Czy kupiłbyś Ceeda jeszcze raz ???

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
mb13
 

Czy kupiłbyś Ceeda jeszcze raz ???

16 wrz 2007 23:46

Mam pytanie do obecnych właścicieli tego auta : "Czy kupiłbyś to auto po raz drugi, mając obecne doświadczenie z jego posiadania?".

Pytanie jest ambitne. Przecież każdy uważa, że to jego auto jest najlepsze. Proszę uzasadnić na "tak" lub "nie".

Jeszcze kilka miesięcy temu skłaniałem się do zakupu tego auta ale jakoś z czasem apetyt na nie mi odchodzi. Nie wiem z czym jest to związane. Być może z tym, że nie widać Ceeda na ulicach i nie widzę jak wygląda auto eksploatowane na codzień. Widzę tylko auta w salonach. Jak wiadomo, każde nowe auto wygląda ładnie (nawet polonezy zachęcały do zakupu).

Będę wdzięczny za twoją odpowiedź użytkowniku Ceeda.
Pozdrawiam
mb13

AUTOR WĄTKU
KZ
 

17 wrz 2007 05:29

Trochę wcześnie żeby odpowiadać, ale w tej chwili - tak. Oczekiwania moje spełnił a dalej jest jakieś 15 tysięcy tańszy od konkurencji jak się ją tak samo skonfiguruje...

Avatar użytkownika
zjk
Przedszkolak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 wrz 2007 22:53
Lokalizacja: mazowieckie

re

17 wrz 2007 06:14

tak, tak, tak ..................... i jeszcze raz tak !!!

AUTOR WĄTKU
wilam
 

17 wrz 2007 07:55

Jak najbardziej TAK. Do tej pory przejechałem ok 5400km i to była wielka frajda :) Nie zatarło się moje pierwsze wrażenie, że to bardzo udana konstrukcja. Auto ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Nie wiem jak jest na Śląsku, ale w Wawie to już trochę tych cee'dów widać na ulicy. :)

Avatar użytkownika
Ibanezq
Kierownik zmiany
 
Posty: 157
Dołączył(a): 18 lip 2007 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

17 wrz 2007 09:00

Póki co - TAK :)

AUTOR WĄTKU
sevi
 

24 wrz 2007 17:10

Na chwile obecną kupiłbym :D

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

24 wrz 2007 17:37

Ja również, głównym atutem jest stosunek ceny do wyposażenia (chociaż jeszcze nie odebrałem swojej pierwszej :) ).
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 09:49 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Darek_Korbik
 

TAK

24 wrz 2007 20:00

Kupiłbym! DArek :)

AUTOR WĄTKU
arturo_1.6crdi
 

24 wrz 2007 21:04

Oczywiście że tak (a nawet 3x tak). Posiadam silnik 1.6 crdi i chodzi jak burza, ale jak bym teraz kupywal to bym bral 2.0, który podejrzewam chodzi jak huragan.

AUTOR WĄTKU
masiu
 

24 wrz 2007 21:25

na chwilę obecną zdecydowanie tak :)
Ostatnio edytowano 17 paź 2007 12:00 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
nigras
 

25 wrz 2007 09:01

Dzisiaj mija tydzien od odbioru, mam 500km - na ta chwile kupilbym, ale na pewno gdzie indziej ;)
Mysle, ze ten watek bedzie ciekawszy za rok, choc niektorzy pewnie swoimi cee'd'ami jezdza juz sporo dluzej.

Pozdrawiam
Piotrek

AUTOR WĄTKU
prez
 

25 wrz 2007 09:44

Zdecydowanie - TAK.

Mój wagon ma kilka dni, niewiele na liczniku, ale mam już parę słów do powiedzenia. Wspaniale trzyma się drogi. Wielki plus - wyciszone wnetrze. Gładko radzi sobie z nierównościami mimo twardszego zawieszenia. Nie wiem gdzie na Śląsku bywasz, ja jestem z samego serca, bywam też w ościeżnych miastach i ostatnio (ostatnie parę miesięcy) ceedków jeździ mnóstwo - a juz czerwone hatchback'i to się nakluły jak króliczki :) Nota bene fajny kolorek, ale do wagona bardziej pasował mi grafit i taki wybraliśmy. Kolor jest powalający, pieknie sie mieni i ... brudzi. Ceed ma też nieprzemyślane do końca moim zdaniem szczegóły - felerne sa słupki przednie skojarzone z głośnikami i wielkimi lusterkami (to plus) - powodują powstawanie niewidocznych placów na drodze. W środku jest full elektroniki (mam najwyższa wersję) i to po przesiadce ze starszych aut powala. Potrzeba trochę czasu, żeby się zaznajomić. Ja mam 1,6 DOHC i to wystarcza, żeby poczuć swobodę na trasie miejskiej. Rozpedza się dynamicznie, zmiana biegów (może to tez zależeć od kultury jazdy) nie powoduje szarpnięć - przechodzi gładziutko. Z tyłu powala obszerny sufit, miejsca jest dość. Z przodu nie jest juz tak dobrze, mam wrażenie, że wielki facet będzie się tam obijał, szczególnie o podłokietnik. Liczba schowków to cudo, nic nie lata, podgumowane spody. Doskonale działa odraszanie szyb i lusterek. 2 minuty po włączeniu i moge wyjeżdzać co w obecne poranki to duży plus. O serwisie nie moge zbyt wiele powiedzieć z braku doświadczenia. Wszystko zamontowali elegancko. Auto nie posiada wad, które opisywano na forum. Na razie mucha nie siada :)

Polecam. Drugi raz byłby to swój cee'd sw :)) Ale nad gustami się nie dyskutuje.

AUTOR WĄTKU
jery01
 

25 wrz 2007 10:39

A mógłbyś zarzucić jakieś zdjęcia w przyzwoitej jakości tego SW w kolorze grafitowym ?
dzięki z góry

AUTOR WĄTKU
prez
 

26 wrz 2007 12:57

Nie jestem on tylko ona :))
Niebawem postaram się wrzucić conieco. Mam małego szkraba i czas mi się kurczy, na takie luksusy jak dłuższe posiedzenie na forum albo sesja zdjęciowa na zadanie nie moge sobie łatwo pozwolić.

AUTOR WĄTKU
nirv
 

26 wrz 2007 13:51

zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz ,choć teraz skusiłbym się pewnie na SW

AUTOR WĄTKU
mb13
 

bagażnik

26 wrz 2007 15:52

Po co? Przecież zwykły ceed ma bagażnik wystarczająco duży. No chyba, że przewozisz dużo towaru lub bagażu. Ja też myślałem nad SW ale teraz bardziej skłaniam się do zakupu zwykłego ceeda. Przeanalizowałem moje potrzeby i stwierdziłem, że kombi jest mi niepotrzebne - no i 2500zł w kieszeni zostanie :)

AUTOR WĄTKU
wladz
 

27 wrz 2007 00:32

Tak tylko więcej czujności przy zakupie. Autoalarm i czujniki parkowania gratis lecz nie poinformowali, że to nie są oferowane przez fabrykę tylko z zaprzyjaznionego warsztatu.I niestety są widoczne efekty montażu.

AUTOR WĄTKU
cor
 

27 wrz 2007 16:33

W sobotę odbiór czy mogę prosić o bliższe wskazówki które elementy są ściągane do montażu alarmu i czujników - na co patrzeć jeszcze ?

AUTOR WĄTKU
rav
 

27 wrz 2007 16:56

Ja odbieram jutro chociaż miał być do odbioru we wtorek. W serwisie nie mieli czasu założyć alarmu. Żenada.

AUTOR WĄTKU
tstwi
 

27 wrz 2007 18:22

Dwa dni jazdy O+ 115 crdi 200 km na liczniku . Jestem pod wrażeniem .Kupiłbym jeszcze raz zdecydowanie .Oby tak dalej .

Następna strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl