Czy są sportowe akcesoria do cee'd sw?

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Makaroni
 

Czy są sportowe akcesoria do cee'd sw?

17 paź 2007 14:13

Chodzi mi o to czy jest możliwość wstawienia do cee'd SW pakietu sportowego i czy takowy jest dostępny na naszym rynku.
Wiecie o co biega lotki,przyciemniane przednie lampy, przedni grill i inne bajery. http://img205.imageshack.us/img205/160/ ... illpw6.jpg

AUTOR WĄTKU
less
 

17 paź 2007 16:06

przód w SW i 5-drzwiówce są takie same więc atrapa, dokładka przedniego zderzaka i nakładki progowe będą pewnie pasować do obu wersji

AUTOR WĄTKU
masiu
 

18 paź 2007 09:12

gril i nakładki powinny pasować

AUTOR WĄTKU
Makaroni
 

18 paź 2007 10:05

No tak przód da rade przerobić, ale co z tyłem? Ciekawi mnie czy ktoś słyszał o pakiecie sportowym ,który mógłbym zamówić w salonie. Wiecie, zastanawiam się jaki samochód kupić i stanęło na cee'd SW 2.0 Crdi ,ale chciałbym go troszkę usportowić, a w salonie nic nie wiedzą.
Jak zapytałem o pakiet sport to nie potrafił mi wprost powiedzieć, tylko o felgach, że są inne i to wszystko.
Obrazek

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

18 paź 2007 15:38

pakiet sportowy to na pewno felgi 17, ciemne przednie lampy, pewnie grill i ...

zobacz na www.kia.de - tam maja duzo wiecej informacji

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Makaroni
 

18 paź 2007 19:30

Ok dzięki za stronkę :)

AUTOR WĄTKU
gregorz_gr9
 

08 mar 2009 15:21

kolego pakiet sport 700 euro niemcy ciemne lampy alu 17 alu pedały gril plaster miodu ciśnienie w oponach i siedzenia o innym wzorze tapicerki pozatym to nic zadnych dokładek zderzaka lotek itp. mozna to dokupić jako akcesoria dodatkowe przy chwili czasu podeśle fotki

AUTOR WĄTKU
less
 

08 mar 2009 21:51

gregorz_gr9 napisał(a):kolego pakiet sport 700 euro niemcy ciemne lampy alu 17 alu pedały gril plaster miodu ciśnienie w oponach i siedzenia o innym wzorze tapicerki pozatym to nic zadnych dokładek zderzaka lotek itp. mozna to dokupić jako akcesoria dodatkowe przy chwili czasu podeśle fotki


Z tym że ogólna cena dych detali dokupowanych później wyjdzie tak około 700 EUROx5 lub więcej

AUTOR WĄTKU
gregorz_gr9
 

09 mar 2009 21:53

nie jest tak do końca niewiem jak to wygląda w salonie ale jeden z tiunerów ceeda ma ciekawy pakiet na przedni zderzak tył do kombi oraz fajny tłumik z 4 końcówkami odpuszczając tłumik masz 500 euro za dokładki

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

09 mar 2009 22:30

<span>gregorz_gr9</span> napisał(a):nie jest tak do końca niewiem jak to wygląda w salonie ale jeden z tiunerów ceeda ma ciekawy pakiet na przedni zderzak tył do kombi oraz fajny tłumik z 4 końcówkami odpuszczając tłumik masz 500 euro za dokładki

temat wałkowany
dodaj do tego jeszcze wymianę zderzaka bo to jest konieczne przy takim tłumiku i robi się jakieś 800 EUR (jak dobrze pamiętam), a to delikatnie mówiąc chore w moim przekonaniu, dla samego wyglądu nie warto
można wymienić samą rurę i ciąć zderzak ale zalatuje WT.
niestety nawet w przekonaniu słowaków/koreańców Polska to kraj bidoków - chodzi o różnice w wersjach robionych na europę zachodnią i wschodnią
bardzo mnie wkurzyło że pakiet sport nie jest dostępny dla sw, tym bardziej że ten sporty wagon jest bardziej wagon niż sporty więc mógłby mieć kilka desigerskich gadgetów pakietu sport, no ale cóż bidoki z nas i już
pozdro

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

10 mar 2009 10:56

Jako niedrogi, sportowy akcent proponuję wozić trampki w bagażniku ;-)

AUTOR WĄTKU
Woody
 

10 mar 2009 11:14

Dealer KIA LEE MOTORS oferuje zestaw do tuningu optycznego, pisalem juz o tym na forum:
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=102

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

10 mar 2009 13:09

Ale do SW? W podanym wątku tam widzę tylko akcesoria do HB.

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

10 mar 2009 13:12


AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

10 mar 2009 18:42

w sumie to tez myślałem nad sportowym tłumikiem z ładną końcóweczką. mam nadzieje że coś wymyślą że nie trzeba bedzie ciąć zderzaka

AUTOR WĄTKU
Woody
 

10 mar 2009 19:03

zajcol napisał(a):Ale do SW? W podanym wątku tam widzę tylko akcesoria do HB.

Wystraczy wziac telefon i zadzwonic i wszyskiego sie dowiedziec :D

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

10 mar 2009 20:36

Az tak mi na tej wiedzy nie zalezy. Jezdze HB.

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

10 mar 2009 22:42

A to co mnie interesowało zapytałem swojego dealera @owo:

> Witam.
> Mam pytanie dotyczące zestawu "body kit". Jaka jest cena tego kompletu(
> ceny pojedynczych elementów) Czy można zakupić i w jakiej cenie przedni
> zderzak/nakładkę ( przykład:
> http://www.tuningnews.net/news/070522b/ ... pre-03.jpg ) i czy
> będzie pasować do wersji SW.
> Proszę też o podanie ceny lamp przednich do kia cee'd pro.
i taką odpowiedź otrzymałem:
Witam,jeśli chodzi o nakładkę /dokładka /zderzaka przedniego czas
oczekiwania około 14 dni roboczych koszt około 1100zł brutto w podobnej
cenie jest tył. W ofercie jest jeszcze bardzo rasowo wyglądająca atrapa
przednia cena około 450 zł do obejrzenia u mnie na miejscu. Reflektory do
pro -ceeda około 677 zł brutto szt.Pozdrawiam
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
spawseba
 

Re: Czy są sportowe akcesoria do cee'd sw?

11 lis 2012 18:45

witam , Mam takie pytanie w temacie "poprawy fabryki" , miałem ostatnio małe kuku przez co przedni zderzak do wymiany :( w związku z czym zastanawiam się czy do ceed`a przed liftem (2008r) będzie pasował zderzak z pro ceed też przed liftem? próbował ktoś ?proszę o opinie

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Czy są sportowe akcesoria do cee'd sw?

11 lis 2012 19:01

spawseba napisał(a):będzie pasował zderzak z pro ceed też przed liftem? próbował ktoś ?proszę o opinie


nie będzie pasował...za sprawą grilla
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl