Porównanie cee'da SW, Opla Astry i VW Golfa

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
TTomek
 

Porównanie cee'da SW, Opla Astry i VW Golfa

19 wrz 2007 13:15

Witam,

W następnym Auto Świecie (24 września) będzie porównanie Kia cee'd SW, Opla Astry i VW Golfa Varianta ("kombi dla rodziny").

Zobaczymy które opcja wygra ;-). Liczę na KIA, ale pewnie VW będzie pierwszy.


Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
tstwi
 

Re: PorĂłwnanie cee'da SW, Opla Astry i VW Golfa

19 wrz 2007 13:59

TTomek napisał(a):Witam,

W następnym Auto Świecie (24 września) będzie porównanie Kia cee'd SW, Opla Astry i VW Golfa Varianta ("kombi dla rodziny").

Zobaczymy które opcja wygra ;-). Liczę na KIA, ale pewnie VW będzie pierwszy.


Pozdrawiam

Jeśli uwzględnią rubrykę "KOSZTY" ,to stawiam że Ceed wygra :roll:

AUTOR WĄTKU
gustaw
 

19 wrz 2007 15:25

auto świat to niemiecka gazeta podobnie jak niemiecki jest opel i vw.
kia w tym teście nie ma szans. czytałem ostatnio gazetę auto moto i sport, w tej gazecie było kilka testów i porównań i wszystkie przez przypadek wygrały niemieckie samochody. słabo???

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

19 wrz 2007 17:48

O pierwsze miejsce będzie walczyć VW z KIA, Opel nie ma szans, jest mały i mało funkconalny a cennikowo drogi.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 wrz 2007 20:06

gustaw juz myślałem że ty jesteś gustavo/bazooka ale widze że kiją jeżdzisz to nie:D
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
less
 

24 wrz 2007 17:54

Jest juĹź wynik - ceed znowu górą - tym razem w wersji SW i z silnikiem 2.0 CRDi

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

24 wrz 2007 17:55

A nie mówiłem :D

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

30 wrz 2007 14:20

Zaraz bede zlinczowany,ale powiem szczerze-wolałbym Golfa albo Astrę.Dlaczego?-po prostu w Kii nic mnie nie zachwyciło,a doĹźo rzeczy mnie draĹźni.Nie interesuje mnie to,Ĺźe jakies auto ma 2 cm mniej szerokości z tyłu,bo nigdy nie jeĹźdżę w 5 osób.Miałem okazję jeĹşdzić Golfem V 5d i moim zdaniem jest lepszy niĹź Ceed.Nie wiem jak to dokładnie określić,ale Golf miał to "coś" a jest przecieĹź nudnym niemieckim autem bez polotu.Jechało się b.wygodnie a przy tym pewnie,miałem wraĹźenie jazdy autem duĹźo większym.Astrą z kolei mialem okazje jechac 1,3cdti 90km i fakt-silnik ma sporą turbodziurę,ale zawieszenie-bajka.Jest sztywne,ale prowadzi się jak auto sportowe i wcale mi nie przeszkadzają impulsowe kierunkowskazy.Ale jak kaĹźdy wie te auta są sporo droĹźsze,więc wybrałem kię i to auto jest warte swej ceny,jednak nie polecam silnika 1,4.

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re Misiek

30 wrz 2007 20:35

Przedostatnia fraza wypowiedzi jest sednem - cena.
Co do silnika 1,4 nie wiem czemu nie polecasz, chyba Ĺźe bierzesz pod uwagę tylko kwestie elastyczności - z pewnością nie jest to demon szybkości , ale szczerze mówiąc 1,6 teĹź nie.
Swoją drogą ciekaw jestem, czy jest róĹźnica między 1,6 hatchback a 1,6 SW (osiągi z uwagi na wagę), ale to jest temat na osobny post.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl