[C3] Hub USB - da się?

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
Pangenitor
Asystent Kierownika
 
Posty: 266
Dołączył(a): 30 gru 2017 23:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL HB, 1.4 Pb 100KM
2017, M SMART+

Re: [C3] Hub USB - da się?

27 lis 2019 08:54

Co udało mi się na dzień dzisiejszy ustalić.
Wczoraj wieczorem jeszcze pobawiłem się tym hubem.
Drugie podłączenie do samochodu i pojawia się zonk. Przez pierwszą minutę nie potrafi się dogadać albo z pendrivem albo rwie połączenie z telefonem. :scratch_one-s_head:
No to do domu i zabrałem się za telefon. Wyłączyłem w nim oryginalną aplikację do odtwarzania muzy google play i usunąłem z telefonu folder Music, gdyż na pendrivie miałem taki sam.
Trzecie podłączenie i wygląda że jest ok.
Dzisiaj rano podłączyłem, trasa 15km do pracy. Muza z pendriva, na ekranie google maps z AA i wszystko ok.
Powrót z pracy do domu nadal działa.
Kolejne spostrzeżenia.
Hub ma cztery wejścia na usb. 3 z przodu i jedno z tyłu. Pendriva i telefon miałem dotychczas podłączonego do protów z przodu. Dzisiaj rano postanowiłem przełączyć telefon na port z tyłu.Zonk. AA nie uruchomiło się. W czasie jazdy szybkie przełożenie kabelka na port z przodu.AA uruchomiło się i działao do końca jazdy.

05.12 Nadal wszystko działa ok. Nie zerwało połączenia ani razu. Parę dni temu zainstalowałem z powrotem aplikację na telefonie google music, co spowodowało pojawienie się folderu music w telefonie. Wszystko działa dalej bez zastrzeżeń. Dzisiaj do folderu music na telefonie wrzucę jaką muzę, tak aby pojawiły się playlisty.

Po ponad dwóch tygodniach użytkowania, wszystko działa idealnie, włączam to codziennie. Połączenia nie zerwało ani razu. Jedyną rzecz którą jeszcze wymieniłem, to kabelek łączący telefon, kupiłem taki dobrej jakości w materiałowym oplocie. Dzięki temu, na mrozie nie sztywnieje tak jak zwykły.
Jedyny problem z połączeniem jaki zauważyłem, to w sytuacji gdy zostawiam telefon podłączony w samochodzie, i zamykam samochód (idę po dziecko do przedszkola) po powrocie i odpaleniu auta, nie chce się automatycznie połączyć. Ale wystarczy wtedy rozłączyć zestaw hub-telefon i podłączyć na nowo i połączenie zostaje nawiązane.
Skóra i ćwieki na wieki.....

Avatar użytkownika
ruszok
Żandarmeria
 
Posty: 4199
Dołączył(a): 17 lip 2010 06:34
Lokalizacja: Katowice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 TGDi Pb 140KM
2019, L + BL

Re: [C3] Hub USB - da się?

14 cze 2020 13:53

Znalazłem taki podły noname... I działa bez problemu...
ObrazekObrazek
......:::: BYŁA: KIA CEE'D HB 1.6 CRDi 16V 115 COMFORT+ 2010 ::::......
......:::: KIA CEED SW 1.4 TGDi L+BL 2019 ::::......

AUTOR WĄTKU
kub3k
 

Re: [C3] Hub USB - da się?

01 lip 2020 13:23

Udało się komuś znaleźć działający hub z wersją 2020?

Zamówiłem te dwa, sugerując się komenatrzami na forach i grupach:
https://allegro.pl/oferta/stacja-dokuja ... 9238164928
https://allegro.pl/oferta/hub-usb-esper ... 9094528201

Niestety oba nie działają - dostaje komunikat w stylu "Urządzenie nie obsługuje trybu media".

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 25 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl