy o ten wywinięty rant);
jak przesunę w prawo - co chwila mam zawinięty brzeg dywanika woków sprzęgła

Wychodzi na to, że w salonie dali mi jakąś kichę (nawet krój wydawał mi się lekko bezsensowny). Gdyby nie ten wątek to nawet bym nie wiedział, że zostałem zrobiony w balona :evil:

AUTOR WĄTKU
KZ
 

10 lip 2008 05:35

Puchatek_1999 napisał(a):Kurcze, czytam i nadziwić się nie mogę... Wydawało mi się do tej pory, że mam oryginalne (gumowe) - dostałem w salonie razem z samochodem, przy odbiorze. Tyle, że...


Nie ma czegoś takiego jak oryginalne... Podobnie jak nie ma oryginalnego alarmu czy czujników parkowania....

AUTOR WĄTKU
siuto
 

10 lip 2008 07:18

@Puchatek_1999
dziurke musisz sam sobie wyciac.
zreszta na gumowych jest to widoczne w ktorym miejscu.
fakt, ze po zalozeniu tej dziurki na kolku dywanik jest ok od strony progu a w strone drazka juz troszke miejsca zostawia nie pokrytego guma :(

AUTOR WĄTKU
less
 

12 lip 2008 11:54

KZ napisał(a):
Puchatek_1999 napisał(a):Kurcze, czytam i nadziwić się nie mogę... Wydawało mi się do tej pory, że mam oryginalne (gumowe) - dostałem w salonie razem z samochodem, przy odbiorze. Tyle, że...


Nie ma czegoś takiego jak oryginalne... Podobnie jak nie ma oryginalnego alarmu czy czujników parkowania....


Oryginalne dywaniki są z tego co wiem - ktoś dawał w pdf-ie katalog oryginalnych akcesoriów do ceeda. Z tego co pamiętam to cena gumowych powyżej 300plnów.

Ale generalnie nikt nie ma (chyba) oryginalnych dywaników a tylko tzw. dedykowane do ceeda

AUTOR WĄTKU
navigator
 

12 lip 2008 14:24

:? Tak, te niby oryginalne co daja (ha, jak sie o nie oczywiscie upomnisz) w salonach to sa o kant d...y rozbic. No, ale coz - na zime bede je uzywac, zobaczymy czy bardzo bedzie zle. Na okres wiosenno-letni czyli teraz chetnie zakupie te welurowe z allegro z poprawionym rozmiarem dla kierowcy.
Faktycznie - welurowe wygladaja bardziej okazale. :wink:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl