[C1] Blokada drzwi

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
marcin1357
Dopiero co...
 
Posty: 2
Dołączył(a): 06 mar 2020 08:51
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1 SW, 1991 ON 140KM
2008, Optimum

[C1] Blokada drzwi

06 mar 2020 08:56

Witam serdecznie :) Zostałem szczęśliwym posiadaczem kia ceed, ale mam pewien problem. Auto było wcześniej radiowozem i zamontowana jest w nim blokada drzwi. Niestety w żaden sposób po odblokowaniu drzwi nie można otworzyć, od środka drzwi z tyłu. Czy miał ktoś podobny problem? Czy w miarę ogarnięty elektryk wyłączy to? Dodam, że po wciśnięciu przycisku do odblokowania drzwi, tylne drzwi można otworzyć od zewnątrz. Nie jest to może jakoś uciążliwe, ale nie zawsze chce mi się wysiadać, żeby wypuścić dziecko z tyłu jeżeli może wysiąść samo. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

dziobsson
Brygadzista
 
Posty: 119
Dołączył(a): 26 sie 2014 09:02
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 HB, 1,4 Pb 109KM
2008, Comfort+

Re: Blokada drzwi

06 mar 2020 10:20

Witam,

Nie mam wiedzy na temat ewentualnych dodatkowych rygli w radiowozach, ale nie jest to przypadkiem przełączone (na "ON") zwykłe zabezpieczenie przed dziećmi, które jest w każdym 4 lub 5 drzwiowym samochodzie?

Opisane jest to w instrukcji obsługi.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Blokada drzwi

11 mar 2020 21:56

Eksploatację auta (jak i każdego urządzenia mechanicznego) zaczynamy od lektury instrukcji obsługi, a obecność na forum zaczynamy od przywitania się w odpowiednim dziale.
Radiowozy nie mają żadnej dodatkowej blokady otwarcia drzwi, jak przeczytasz instrukcję, znajdziesz rozwiązanie problemu.
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl