wada proceed:D

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
krymek
 

29 mar 2009 08:28

to może jeszcze automatycznie składana tylna kanapa :) jeden pstryk i juz mamy wygodne miejsce do poleżenia :)))
doszukujemy się wad na siłe!

AUTOR WĄTKU
falco83
 

29 mar 2009 08:37

moim zdaniem tylna szyba to nie wada na siłę... brakuję mi tego moim skromnym zdaniem... i dla mnie akurat jest to znaczące...

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

29 mar 2009 09:01

falco83 napisał(a):moim zdaniem tylna szyba to nie wada na siłę... brakuję mi tego moim skromnym zdaniem... i dla mnie akurat jest to znaczące...

Klimatyzacja nie zlatwia sprawy?

AUTOR WĄTKU
maciejkiner
 

29 mar 2009 09:23

Witam

W poprzednim aucie mialem uchylana tylna szybe i skorzystalem z tego moze jeden raz, zeby sprawdzic jak to dziala. Gdyby bylo elektryczne to moze jeszcze mialo by jakis sens, ale reczne to kompletnie nie funkcjonalne - jest klima, jest dobrze :)

pzdr
maciejkiner

AUTOR WĄTKU
microbi
 

30 mar 2009 22:11

No na zimny łokieć dasię tylko z przodu

AUTOR WĄTKU
myalcatraz
 

25 maja 2009 14:18

Wada Pro_ceed'a: brak pamiĂŞci fotelĂłw przednich.

Avatar użytkownika
michnik
Asystent Kierownika
 
Posty: 259
Dołączył(a): 29 mar 2009 18:23
Lokalizacja: Tłuszcz
Grupa: Mazowiecka

25 maja 2009 14:37

myalcatraz napisał(a):Wada Pro_ceed'a: brak pamiĂŞci fotelĂłw przednich.


zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcÂą - to jest jak najbardziej powaÂżna wada - jakieÂś nieporozumienie ze strony konstruktorĂłw chyba tym zagadnieniem zajmowali siĂŞ w poniedziaÂłek po jakimÂś firmowym zlocie :D bo wogĂłle pomineli tÂą kwestiĂŞ przy projektowaniu, w aucie 3 drzwiowym takie rozwiÂązanie jest niedopuszczalne i mocno irytujÂące przy codziennej eksploatacji pojazdu

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

25 maja 2009 14:53

Znalazłem jeszcze jedną wadę i spróbuję ją bez zdjęć opisać:
W moim egzemplarzu następuje niszczenie powłoki lakierniczej na dolnej krawędzi słupka za drzwiami. Narazie lekko jest zdarty lakier (chropowaty się zrobił), ale widać już jaśniejszy (szary?) podkład, na długości jakiś 6-10cm.
To wygląda jakby w czasie jazdy żwirek, piasek podrywany przez przednie koła a nie wyłapany przez chlapacz (mam 16" na lato i 15" na zimę felgi) cały czas uderzał w to miejsce i jest ono lekko "wypiaskowane".
Jak się zbiore w sobie to pstaram się to zdjęciowo udokumentować

AUTOR WĄTKU
Forge
 

25 maja 2009 15:02

Wiem o co chodzi i też mam ten sam problem. Dolna część słupka za drzwiami, szczególnie ten zaokrąglony (wygięty) fragment. Od ciągłego uderzania kamykami pojawiły się odpryski lakieru (musiałem zaprawkować). Prawdę mówiąc wygląda to mało estetycznie i źle rokuje na przyszłość - za krótkie chlapacze/za szerokie felgi????
Zresztą cały próg i jego rant pod drzwiami ciągle bombardowane są kamykami. Ale ten zaokrąglony fragment jest szczególnie narażony.

AUTOR WĄTKU
Forge
 

25 maja 2009 15:08

Dlatego wczoraj zakupiłem to:
http://moto.allegro.pl/item641732042_be ... owosc.html

Zabezpieczę najbardziej narażone miejsca.

AUTOR WĄTKU
ticzer
 

25 maja 2009 18:07

<span>Forge</span> napisał(a):Dlatego wczoraj zakupiłem to:


A tę lalę też dodają do pomocy w montażu ? 8-)
Oj, trza się zabezpieczyć ...

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

25 maja 2009 20:54

a ja sobie zamontowałem takie ochraniacze na krawędzie drzwi, żeby sobie lakieru nie porysować na parkingu, no i jak to przez przypadek kiedyś zdjąłem, to się okazało, że pod spodem jest porysowane od tego ochraniacza!! stara zasada - lepsze jest wrogiem dobrego :D

AUTOR WĄTKU
Phil
 

25 maja 2009 21:44

myalcatraz napisał(a):Wada Pro_ceed'a: brak pamiĂŞci fotelĂłw przednich.

pelna zgoda. a podobno na rynku czeskim/slowackim sa z pamiecia. dziwne to dla mnie, ale tak mi w salonie powiedzieli przed zakupem.

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

26 maja 2009 06:01

Ja dorzuce jeszcze - slabe 3manie boczne siedzen.
Przy troche dynamiczniejszym braniu zakretu daje sie to odczuc :(

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

26 maja 2009 18:08

Kubeusz napisał(a):Ja dorzuce jeszcze - slabe 3manie boczne siedzen.
Przy troche dynamiczniejszym braniu zakretu daje sie to odczuc :(

Dorzuce się do powyższego :evil:
A myślalem że za wąski w barach jestem, a to jednak wina siedzeń :wink:

AUTOR WĄTKU
Mara
 

28 maja 2009 21:33

Kubeusz napisał(a):Ja dorzuce jeszcze - slabe 3manie boczne siedzen.
Przy troche dynamiczniejszym braniu zakretu daje sie to odczuc :(


Zgadzam sie z kolega. i30 w wersji podstawowej ma lepsze trzymanie boczne a niżeli nasze pro_ceedy.
Tez na poczatku wydawalo mi sie ze jestem jakis waski w barach :) a tu nie do konca.... :)

AUTOR WĄTKU
wala
 

29 maja 2009 10:34

skrzypi mi fotel kierowcy a auto ma 1 rok

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl