Popielniczka

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Popielniczka

10 lut 2008 14:35

Słuchajcie, nie wiecie jak można wyjąć popielniczę?
Wczoraj wpadł mi jakiś papier za nią i nie moge teraz jej zamknąc.
Może ktoś to rozbierał bo boję się używać siły, żeby czegoś nie urwać.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

10 lut 2008 18:48

Nie próbowałem - nie pomogę.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

KZ
 

10 lut 2008 19:00

pioter napisał(a):Nie próbowałem - nie pomogę.


Pioter - może trochę bardziej konstruktywnie ? W ilości postów i tak już jesteś w czołówce...

lemur
 

10 lut 2008 19:43

KZ napisał(a):
pioter napisał(a):Nie próbowałem - nie pomogę.


Pioter - może trochę bardziej konstruktywnie ? W ilości postów i tak już jesteś w czołówce...


Ten temat już wałkowaliśmy - jak widać bez skutku :o

Hazael
 

10 lut 2008 19:53

w części związanej z miejscem montażu CB radio masz napisane jak wyjąć popielniczkę:
<span>rafek81</span> napisał(a):najpierw musisz zdemontowac ten mini schowek... jest na 4 zaczepach takich jak skrzynka z bezpiecznikami.. poprostu lekko podwaz i pociagnij smiało do ciebie.. i jak wyjmiesz ten mini schowek sa tam dwie śrubki odkrecasz i jestes w domu..

lemur
 

10 lut 2008 19:58

I tutaj brakuje linka POMÓGŁ...

Hazael
 

10 lut 2008 20:03

lemur napisał(a):I tutaj brakuje linka POMÓGŁ...


nie rozumiem? napisałem że cytuję rafek81

lemur
 

10 lut 2008 20:07

No to dla was obu, bo znalazłeś tego posta :)

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

11 lut 2008 09:42

KZ - wali mnie ilość postów. Po prostu tak rozmawiam i już, podobno mamy wolność słowa. Czy jak jesteś u znajomego na imprezie i spyta "Czy ktoś umie naprawić odtwarzacz DVD" nie odpowiesz "Niestety, nie potrafię, nie pomogę?" (no chyba że jesteś elektrotechnikiem , wtedy zmień sobie przykład). Dla mnie forum to pisemne odzwierciedlenie rozmowy miedzy ludźmi i uważam, że taka wypowiedź jest konstruktywna - znam (tak się składa) Zucia i z szacunku dla jego osoby czułem się zobowiązany do odpowiedzi, że nie jestem w stanie pomóc mu z jego problemem. Gdybym spotkał się ze mną na kawie w knajpie to jakby spytał "Wiesz jak wyjąć popielniczkę" miałbym patrzeć w sufit i pogwizdywać bo odpowiedź "Niestety, nie pomogę" jest niekonstruktywna?
Rozumiałbym Twoje obawy, gdyby na sto moich postów 99 składało się z pojedyńczych sylab typu "Hę", "Nie", "No, no" itp. A ile takich wg Ciebie niekonstruktywnych u mnie jest?
Jeśli uważasz że piszę po to by nabijać sobie jakiś tam licznik (nie sądźmy innych po sobie? :P ) to skasuj mi z 800 i czuj się zadowolony.
Przepraszam wszystkich że poza tematem, ale czułem się w obowiązku.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

KZ
 

11 lut 2008 10:05

pioter napisał(a):Przepraszam wszystkich że poza tematem, ale czułem się w obowiązku.


Super, tylko zastanów się nad tym co by był jakby każdy z użytkowników który nie próbował postanowił to ogłosić światu - umówmy się że nikogo to nie interesuje że nie próbowałeś w odróżnieniu od sytuacji gdybyś próbował i na pewno wiele osób byłoby tym zainteresowane. Trzymaj się tej koncepcji i będzie dobrze.

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

11 lut 2008 10:11

Pioter, KZ ma rację: robisz po prostu szum. Jeżeli ktoś będzie szukał odpowiedzi na jakieś zagadnienie, to jak każdy będzie pisał "ja nie wiem", to szukanie jest o kant de rozbić, bo trzeba będzie przebijać się przez wszystkie posty niewiedzących. Forum nie jest odzwierciedleniem rozmowy, bo takowym jest czat, forum to forma tablicy ogłoszeniowej.
Wojtek Piszczek

lemur
 

11 lut 2008 11:46

Co do popielniczki, to ja też nie próbowałem :D

Ale nie wiem czemu chcesz ją wyciągać. Jeżeli na CB radio, to może zamontujesz pod kierownicą, jak ja? Zdjęcie w mojej galerii.

Hazael
 

11 lut 2008 17:41

<span>lemur</span> napisał(a):Ale nie wiem czemu chcesz ją wyciągać. Jeżeli na CB radio, to może zamontujesz pod kierownicą, jak ja? Zdjęcie w mojej galerii.


proponuję przeczytać pierwszy post w tym wątku tam zucio1, napisał dlaczego chce ją wyciągnąć :) 8-)

lemur
 

11 lut 2008 18:19

Hazael napisał(a):
<span>lemur</span> napisał(a):Ale nie wiem czemu chcesz ją wyciągać. Jeżeli na CB radio, to może zamontujesz pod kierownicą, jak ja? Zdjęcie w mojej galerii.


proponuję przeczytać pierwszy post w tym wątku tam zucio1, napisał dlaczego chce ją wyciągnąć :) 8-)


Sorki, umknęło mi, już się nie odzywam :oops:

Konrad63
 

13 lut 2008 14:39

Ale się wam, chłopaki, jakieś ciśnienie porobiło :twisted:
Pioter napisał 4 słowa (+ znak przestankowy "-"), został postawiony do pionu przez służbistego mundurowca, odpowiedział obszernie na zarzut, potem była replika i jeszcze komentarz wpiszczka. Zrobiło się słów ... nie chce mi się liczyć, ale duuużo.

Ja wiem, że to dla dobra forum, ale nic nie poradzę, że jakoś mi się tak przyplątało do głowy stare powiedzenie, że "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". Nie na temat chyba :P

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

14 lut 2008 13:44

Konrad, ja nie mam nic przeciwko mówieniu komuś że wg mnie coś jest nie tak - ale kultura wymagałaby robić to na PW a nie ogłaszać całemu światu że wg mnie "ten w skórze to drań" (AYA RL - był taki zespół). I tak jak mówisz potem niepotrzebne emocje, pojawia się armia popierających i tych przeciw - i temat nam się rozjeżdża.
Ale żeby nie było że poza tematem - sprawdziłem ten schowek i i faktycznie, tak jak to opisał rafek trzeba najpierw wyciągnąć plastikowy zamykany "schoweczek" nad popielniczką (ma po boku plastikowe zaczepy - trzeba umiejętnie je poluzowac żeby nie połamać). Jak wyjmiesz to masz dostęp do popielniczki - widziałem tam jakieś śrubki mocujące - chyba dwie. A schowek wyciągnąłem żeby zobaczyć czy nie da się tam wepchnąć CB radia - niestety nie :(
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

KZ
 

14 lut 2008 17:43

Kultura kolego Piotrze wymaga pisania na temat. Następnym razem wątek z takim bzdur będzie czyszczony z informacją na priv o usunięty poście i jego powodach. Ten zamykam i pozdrawiam.

Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 117 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl