zabezpieczenie przed szkodą parkingową

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

27 maja 2009 14:18

Ceny ? Optimum/Optimum Plus proca DOHC/CRDi jest tanszy o 500 zeta od HB :lol:
A co do tego sasiada ... szukanie dziury w calym. Jak nie ty kogos, to ktos ciebie. Dlatego wielu zdecydowalo sie na listwy ochronne ... ja osobiscie nie mam :P

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

27 maja 2009 14:23

DeeCann napisał(a):A co do tego sasiada ... szukanie dziury w calym. Jak nie ty kogos, to ktos ciebie. Dlatego wielu zdecydowalo sie na listwy ochronne ... ja osobiscie nie mam :P

Ja po 2 tyg juz mialem bok trafiony jakimis drzwiami. Ciekawe czy to byl 5d czy 3d. Obok stal sedan wiec... ;) No, ale na goracym nie przylapalem. Przestalem na to zwracac uwage. Autko bedzie obijane na parkingach drzwiami innych aut i nic na to nie poradzimy.

wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

27 maja 2009 14:41

Kubeusz napisał(a):
DeeCann napisał(a):A co do tego sasiada ... szukanie dziury w calym. Jak nie ty kogos, to ktos ciebie. Dlatego wielu zdecydowalo sie na listwy ochronne ... ja osobiscie nie mam :P

Ja po 2 tyg juz mialem bok trafiony jakimis drzwiami. Ciekawe czy to byl 5d czy 3d. Obok stal sedan wiec... ;) No, ale na goracym nie przylapalem. Przestalem na to zwracac uwage. Autko bedzie obijane na parkingach drzwiami innych aut i nic na to nie poradzimy.


Dyskusja jest ostra, ale fajna. Z innej beczki - ja osobiście sie dziwię, że wszystkie firmy (!!!) stosują lakierowane zderzaki. Większość "kolizji" to obtarcia lub lekkie stuknięcia właśnie w tych okolicach - jak były kiedyś czarne (ciemne) i nie lakierowane - to prawie przeważnie nie było żadnych śladów, a ewentualna naprawa bądź wymiana zderzaka kosztowała grosze ... a teraz ? Co o tym myślicie ?. Moim zdaniem (już się poprawiłem !) klient powinien mieć wybór. Sprzedając poprzednią brykę oczywiście kupujący przyczepił się do pęknięć i zarysowań na bądź co bądź plastykowych buforach i z ceną chcąc nie chcąc trzeba było zjechać ... A jak ktoś woli estetykę to niech ma ...

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

27 maja 2009 14:43

Proponuje przeniesc dyskusje do innego watku, bo zrobil sie nam niezly OT.

wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

27 maja 2009 14:47

a jak to zrobić, bo trochę jestem nie kumaty

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

27 maja 2009 14:48

wchoyno napisał(a):a jak to zrobić, bo trochę jestem nie kumaty

Tym moze zajac sie tylko nasza Szanowna Wladza :) czyli moderatorzy.

wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

27 maja 2009 14:53

Dobra, kiedyś podłączę się do jakiegoś podpadającego tematu, teraz kończę i dziekuję za fajną dyskusję ...

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

27 maja 2009 15:52

wchoyno napisał(a):Dobra, kiedyś podłączę się do jakiegoś podpadającego tematu, teraz kończę i dziekuję za fajną dyskusję ...

No i juz mamy elegancki watek :)
Dzię-ku-je-my!

Zgadzam sie z Toba w temacie zderzakow. Taki wybor moglby byc.
Od strony praktycznej "goly" zderzak jest na pewno znacznie lepszy.
Jednak nie od dzis wiadomo, ze samochody kupowane sa "oczami" i wiele osob walory estetyczne przedklada nad praktyczne.
A z kolei sprzedajacy koncentruja sie na tym, co najlepiej "schodzi".

AUTOR WĄTKU
Azaziel79
 

Re: zabezpieczenie przed szkodą parkingową

11 lip 2009 09:23

Auto kupiliśmy dla żony i dzieci więc prócz listew (ładnie komponują z czerwonym kolorem) - założyliśmy jeszcze naklejane miękkie i obłe odbojniki na każde drzwi.
Pamiętajmy, że szkoda może być obustronna plus to, że sobie o kogoś obijemy krawędzie drzwi :)

Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl