Dokładność montażu

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Dokładność montażu

01 sie 2007 16:52

Wczoraj si? ostro wkurzy?em-gapiostwo i zafascynowanie nowym autem przy odbiorze-zauwa?y?em mianowicie, ?e mam ?le spasowan? cz??? listwy podszybia.
W miejscu tu? powy?ej styku klapy od silnika z przednim s?upkiem na d?ugo?ci ok 5 cm plastikowa listwa odstaje od blachy b?otnika ok 0,5cm ( w tym miejscu ma ona ??czenie). Wada jest tylko z jednej strony klapy. W pi?tak jestem umówiony w ASO - ciekawe co zrobi?. Swoj? drog? b?dzie to pierwszy test ASO.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Kijanka
 

01 sie 2007 20:33

bez problemu powinni uznać reklamację w ramach gwarancji (wada ukryta) - jakby były problemy to składaj pisemną reklamację. pozdro

ps. wiem Ĺźe raczej nie robią problemów

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

03 sie 2007 12:58

Byłem w serwisie. Okazało się ,Ĺźe listwa wyskoczyła z zaczepów. Po wciśnięciu zaczepów jest trochę lepiej, aczkolwiek pozostała lekka szpara między błotnikiem, a listwą. Obawiam się, Ĺźe to błąd spasowania, poniewaĹź sprawdziłem to w kilku ceedach stojących na parkingu dealera i okazało się ,Ĺźe w dwóch nowiutkich jest podobnie.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Yogi
 

13 sie 2007 13:58

zucio1 napisał(a):Obawiam się, Ĺźe to błąd spasowania, poniewaĹź sprawdziłem to w kilku ceedach stojących na parkingu dealera i okazało się ,Ĺźe w dwĂłch nowiutkich jest podobnie.



Czesc. Ogladalem dzisiaj nowego ceed'a kolegi. Wyglada na to ze to samo. Nawiasem mowiac te zaslepki wygladaja dosc tandetnie...
I jeszcze jedna rzecz: konsola centralna byla "odskoczona" na dole tak ze pod spod mozna bylo wlozyc maly palec. Na gorze dobrze dolegala do deski. Czy ktos z Was mial tez taki przypadek?

Poza tym autko zajefajne! :P [/list]

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

30 sie 2007 10:40

musze to zobaczyć jeszcze tak nie ogląałem
ja mam maskę z błotnikiem źle spasowane z jednej stronuy oki z 2 zo,5 cm odstaje

cell
 

04 wrz 2007 16:19

potwierdzam. chyba seryjnie chrzanią te listwy. mają mi wymienić przy pierwszym przeglądzie.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re Cell

04 wrz 2007 18:55

Witaj cell.
Napisz, czy fakt, że"wymienią mi przy pierwszym przeglądzie" ustaliłeś w serwisie, czy też masz taką nadzieję.
Poruszam ten temat, ponieważ jeżeli Tobie ją wymienią, to będzie podstawa dla mnie aby żądać tego samego.
Pozdrawiam.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

cell
 

04 wrz 2007 19:55

hej.
ustaliłem to podczas odbioru, co zostało dopisane do Protokołu Odbioru.

arek86-21
 

10 mar 2008 14:37

Witam.Ludzie jak macie zamiar kupic ceeda 3dr 5dr lub sportage to obejrzyjcie kazde auto przed kupnem wiem co mowie bo pracowalem w montazu tych aut 6 miesiecy bylem na Słowacji i mialem udzial w montarzu przynajmniej 30 tysiecy tak ze troche na ten temat wiem....W razie jakich kolwiek pytan prosz o kontakt na maila postaram sie pomoc i odpowiedziec na wasze pytania.....

Olek
 

10 mar 2008 14:49

to bylo sie przykladac do pracy i montowac dokladnie ...

maestro
 

10 mar 2008 15:17

<span>arek86-21</span> napisał(a):Witam.Ludzie jak macie zamiar kupic ceeda 3dr 5dr lub sportage to obejrzyjcie kazde auto przed kupnem wiem co mowie bo pracowalem w montazu tych aut 6 miesiecy bylem na Słowacji i mialem udzial w montarzu przynajmniej 30 tysiecy tak ze troche na ten temat wiem....W razie jakich kolwiek pytan prosz o kontakt na maila postaram sie pomoc i odpowiedziec na wasze pytania.....


A może tutaj nam napiszesz na co należy zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze auta ??

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6517
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

10 mar 2008 15:51

Arek, jak faktycznie uczestniczyÂłeÂś w montaRZu to chyba czas siĂŞ baĂŚ :P No ale dobrze Âże pojawiÂła siĂŞ druga "wtyka" z ÂŻyliny - zawsze to wiĂŞcej informacji z pierwszej rĂŞki. No to dawaj, na co majÂą zwracaĂŚ uwagĂŞ obecni i przyszli posiadacze cee'd-kĂłw.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

vitaras
 

10 mar 2008 16:12

<span>arek86-21</span> napisał(a):Ludzie jak macie zamiar kupic ceeda 3dr 5dr lub sportage to obejrzyjcie kazde auto przed kupnem wiem co mowie bo pracowalem w montazu tych aut 6 miesiecy bylem na Słowacji i mialem udzial w montarzu przynajmniej 30 tysiecy tak ze troche na ten temat wiem.


Po tym wpisie zajrzałem do szafy. Jeeest!! mam krawat!!! Węzeł windsor wytrzyma? no mam jeszcze głębokie oczko wodne.... taaaa. Cholerka, rewolwer niewyczyszczony jeszcze po sylwestrze, a nóż sie zatnie. O! zatnie!!! no tak żyletek nie mam, wanny też, Budynek parterowy , tylko się połamię. Co robić , co robić? Tory niedaleko, jeden pociąg na dobę. aj, aj, wiem! :idea: :? ferrarii ?????

Puhaal
 

10 mar 2008 16:27

arek86-21 napisał(a):Witam.Ludzie jak macie zamiar kupic ceeda 3dr 5dr lub sportage to obejrzyjcie kazde auto przed kupnem wiem co mowie bo pracowalem w montazu tych aut 6 miesiecy bylem na Słowacji i mialem udzial w montarzu przynajmniej 30 tysiecy tak ze troche na ten temat wiem....W razie jakich kolwiek pytan prosz o kontakt na maila postaram sie pomoc i odpowiedziec na wasze pytania.....


Kto ma samolot i proszek ? Jest robota, Jozin z Bazin się ujawnił !!!

Czyżby konkurencja się wprosiła na mojaceed.pl ? Czyim jesteś dealerem ?
Ford, VW Citroen ?

Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl