niedoróbka.

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kropka
 

28 sie 2008 18:55

Dzięki temu wątkowi obejrzałam dzisiaj swoje sreberko jeszcze w salonie (odbiór we wtorek) i niestety też mam te sruby za długie :( od razu pokazałam je i poprosiłam o skrócenie. Na wtorek ma być zrobione :)

AUTOR WĄTKU
potok
 

28 sie 2008 19:01

A mnie do tej pory nie chciało się obejrzeć tych słynnych śrub :D chociaż wiem o nich od 5 m-cy, a od 3 m-cy mogę je obejrzeć we własnym procku 8-)
Napiszcie uczciwie, czy komukolwiek one zaszkodziły :?:

AUTOR WĄTKU
kropka
 

28 sie 2008 19:16

Ja wolałam spojrzeć, bo mam z boku siedzeń skórę i nie chciałabym, żeby się przetarła.
Ale szczerze mówiąc, gdybym nie znalazła tego wątku, to bym w życiu tych śrub nie zobaczyła :oops: Są zakryte, myślę, że człowiekowi krzywdy nie zrobią. Ale skoro już wiemy o tych śrubach, to warto je skrócić.

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

28 sie 2008 20:37

<span>potok</span> napisał(a):Napiszcie uczciwie, czy komukolwiek one zaszkodziły

Pseudo skóra w moim autku na razie nie wykazuje objawów uszkodzenia. Na razie olewam te śruby. W końcu na fotele gwarancja też jest na 5 lat.

AUTOR WĄTKU
potok
 

28 sie 2008 20:55

No właśnie, i skąd ta histeria :) A Ty Kropeczko nie będziesz mieć z boku foteli skóry lecz zwykły ciemnoszary skay (syntetyczny) IMO łatwy do utrzymania w czystości w przeciwieństwie do boczków pełnej tapicerki :D

AUTOR WĄTKU
kropka
 

29 sie 2008 15:19

potok zwał jak zwał :D napisane, że to skóra ekologiczna :) daj pomarzyć, że to prawdziwa :roll: cokolwiek to by nie było wolę, żeby nie przetarło się :)

AUTOR WĄTKU
mark_TDDI
 

14 lis 2008 12:38

Na fotele też jest gwarancja, więc po kiego panikować. Zapewniam Was, że wiele innych elementów może stwarzać podobne zagrożenie dla innych części, tylko po kiego tam zaglądać?
Fotel przesuwa się do przodu i tyłu, a śruby są przy siedzisku, a nie pochylanym oparciu, więc jak to ma zaszkodzić. No chyba, że wysokość fotela jest regulowana samym siedziskiem, a nie całym fotelem???
Jak to z tym jest?

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

15 lis 2008 09:14

śruby się nie przesuwają względem oparcia, nawet przy zmianie pochylenia, wysokości itp.
na początku panikowałem, ale teraz stwierdzam że niech se będzie jak jest, bo się nic z tym nie dzieje...

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

23 mar 2009 12:49

od poczÂątku temat wydaÂł mi siĂŞ bardzo rozdmuchany, ale postanowiÂłem poobserwowaĂŚ Âśruby i obicie foteli
dzisiaj po niespe³na roku u¿ywania foteli ceed'a (wa¿ê ok. 100kg) stwierdzam, ¿e....
nic siĂŞ strasznego nie staÂło,
na obiciu foteli nie ma nawet jednej ryski,
Âśruby mimo Âże brzydkie, to nie majÂą ostrych krawĂŞdzi, ledwo co dotykajÂą obicie, a jak siadam to obicie siĂŞ oddala wiĂŞc nie widzĂŞ problemu.
dodam, Âże mam tapicerkĂŞ premium z pseudoskĂłrÂą na boczkach, wiĂŞc byÂło by widaĂŚ od razu,
trochĂŞ wiĂŞcej pozytywnego myÂślenia 8)

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

23 mar 2009 12:54

Rsimon - u mnie tak samo.

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

23 mar 2009 13:03

<span>rsimon</span> napisał(a):trochę więcej pozytywnego myślenia dirol


nic by nie dało pozytywne myślenie po czasie. Nic się nie stało ale mogło ... bo kiedy pisał o tym vitaras nikt nie wiedział czy będzie OK. Przyznaję że mnie poniosło i kupiłem nakrętki :) . A sam widok "gołej" śruby nie jest przyjemny w takim miejscu :wink:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

23 mar 2009 13:15

u mnie tak samo - po raz pierwszy jak przeczytałem informację o tych śrubach poszedłem do garażu pooglądałem to miejsce i .... dałem sobie spokój z ucinaniem, zabezpieczaniem itp. Śruby nie mają żadnego wpływu na żywotność tapicerki w tym miejscu ... i kropka.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

23 mar 2009 14:44

ja już o tym zapomniałem, ale sprawdzę u siebie bo tez olałem sprawę i śruby zostawiłem takimi jakie wyjechały z fabryki

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

24 mar 2009 13:57

<span>George</span> napisał(a):A sam widok "goÂłej" Âśruby nie jest przyjemny w takim miejscu

hmmm....
rozumiem kwestie estetyczne,
ale widziaÂłeÂś kiedy jak wyglÂąda materac (do spania) w Âśrodku, albo jakikolwiek fotel 8)
wiĂŞcej luzu 8)
ci ktĂłrzy zamontowali natrĂŞtki majÂą mniej powtarzalne ceed'y :mrgreen:

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl