Wady i zalety różnych modeli Ceeda

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

Który wybrać ?

27 maja 2009 13:01

procek wyglada super i nic wiecej ...ciężkie, długie drzwi (przywalanie na parkingach), uchwyt pasów daleko za plecami, w HB łatwiej wrzucić coś na tył i z praktyki wiem, że go łatwiej sprzedać ... i do tego jednak spora różnica w cenie !

Kubeusz
 

Re: Który wybrać ?

27 maja 2009 13:06

wchoyno napisał(a):procek wyglada super i nic wiecej ...ciężkie, długie drzwi (przywalanie na parkingach), uchwyt pasów daleko za plecami, w HB łatwiej wrzucić coś na tył i z praktyki wiem, że go łatwiej sprzedać ... i do tego jednak spora różnica w cenie !

No i?

elza2008
 

Re: Który wybrać ?

27 maja 2009 13:10

wchoyno napisał(a):procek wyglada super i nic wiecej

nieprawda :)
...ciężkie, długie drzwi (przywalanie na parkingach),

nieprawda :)
uchwyt pasów daleko za plecami,

nieprawda :)
w HB łatwiej wrzucić coś na tył

częściowo prawda jeżeli chodzi o tylne drzwi :)
i z praktyki wiem, że go łatwiej sprzedać ...

częściowo prawda - zainteresowanie 5-HB jest na pewno większe, co nie znaczy że klient na 3-HB nie znajdzie się równie szybko :)
i do tego jednak spora różnica w cenie !

nieprawda :)

AUTOR WĄTKU
wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

27 maja 2009 13:14

A ja twierdzę, że wszystkie "nieprawdy" to "prawda" - wszystko osobiście przetestowałem ...

DeeCann
 

27 maja 2009 13:25

wchoyno napisał(a):A ja twierdzĂŞ, Âże wszystkie "nieprawdy" to "prawda" - wszystko osobiÂście przetestowaÂłem ...


Kolega zapewne chcialby polaczenie gracji lambo, ladownosci stara i wygody lincoln'a. No niestety ale nawet w erze tak nie ma.
Kolega potrzebuje ladownosci - kupuje SW/HB, kolega potrzebuje srodka transportu swoich czterechliterek i reklamowke z zakupami - kupuje proca .. ( aczkolwiek wiem ze wejdzie tam wiecej ) ... ot cala filozofia.

Roznica w budowie poszczegolnych typow nadwozi jest sugestia dla klienta odnosnie jego wymagan ;)

Kubeusz
 

27 maja 2009 13:27

wchoyno napisał(a):A ja twierdzę, że wszystkie "nieprawdy" to "prawda" - wszystko osobiście przetestowałem ...

I bardzo dobrze :)
Dopisz wszedzie sentencje "Moim zdaniem" i mozemy zamknac dyskusje.

AUTOR WĄTKU
wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

27 maja 2009 13:46

Oczywiście każdy ma swoje potrzeby i wymagania - np moja żona wyjeżdzając na urlop potrzebuje SW najlepiej z gustowną przyczepką - ...ale to tylko raz w roku. Większość czasu wozi się powietrze - ale jak kto lubi ... Każda wersja ma swoje plusy dodatnie i ujemne - ja tylko chciałem stwierdzić że proceek jest zdecydowanie najładniejszy, ale najmniej wygodny i praktyczny ... i bardzo dobrze, że jest taki wybór.

DeeCann
 

27 maja 2009 13:59

I dlatego kolega Kubeusz zasugerowal dopisanie "Moim zdaniem" do tych przemyslen :)
Dla jednego sw to szafa trzy drzwiowa z lustrem - po co, dla drugiego proc to mikrus - nawet waciki sie nie zmieszcza.

AUTOR WĄTKU
wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

Który wybrać

27 maja 2009 14:05

Witam po zlocie, wszystko, co piszę - to jest "moim zdaniem" - kolega K. też mógłby tak napisać , a swoich sprzeciwów w ogóle nie uzasadniał (np. co do ceny, możliwości walnięcia w sąsiada na parkingu itd.)

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

27 maja 2009 19:29

Pozostałe posty przeniosłem tu:

http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=3434
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl