Fotele w pro ceed

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

lalas
 

05 lut 2008 00:24

kuba.p napisał(a):
<span>kawanagila</span> napisał(a):and the tilting front seats have a memory that means they slide back to their previous position after entry


Jak dla mnie to tam za grosz elektroniki nie ma, a cała ta pamięć fotela polega na tym że pasażer odchyla oparcie fotela przesuwa go do przodu, sadza tyłek na tylniej kanapie, a fotel wraca na pierwotną pozycję..... ale mogę się mylić.


no to zrobili z tego wielkie halo :lol: , taki "bajer" to ja miałem w Punciaku z 98 :D :D

_alek_
 

05 lut 2008 01:54

<span>studzio</span> napisał(a):Czekam na odpowiedź od Kia.


I co z tym pismem do KIA?? Dostałeś od nich jakąkolwiek odpowiedz??

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

05 lut 2008 10:02

Po Kii Polska można się było tego spodziewać .Do dzisiaj żadnej odpowiedzi na pismo.Po raz kolejny totalnie ignorują nasze problemy.

zeli8
 

Re: Fotele w pro ceed

06 lis 2011 19:16

wrócę do tego wątku , użytkownicy proceeda , jak z tym zapamiętywaniem ? macie ? bo u mnie to chyba d*** przesuniesz fotel do przodu a później jak ma wrócić do danej pozycji toooo jedzie do końca... i d***

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotele w pro ceed

09 lis 2011 22:18

mam tak samo..nie ma pamięci..co sprowadza się u mnie do tego że nie pozwalam pasażerom wsiadać do tyłu od strony kierowcy :twisted:
PRO CEED 1.6pb

lewadzki
 

Re: Fotele w pro ceed

10 lis 2011 07:46

u mnie tak jak wyżej, jest to irytujące, ale co zrobic , chcieli chyba zaoszczędzić :(

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl