A może coś pozytywnego?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

A może coś pozytywnego?

16 wrz 2008 16:41

Przeglądam często to forum i aż się boję tyle wad usterek i prawie nic na plus. Nieładnie tak straszyć przyszłych kumpli (kumpelki) kijankowiczów.
Ja np. Mam swojego ceedzika pół roku i żadnych zastrzeżeń.
Jest ok, pali tyle ile trzeba, nic nie trzeszczy, nic się nie psuje (tfu - przez lewe ramię ) lakier się nie łuszczy - zero problemów (odpukane w niemalowane).
Wiem forum ma pogagać w rozwiązywaniu problemów, ale pochwalcie też czasem nasze Kijanki bo w porównaniu do konkurencji to wcale nie wypadają tak źle :mrgreen:
Więc chwalcie je też troszkę clapping 8-) :twisted:
Żyj i pozwól żyć innym!!!

tede_w
 

Re: A może coś pozytywnego?

16 wrz 2008 17:00

linsky napisał(a):Przeglądam często to forum i aż się boję tyle wad usterek i prawie nic na plus. Nieładnie tak straszyć przyszłych kumpli (kumpelki) kijankowiczów.
Ja np. Mam swojego ceedzika pół roku i żadnych zastrzeżeń.
Jest ok, pali tyle ile trzeba, nic nie trzeszczy, nic się nie psuje (tfu - przez lewe ramię ) lakier się nie łuszczy - zero problemów (odpukane w niemalowane).
Wiem forum ma pogagać w rozwiązywaniu problemów, ale pochwalcie też czasem nasze Kijanki bo w porównaniu do konkurencji to wcale nie wypadają tak źle :mrgreen:
Więc chwalcie je też troszkę clapping 8-) :twisted:


A w którym salonie KIA pracujesz ?

adam08
 

16 wrz 2008 17:13

clapping good :mrgreen:

sam miałem zacząć taki wątek. Fajnie, że są wśród nas tacy, którzy nie chcą tylko narzekać i marudzić :P

Jeżeli chodzi o mojego cee'dka to jestem również zadowolony. Przejechane 5 tysięcy w 4 miesiące i póki co wszystko w porządku odpukać ball
Jeżeli dziś ktoś by mnie zapytał czy kupować cee'da powiedziałbym: wygodny, przestronne wnętrze, niezłe osiągi, dobre spalanie, dobre wyposażenie- zdecydowanie polecam.
od siebie dodam jeszcze, że im dłużej nim jeżdżę tym bardziej go lubię :D

adam08
 

Re: A może coś pozytywnego?

16 wrz 2008 17:16

tede_w napisał(a):
linsky napisał(a):Przeglądam często to forum i aż się boję tyle wad usterek i prawie nic na plus. Nieładnie tak straszyć przyszłych kumpli (kumpelki) kijankowiczów.
Ja np. Mam swojego ceedzika pół roku i żadnych zastrzeżeń.
Jest ok, pali tyle ile trzeba, nic nie trzeszczy, nic się nie psuje (tfu - przez lewe ramię ) lakier się nie łuszczy - zero problemów (odpukane w niemalowane).
Wiem forum ma pogagać w rozwiązywaniu problemów, ale pochwalcie też czasem nasze Kijanki bo w porównaniu do konkurencji to wcale nie wypadają tak źle :mrgreen:
Więc chwalcie je też troszkę clapping 8-) :twisted:


A w którym salonie KIA pracujesz ?


Po co te złośliwości kolego tede. czytałem o twoich przygodach ze sprzęgłem i szczerze wku...a mnie podejscie ASO ale nie wszyscy uzytkownicy muszą być niezadowoleni. Z reszta sam powiedz czy jestes niezadowolony z samochodu czy z ASO?

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

16 wrz 2008 17:35

Nie pracuję w żadnym salonie KIA, bawię się komputerkami i samochód służy mi do jeżdżenia i jeśli spisuje się znakomicie to trzeba ją za to pochwalić a nie tylko narzekać.
Wcześniej miałem Skodę a później Seata i szczerze powiem że z Kijaneczki jestem najbardziej zadowolony hii :mrgreen:
Żyj i pozwól żyć innym!!!

tede_w
 

Re: A może coś pozytywnego?

16 wrz 2008 17:57

adam08 napisał(a):
tede_w napisał(a):
linsky napisał(a):Przeglądam często to forum i aż się boję tyle wad usterek i prawie nic na plus. Nieładnie tak straszyć przyszłych kumpli (kumpelki) kijankowiczów.
Ja np. Mam swojego ceedzika pół roku i żadnych zastrzeżeń.
Jest ok, pali tyle ile trzeba, nic nie trzeszczy, nic się nie psuje (tfu - przez lewe ramię ) lakier się nie łuszczy - zero problemów (odpukane w niemalowane).
Wiem forum ma pogagać w rozwiązywaniu problemów, ale pochwalcie też czasem nasze Kijanki bo w porównaniu do konkurencji to wcale nie wypadają tak źle :mrgreen:
Więc chwalcie je też troszkę clapping 8-) :twisted:


A w którym salonie KIA pracujesz ?


Po co te złośliwości kolego tede. czytałem o twoich przygodach ze sprzęgłem i szczerze wku...a mnie podejscie ASO ale nie wszyscy uzytkownicy muszą być niezadowoleni. Z reszta sam powiedz czy jestes niezadowolony z samochodu czy z ASO?

Z samochodu - jakbyś jeździł non stop zastanawiając się czy zaraz Ci się coś nie posypie jak naciśniesz sprzęgło i słyszał non stop zgrzyty pedału sprzęgła i ćwierkanie pod maską ,to też byś miał bardzo mały komfort z jazdy...

wik
 

16 wrz 2008 18:42

Również nie mogę do niczego się przyczepić. Wszystko na razie ochoczo funkcjonuje. Ostatnio nawet zabawiałem się w offroad na Mazurach i całkiem fajnie się spisywał. Całe lato jeździłem z klimą i jakoś jeszcze nie wydaje ona nieświeżego oddechu, choć pisano tu na forum, że szybko to się stanie. Póki co fajnie jest. Łyżka dziegciu - trochę jest twardawy, w porównywaniu z poprzednimi samochodami. Może tak powinno być. Nie jest to uciążliwe. Jeśli tak ma być, chodzi o właściwości jezdne, to jeszcze bardziej go lubię.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2008 11:51 przez wik, łącznie edytowano 1 raz

xedo
 

16 wrz 2008 19:09

ogólnie rzecz biorąc to z samochodu jako całości jesteśmy zadowoleni większe żale są do aso niż do samego samochodu wiadomo że coś może pójść nie tak i to nie tylko Kia hyundai czy Ford to samo z innymi markami ople peugeoty renault a nawet merce czy audiki tylko że w innych firmach aso działa już na tyle sprawnie że gdy się zgłasza usterkę to ją usuwają i jest po problemie a w Kia są źli wtedy gdy przyjedzie się do aso jak nie robi się przeglądu. Jak już wcześniej napisali przedmówcy na plus bym zaliczył wnętrze: przestronność plastiki good , prowadzenie:) oraz silnik jak się go przeleci po obrotach to jest żwawy subiektywne wrażenie jest o wiele gorsze niż w rzeczywistości się samochodzik spisuje :D a także wyposażenie:). A i od czołówki segmentu nie odstaje:) clapping

adam08
 

16 wrz 2008 19:17

Z samochodu - jakbyś jeździł non stop zastanawiając się czy zaraz Ci się coś nie posypie jak naciśniesz sprzęgło i słyszał non stop zgrzyty pedału sprzęgła i ćwierkanie pod maską ,to też byś miał bardzo mały komfort z jazdy...

w takim razie zwracam honor kolego tede. Jednakże ja należę do grona zadowolonych użytkowników i mam nadzieję, że jesteśmy w wiekszości.

Avatar użytkownika
arturo
Kierownik
 
Posty: 545
Dołączył(a): 09 lip 2008 09:57
Lokalizacja: Kaźmierz
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 100KM
2020, m classic

16 wrz 2008 19:23

Jestem zadowolony, zastanawialem sie okolo 0,5 roku nad kupnem nowego auta i nie zaluje zakupu, dzis decyzja bylaby taka sama. :mrgreen:

Gober
 

16 wrz 2008 19:27

U mnie po przejechaniu 12 tys km nadal wszystko SUPER. Także podpisuje się pod przedmówcami z pełną odpowiedzialnością.

Polecam Wszystkim Ceeda

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

16 wrz 2008 19:30

<span>adam08</span> napisał(a):mam nadzieję, że jesteśmy w wiekszości.

Też mam taką nadzieję. Jestem baaardzo zadowolony z autka. 8)
Przejechane ponad 10.000 km.
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

KAMILKASZLAK
 

16 wrz 2008 19:31

JA MAM SWOJEGO PRO 2 MIESIĄCE I NARAZIE TYLKO 2 RZECZY MNIE DRAŻNIĄ:ELEKTRYCZNE WSPOMAGANIE I OPADAJĄCE OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE.POZA TYM AUTO JEST SUPER OBSZERNE WNĘTRZE DOBRE WYKOÑCZENIE I BAAARDZO ŁADNY WYGLAD

e2rdo
 

16 wrz 2008 19:44

ja swoim przejechałem już lekko ponad 5000 i cieszy mnie w nim to ze dobrze czuję się za kółkiem ceeda
jest jak dla mnie bardzo wygodny, poznaliśmy się i wiemy na co nas stać ;)
do tego świetnie się trzyma drogi i czuje się w nim bezpiecznie
niestety, nadchodzi pierwsza nasza wspólna zima :/
zobaczymy czy kijek lubi śnieg ;]

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

17 wrz 2008 10:29

To że jest twardawy to fakt, ale ja bym to raczej zaliczył in plus, Seat był bardziej komfortowy jeżeli chodzi o zawieszenie ale na zakrętach dość mocno się wychylał w Kijance niczego takiego nie ma trzyma się drogi na zakrętach bardzo ładnie, dlatego lekkie trzęsionko na nierównościach mi nie przeszkadza.
Żyj i pozwól żyć innym!!!

Daru
 

17 wrz 2008 10:38

Ja mam swojego dwa miesiące (4000 km przejechane) i jedyna usterka to nieodbiający czasami kierunkowskaz w lewo (regulacja w serwisie niewiele pomogła) - pozatym super, żadnych trzaskówów itp. Jak dla mnie jest trochę za twardy (poprzednio jeździłem Citroenem Xantia - hydrozawiesznie). POztym nie mam zastrzeżeń - a duży plus to świetny silnik CRDi.

Bandyta
 

17 wrz 2008 11:25

Myślę, że i ja kilka słów dopiszę :).
Też jestem zadowolonym użytkownikiem (już prawie 3 m-ce i prawie 6000 km). Oczywiście nie ma rzeczy idealnych, trochę trzeszczenia się pojawia, były (i niech ten czas zostanie zachowany) niewielkie problemy z zapalaniem i delikatne dławienie przy 2800 obr.
Nie zmienia to faktu, że jeździ się bardzo komfortowo, świetnie się prowadzi, duża przestrzeń, niezły silnik. Siedzenie za kierownicą Ceed'a daje mi naprawdę wielką frajdę i na pewno drobiazgi tego nie zmienią. Ceed ma jeździć i cieszyć, a tak właśnie jest.
Minusów nie należy ukrywać, ale też nie wyolbrzymiać.
Powodzenia wszystkim użytkownikom, aktualnym i przyszłym :).

rsimon
 

17 wrz 2008 11:32

A ja jestem zachwycony swoją Kijanką.
Wcześniej miałem Accorda 97'.
Stare autko ale bardzo wygodne.
Długo szukałem nowego równie wygodnego w segmencie kompaktów.
I w końcu znalazłem.
Siedzenia są twardsze niż w Accordzie, ale na dłuższą metę są ok.
Jedno jest pewne.
Wsiadam i wszystko jest na miejscu fotel dobrze dopasowany i wygodny nawet w długich trasach.
cee'd's ok

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

17 wrz 2008 11:41

Kurcze, lubię Was, widzę, że są jednak zadowoleni (tak jak ja ) Kijankowicze.
Pozdrawiam wszystkich bezproblemowych :D
Żyj i pozwól żyć innym!!!

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

17 wrz 2008 11:47

... narzekanie i marudzenie to taka nasza cecha narodowa :wink: a jeśli o mnie chodzi to apetyt rośnie w miarę jedzenia i można ponarzekać ,że bagażnik za mały i silnik za słaby - to następnym razem kupię sobie SW CRDi 8-)

Następna strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl