czy zakladac pokrowce do ceeda??

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re: Pokrowce

22 cze 2008 22:25

StaszekN napisał(a):Właśnie dzisiaj odebrałem uszyte na miarę pokrowce i je założyłęm. Nie wyglądają na wiochę. Są bardzo profesionalnie uszyte i wcale nie szpecą auta.

a jak się uporać z założeniem pokrowców skoro zagłówki od wersji C+ sie nie wyjmują z powodu ich aktywnego bezpieczeństwa w czasie kolizji?

AUTOR WĄTKU
matyk
 

23 cze 2008 19:35

przeciągasz je przez zagłówki, pokrowce na przednie oparcia siedzeń mają specjalnie wycięte miejsce w ich górnej części :)

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

24 cze 2008 09:17

A tak z ciekawości się spytam, założył już ktoś te pokrowce? To niech pstryknie fotke, bo nie chce mi się wierzyć, że to ładnie wygląda.

AUTOR WĄTKU
StaszekN
 

Pokrowce

25 cze 2008 19:24

Moje pokrowce są na rzepy. Nie ma więc problemu z zagłówkami, których się nie wyjmuje. Zdjęcie zrobię po 6-tym lipca jak żona wróci z aparatem z wycieczki.

AUTOR WĄTKU
KAMILKASZLAK
 

27 cze 2008 13:03

A JA POWIEM TAK-DLA MNIE ZAKŁADANIE POKROWCÓW TO TO SAMO CO TRZYMANIE PILOTA OD TELEWIZORA W FABRYCZNEJ FOLIJCE(WIDZIAŁEM COS TAKIEGO U CIOCI :mrgreen: )

AUTOR WĄTKU
cgaweda
 

10 lip 2008 10:59

po co pokrowce , jak się tapicerka brudzi / mam dwójkę maluchów , po każdej jeżdzie z dzieciakami z tyłu prawdziwe pobojowisko / to odkurzamy , pierzemy i po sprawie . to tak jak z przyklejaniem gumowych osłon na zderzakach , ani to piękne ani praktyczne.

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

10 lip 2008 12:45

po co ci pokrowce :?: w nowym aucie.
jak za jakiś czas (parę lat) jak tapicerka pobrudzi się i zniszczy to sobie założysz.
używaj tego za co zapłaciłeś.
porównanie z pilotem cioci (kilka postów wcześniej) jest bardzo na miejscu.
ja nie traktuję nowego samochodu jak bóstwo czy dorobek życia, tylko jako rzecz.
rzecz która jest zrobiona dla mnie i za którą zapłaciłem. jak się zużyje/zniszczy to kupię nową. a utrata wartości o której b. często się mówi na tym forum to bezsens.
i co z tego że auto straci tyle czy tyle jak i tak wiadomo że straci.
jak komuś żal że straci to niech nie kupuje i chodzi piechotą 8)

AUTOR WĄTKU
StaszekN
 

Pokrowce

10 lip 2008 17:11

Witam,
do fotoalbumu wkeiłem obiecane zdjęcia pokrowców.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

10 lip 2008 17:25

aż zaglądne z ciekawości
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
KZ
 

10 lip 2008 17:37

No cóż - moim zdaniem dramatycznie źle to wygląda, psuje całe wnętrze.
A co z bocznymi poduszkami ?

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

10 lip 2008 17:57

e no widziałem gorsze a masz półskaye? bo jak nie to i tak sa tragiczne fotele więc zmiana mała

jak miałem pokrowce na poduchy to była wyraźna naszywka na nich stercząca i inny materiał z boku
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Pokrowce

11 lip 2008 07:48

StaszekN napisał(a):Witam,
do fotoalbumu wkeiłem obiecane zdjęcia pokrowców.

Czy miales kiedys Poloneza?

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

11 lip 2008 07:53

KZ napisał(a):No cóż - moim zdaniem dramatycznie źle to wygląda, psuje całe wnętrze.
A co z bocznymi poduszkami ?

mi się też nie widzi to :/
i sprawa poduszek tez jest zastanawiająca
szczególnie że nie wiem gdzie dokładnie one są
a tu na 1 fotce jeszcze gumka leci po boku oparcia
właśnie utwierdziłem się w tym że to nie dla mnie ;]

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

14 lip 2008 07:21

ee mi sie nie podoba pokrowce mozna załorzyć do starego wozu gdzie juz tapicerka jest wysłuzona a donowego to tosamo co by folia obłorzyć siedzenia :)

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

21 lip 2008 12:06

Też mi się nie podobają, tapicerka oryginalna jest ładniejsza i wygląda na trwałą. brrrrr bardzo mi się nie podoba

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

15 paź 2008 09:02

zamiast pokrowców istnieje jeszcze możliwość założenia koszulek na siedzenia
np http://www.allegro.pl/item452182882_pok ... mplet.html
nie wiem, ale może to lepiej by się prezentowało ;]

AUTOR WĄTKU
Lord Boss
 

15 paź 2008 09:15

kilka lat temu tata założył to do nowej Cordoby. wygląda to tak sobie po pół roku szlak je trafił wywaliłem je do śmieci. dopiero po 7 latach użytkowania auta wyprałem tapicerkę! dodam że tapicerka nie była czarna tylko taka jasna szara! w aucie jeździł pies i tyle lat wytrzymała bez prania. dla mnie pokrowce to paskudztwo w aucie

AUTOR WĄTKU
bociek
 

15 paź 2008 20:23

Nie zamierzam zakładać pokrowców. Bo po co! Wydać 150 zł to wolę na dobrą plecionkę

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5407
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

17 paź 2008 18:01

Ja mam za³o¿one pokrowce które zamówi³em w salonie kia ...z palety próbek mog³em dobraÌ kolory i wzory stosowne do lakieru auta i tapicerki (pokrowce s¹ szaro-czarne) co prawda koszt nie by³ ma³y (220z³) ale pasuj¹ jak ula³. Rzepy ,œci¹gacze ,gumki , haczyki to pomocne elementy tak aby odpowiednio dopasowaÌ i naci¹gn¹Ì do foteli i kanapy. Maj¹ wyciêcia..otwory na airbag'i pasy etc. A za³o¿y³em je bo czêsto jeŸdzi z nami pies ( labrador) w baga¿niku oraz pomagam przewoziÌ sprzêt nag³oœnieniowo - oœwietleniowy "mobilnego dja".
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl