A może coś pozytywnego?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

rsimon
 

19 wrz 2008 11:14

marco nie ma pojęcia o zarobkach lekarzy
zeby zarabiać trochę większe pieniądze trzeba mieć kilka stanowisk (miejsc pracy)
tylko wiąże się to z tym że pracuję się 7 dni w tygodniu po 18-20 godzin na dobę
jak się pracuje tylko 7h35m to łatwo jest narzekać, że inny ma więcej

każdy mądry człowiek wie że samochód to nie inwestycja tylko konsumpcja

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

19 wrz 2008 11:21

rsimon clapping clapping clapping zgadzam się na 1000%

Avatar użytkownika
Marco
Asystent Kierownika
 
Posty: 338
Dołączył(a): 20 kwi 2008 10:54
Lokalizacja: GTC
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 T-GDI Pb 160KM
2021, GTLine Deluxe White + Premium+AEB+7DCT

19 wrz 2008 13:35

<span>wroceed</span> napisał(a):gdzie tyle lekarze zarabiają
Zapraszam do Trójmiasta
<span>wroceed</span> napisał(a):ludzie wykształceni, którzy uczciwie zarabiają na swoje utrzymanie nie musza tego chyba robić im wystarczy zwykły, w miarę solidny samochód kompaktowy lub ewentualnie klasy średniej
Ford Mondeo 93r, poobijany z każdej strony, w tylnych drzwiach folia zamiast szyby, wyłamany fotel pasażera i wszechobecna rdza. To auto faktycznie zgadza się z w/w opisem clapping

<span>rsimon</span> napisał(a):marco nie ma pojęcia o zarobkach lekarzy...jak się pracuje tylko 7h35m to łatwo jest narzekać

1.Pracuję w służbie zdrowia 14 lat, wykształcenie mgr.
2. Miesięcznie przepracowuję ok. 400 godz więc jakoś nie wychodzi to 7,35 na dobę
3. Nie zarabiam dużo mniej od lekarzy
4. Nigdy nie narzekam, że ktoś ma więcej lecz wku...a mnie pieprzenie, że nowy samochód traci na wartości i lepiej kupić używkę i te ciągłe pytania czy się psuje bo to przecież koreaniec więc niczego dobrego niech sie Pan nie spodziewa, jak się nie psuje to zacznie. Mówię wtedy że lubię dziewice :twisted: A poza tym nie lubię się babrać w smarach i jeździć po mechanikach jak coś padnie. Od tego mam gwarancję i reszta mnie kila.
5. rsimon i wroceed ciekaw jestem jakie macie pojęcie o Służbie Zdrowia?
Śmiem twierdzić, że jesteście przedstawicielami handlowymi firmy farmaceutycznej lub stomatologami czyli pojęcia zero.

Serdecznie pozdrawiam :D

adam08
 

19 wrz 2008 13:51

Mnie też by to wku...ało Marco ale...sorry panowie ale przenieście sie może na forum ogólne bo odbiegacie od tematu :idea:

tYrYs
 

19 wrz 2008 13:57

proponuje powrocic do tematu kijankowego, a kwestie zarobkow omawiac gdzie indziej..

oprocz paru niedociagniec opisanich w innych watkach, auto sprawuje sie niezle, powiedzmy, ze w 90% idealnie,
srednio raz w tygoniu sie przydusza i nie przyspiesza (restart pomaga...), co jakis czas cos we wnetrzu brzeczy i niekiedy pendrive jest ignorowany,
a tak poza tym to ladnie przyspiesza, malo pali, pracuje cicho, wiec ogolnie jestem zadowolona

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

19 wrz 2008 14:04

wydaje mi się, że pojęcie o słuzbie zdrowia mam bo jak juz pisałem moja zona i moi rodzice są lekarzami...także wiem ile pracują i ile zarabiają i dlaczego mojej żony nie ma co łykend w domu (bo pracuje)...tak więc sytuację lekarzy znam od podszewki od jakichś 30 lat...
jesli chodzi o solidne samochody (oczywiście w mniemaniu ich włascicieli) to miałem na mysli np japońskie, które sa dośc popularne wśród lekarzy...
a z drugiej strony znam prezesa jednej z rad adwokackich w bardzo duzym mieście (700 tys. mieszkańców) , który do niedawna jeździł polonezem...
jest tez dużo lekarzy którzy jeżdzą autami koreańskimi i sobie je chwalą ( w tym ceedy)...
a zareagowałem bo nie mogę juz słuchac ile to lekarze nie zarabiają...czemu ludzi nie dziwi i się nie oburzają że 30 letni "rencista" bez wykształcenia jeździ furą za 150 tys.,

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

19 wrz 2008 14:06

dziękuję za wypowiedź a z mojej strony to wszystko w tym temacie...pozdro

q8122
 

19 wrz 2008 15:19

Dajcie se siana Panowie o czym tu gadać :oops:

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

19 wrz 2008 15:25

Weekend się zaczyna :D :D :D :D :D mybeer

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

19 wrz 2008 15:26

<span>Marco</span> napisał(a):stomatologami czyli pojęcia zero.

przepraszam bardzo, ale ja mam pojecie :D
i to nawet wieksze niz moze sie wydawac, wiec prosze nie szufladkowac stomatologow razem z handlowcami firm farmaceutycznych.
Stomatolog to lekarz, tylko ze pracuje na swoim, poniewaz rynek sie uwolnil w kwestii usług stomatologicznych.
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

adam08
 

19 wrz 2008 18:58

Jest tu jakaś żandarmeria??

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

20 wrz 2008 07:49

Bardzo przepraszam panowie :evil:
Ale skoro to ja zacząłem ten wątek to czuje się w obowiązku zwrócić Wam uwagę, że tu piszemy o zaletach naszych Ceedów, a dywagacje na temat znajomości bądź nie środowiska lekarskiego przenieście na inne forum - najlepiej medyczne diabloo
Dziękuję
Żyj i pozwól żyć innym!!!

adam08
 

30 wrz 2008 15:59

Ostatnio miałem okazję ruszyć sobie ze świateł ile fabryka dała. Miałem pustą i prostą drogę przed sobą na odcinku ok 500m i powiem tak- widok obrtomierza przekręcającego się aż do odcięcia w ciągu 2 sekund to coś zdecydowanie POOOZYTYWNEGO :D :D :D :D .

darekt
 

30 wrz 2008 16:41

Największa zaleta to, że kijanka jest nowa i na razie bezawaryjna. A zawsze coś można krytykować :evil:

jomamoto
 

02 paź 2008 20:24

Mnie ostatnio wkurzało trzeszczenie tylnego głośnika, a plastiki miały nie trzeszczeć. Już chciałem jechać do serwisu a tu córcia wyciągnęła skrobaczkę do szyb z tylnej kieszeni i jak ręką odjął :)

Usterki opiszę w innym topicu

e2rdo
 

03 paź 2008 19:49

<span>jomamoto</span> napisał(a):a tu córcia wyciągnęła skrobaczkę do szyb z tylnej kieszeni i jak ręką odjął
lol :?

kropka
 

04 paź 2008 21:12

Dla mnie wszystko w moim sreberku jest pozytywne, oprócz tapicerki :)

potok
 

04 paź 2008 21:15

kropka napisał(a):Dla mnie wszystko w moim sreberku jest pozytywne, oprócz tapicerki :)


A masz z pseudoskóry :?:

kropka
 

04 paź 2008 22:01

Tak, ale miałam na myśli material na desce rozdzielczej i drzwiach :) źle się wyraziłam :)

e2rdo
 

04 paź 2008 22:09

kropka napisał(a):Tak, ale miałam na myśli material na desce rozdzielczej i drzwiach :) źle się wyraziłam :)
a co ci się w nim nie widzi?

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl