niedoróbka.

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zbyniug
 

13 cze 2008 09:10

zobaczymy jak odbiorę, jeszcze tydzień został, mam nadzieję :D

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

13 cze 2008 09:23

mi serwis na rudzkiej w warszawie powiedział że nic z tym nie zamierza robić bo taka jest technologia producenta, a jak się siedzenie przetrze to i tak go nie wymienią...

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

13 cze 2008 12:25

Ja też mam te wystające śruby, ale mnie to nie przeszkadza.

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

13 cze 2008 12:26

Ja zgłosiłme przy odbiorze ze wystaja i nie mam zamiaru wraca do nich za tydzień na wymiane siedzień albo tapicerki i zebny coś z tym zrobili i załorzyli mi jakąś lipną gume na odczepnego :) ale w sumie puki co pewni zda egzamin. :)

AUTOR WĄTKU
conrade
 

...

31 lip 2008 15:42

... i jaki jest finał waszych zgłoszeń w ASO z tą śrubą?
Odkryłem to również u siebie i niestety
jest już przetarte.
Bardzo mocno wystaje bo przetarło się po może 2-3 przesunięciach siedzenia!
Także wątpie by te nakrętki pomogły nakrę wcześniej.

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

31 lip 2008 23:04

autko kupiłem na początku czerwca i po przeczytaniu tego wątku zajrzałe tam
i muszę subiektywnie stwierdzić że śruby są dziwnie długie, ale nie stykają się z tapicerką nawet jak siedzę w fotelu (ważę ok. 100kg :oops: )
więc nie widzę powodu by robić z tego tyle szumu
przynajmniej w mojej sztuce jest ok 8-)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 sie 2008 19:00

finał jest taki ze nie chce się ASO ruszyć tyłka i tego uciąć...

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

03 sie 2008 09:43

O przepraszam - już pisałem, że zgłosiłem to podczas pierwszej wizyty w ASO w Olsztynie i śruby bez zadawania zbędnych pytań skrócono - jak ktoś pogrzebie od poczatku wątku to nawet znajdzie fotki.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

03 sie 2008 11:09

pioter napisał(a):O przepraszam - już pisałem, że zgłosiłem to podczas pierwszej wizyty w ASO w Olsztynie i śruby bez zadawania zbędnych pytań skrócono - jak ktoś pogrzebie od poczatku wątku to nawet znajdzie fotki.

jak pojechałem do serwisu u siebie
to podałem twój przykład
kazali mi jechać do tego serwisu co i ty
ale trochę nie po drodze mam.

AUTOR WĄTKU
xabeman
 

03 sie 2008 11:54

NAprawa w tym przypadku to kwestia dobrej woli serwisu. KMP może powiedzieć, że śruby są w porządku i nie widzi problemu.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

03 sie 2008 12:23

ale te śruby wbijają się w oparcie co powoduje ich wycieranie się boczków
czy wiec jeśli z czasem będzie tam dziura to wymienia mi siedzenia na nowe?

AUTOR WĄTKU
xabeman
 

03 sie 2008 12:38

przyznam się, ze muszę sprawdzić czy jest nota serwisowa na ten temat. Generalnie to właśnie drobne, lecz liczne niedoróbki powodują opinie o samochodach. KMP być może nie jest jeszcze przygotowana na ten konkretny problem ze śrubami, dlatego muszę to najpierw sprawdzić.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

03 sie 2008 21:29

miły pan z serwisu na moje pytanie czy wymienia mi siedzenia
stwierdził że owszem, wymienią, na nowy samochód, ba... na dwa :)
fajne podejście do klienta co? ;]

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

03 sie 2008 21:59

Fajne: na jeden a nawet dwa. :) :) :)

AUTOR WĄTKU
moon
 

04 sie 2008 14:40

e2rdo napisał(a):miły pan z serwisu na moje pytanie czy wymienia mi siedzenia
stwierdził że owszem, wymienią, na nowy samochód, ba... na dwa :)
fajne podejście do klienta co? ;]


taaa... ale uczciwie byłoby powiedzieć, że zmieniło się program w komputerze. Bo to nieładnie jest tak kłamac i oszukiwać

AUTOR WĄTKU
harnas
 

04 sie 2008 15:26

jeżeli śruba przetrze siedzenie to dla mnie to jest wada fabryczna i powinni wymienić na element bez wad lub naprawić

AUTOR WĄTKU
xabeman
 

04 sie 2008 18:32

Pokazałem zmieszczone zdjęcie kierownikowi i zrobił oczy. Jest to oczywiście bubel fabryki, nie mniej nie dokopałem się jeszcze do żadnej noty serwisowej na ten temat. Trochę mi czasu brakowało. Niestety dokumentacja techniczna Kia i pomoc z KMP czasami nie dorasta do potrzeb..

;)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

04 sie 2008 20:03

<span>xabeman</span> napisał(a):Niestety dokumentacja techniczna Kia i pomoc z KMP czasami nie dorasta do potrzeb..
heh i to niestety coraz bardziej mnie utwierdza że KMP nie jest przygotowane z obsługą naszych samochodów :/

AUTOR WĄTKU
xabeman
 

04 sie 2008 20:11

Ale i tak uwaÂżam, Âże Kia to caÂłkiem niezÂły wybĂłr

Pomimo pewnych niedoróbek oraz niedoci¹gniêÌ te samochody nie maj¹ siê czego wstydziÌ. Osi¹gnê³y, wg. mnie ju¿ przewy¿szy³y jakoœÌ samochodów francuskich, tj. Peugeot'ów 307 oraz Citroenów C4. Zbli¿y³y siê do aut niemieckich. Rzeczywiœcie sam importer odstaje jeszcze w stosunku do np: Citroen Polska. Jednak i to siê poprawia. Niestety pewnych rzeczy nawet on nie przeskoczy. B³otnik do ProCee'da mojej klientki jak siê nie pojawi³ jeszcze w stolicy, to tak go nie ma. To akurat polityka Kia w Niemczech gdzie mieœci siê g³ówny magazyn na Europê.

AUTOR WĄTKU
Daru
 

08 sie 2008 10:38

Mój ceed ma dwa tygodnie i też śruby za długie, ale kupiłem nakrętki M10 i to powinno załatwić sprawę. Póki co jestem umówiony w ASO z nieodbijającym kierunkowskazem w lewo - zobaczę wtedy jak wygląda w praktyce działanie ASO w Rzeszowie.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl