AUTO ŚWIAT NR 45 (03.11.2008) - 2 Miejsce Klasa Compact

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
tomek242
 

17 lis 2008 15:23

abes napisał(a):Do wszystkich filozofów teoretyków ;)

Ja, w przeciwieństwie do Was, spędziłem dnie na analizowaniu cenników, konfiguratorów, itd. Ale żeby być do końca sprawiedliwym dodam, że po wizycie w salonie KIA nie odwiedziłem już żadneg innego - a był to dopiero mój drugi salon, jaki zahaczyłem :D Mimo to nawet jeszcze wczoraj przeglądałem konfiguratory wszystkich interesujących mnie marek w poszukiwaniu "lepszej" okazji - i nic. Ze spokojnym sumieniem mogę jutro odebrać prosiaczka :mrgreen:

Abes, niech autko ci służy. Ale jeśli chodzi o ceny to nie opierałbym się o cenniki i konfiguratory. Ceny aut obecnie się negocjuje indywidualnie z dealerami.

AUTOR WĄTKU
abes
 

18 lis 2008 10:29

No i własnie dlatego wspominałem tylko o cenach katalogowych zarówno KIA jak i konkurencji. Nie podałem przecież ile dodatkowo udało mi się "ukręcić" przy zamawianiu auta :) Gdybym to wszystko doliczył, wyszło by znacznie więcej, niż 10.000PLN.

Avatar użytkownika
Ibanezq
Kierownik zmiany
 
Posty: 157
Dołączył(a): 18 lip 2007 18:49
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

27 lis 2008 19:19

Ma ktoś może skan tego testu? Ew. jakiś link w sieci.

AUTOR WĄTKU
zurek
 

06 gru 2008 01:14

Phil napisał(a):
bns napisał(a):A tam, jakies rozkminy... ja kupilem, bo mi sie spodobał z wyglądu i tyle :P

P.S, istnieje taka teoria poparta badaniami, że zdecydowana większość ludzi decyduje się na samochód w wyniku tego, że im się zwyczajnie podoba (a przynajmniej to jest najsilniejsza motywacja do zakupu), a dopiero później tłumaczy swój wybór innymi argumentami, aby nadać swojej decyzji walor racjonalności.


czesciowo potwierdzam :)
przed zakupem najpierw wybralem kilka samochodow ktore mi sie po prostu podobaly, a dopiero w tej malej grupce analizowalem sprawy cenowe, jakosciowe itd.


Nie ma co tu Ameryki odkrywać..... faceci o esteci i lubia sobie popatrzeć na to co ładne, a jak mogą sobie takie ładne coś jeszcze kupić to juz im więcej do szczęścia nie potrzeba..
Przez chwilę. :wink:

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl