Czy warto kupić pro ceed-a?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Mrowa
 

25 maja 2008 21:56

moim zdaniem te rabaty to taki chwyt martekingowy (damy Panu 10 tys zł RABATU!! [ładnie, kusząco brzmi prawda ?:P]) z czego zrezygnowała KIA i dodaje w zamian gratisy oraz b przystępną cene (u mnie w bonusie dostałem autoalarm+czujniki parkowania oraz dywaniki przód tył + bagażnik)

AUTOR WĄTKU
fryzjer
 

25 maja 2008 22:02

Dywaniki gratis to chyba wszędzie są niepisanym standardem.
Bagażnik w jakiej jest cenie, bo w opcjach nie widzę?

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

25 maja 2008 22:04

<span>fryzjer</span> napisał(a):Chyba wybór padnie na Pro Ceeda, jednak teraz uzależniam to głównie od tego jakie rabatu uzyskam (wysłałem kilka maili do salonów Kia w sąsiednich województwach)


Nie liczyłbym na jakieś duże rabaty na Ceeda..W przeciwieństwie do Opla Autka Kia dobrze się sprzedają dlatego zbytnio z ceny nie chcą schodzić..

AUTOR WĄTKU
marais
 

25 maja 2008 22:04

no cóż, nie rezygnuj, negocjuj - wizyty w najbliższych salonach z pewnością przyniosą rezultaty i korzyść - w moim przypadku rabaty wachały się od 850 zł (1/2 wartości lak. met.) do 3200 (lakier met. automatyczna klima i dodatkowo 500zł)

AUTOR WĄTKU
kanciak2
 

26 maja 2008 05:58

Hehe
mam pro_Ceed'a i nie zamienię go na nic innego
Przyśpieszenie ekstra, trzyma się drogi jak przyklejony.
Cichy i dynamiczny.
Po 5 KKM jestem zadowolony.
Tylko lać i jeździć.
Myślę że to dobry wybór.

AUTOR WĄTKU
fryzjer
 

13 cze 2008 21:30

Do kilku dni już jestem posiadaczem Pro Ceeda...
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi.

AUTOR WĄTKU
darecky
 

14 cze 2008 06:05

fryzjer napisał(a):Do kilku dni już jestem posiadaczem Pro Ceeda...
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi.
bedzie fajnie :mrgreen: zobaczysz clapping

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

14 cze 2008 07:29

darecky napisał(a):
fryzjer napisał(a):Do kilku dni już jestem posiadaczem Pro Ceeda...
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi.
bedzie fajnie :mrgreen: zobaczysz clapping


No ba! :D

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

14 cze 2008 08:22

Jest nas coraz więcej :!: :!:

AUTOR WĄTKU
potok
 

14 cze 2008 17:09

NIE

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 14:36

Witam
Po licznych odwiedzinach w różnych salonach ,Fiat Ford Renault wreszcie dotarłem do KIA i oczy mi się zaszkliły jak zobaczyłem Pro ceed ,jak na razie tylko jestem zainteresowany kupnem.Ale pojawiło się małe ALE po przeczytaniu na forum licznych wypowiedziach o usterkach,.Z tego co czytałem to większość nie dotyczy Pro ceed tylko pozostałych wersji czy tylko źle czytałem.Tak więc jeżeli ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu to poproszę
Niech kol.którzy mają Pro ceeda się wypowiedzą na temat usterek w swoich bolidach
A tak na marginesie czy nie było by lepiej jak by powstał dział PRO CEED

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 14:51

Ryszard48 napisał(a):Z tego co czytałem to większość nie dotyczy Pro ceed tylko pozostałych wersji czy tylko źle czytałem.Tak więc jeżeli ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu to poproszę



Rysiek za chwilę wzniecisz pożar tym pytaniem. :D

Rozumiem że szukasz samochodu bez usterek. To może być problem, bo mimo że nie mam PRO i jestem baaardzo zadowolony z HB to zawsze pojawią się usterki.

Chyba nie znajdziesz takiego :cry:


Ale PRO jest pikny :!:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:09

Ryszard48 napisał(a):Witam
Po licznych odwiedzinach w różnych salonach ,Fiat Ford Renault wreszcie dotarłem do KIA i oczy mi się zaszkliły jak zobaczyłem Pro ceed ,jak na razie tylko jestem zainteresowany kupnem.Ale pojawiło się małe ALE po przeczytaniu na forum licznych wypowiedziach o usterekch,.Z tego co czytałem to większość nie dotyczy Pro ceed tylko pozostałych wersji czy tylko źle czytałem.Tak więc jeżeli ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu to poproszę
Niech kol.którzy mają Pro ceeda się wypowiedzą na temat usterek w swoich bolidach
A tak na marginesie czy nie było by lepiej jak by powstał dział PRO CEED


ja nie mam usterek :) prócz jednej ostatnio, ale jej usunięcie nie powinno stanowić problemu.
już gdzieś pisałem, że ma słabe 3manie boczne foteli, ciut za wysoko fotel i kierownica mogłaby mieć większą możliwość regulacji.
poza tym porcek jest wporzo :)

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:12

Tak czy siak opisy usterek jakoś wpływają na decyzje zakupu, ale czy są takie same jak np w HB chodzi o opadający fotel lakier ,czy ta przypadłość ominęła Pro ceed

No i czarny wymiata :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:14

Ryszard48 napisał(a):Tak czy siak opisy usterek jakoś wpływają na decyzje zakupu, ale czy są takie same jak np w HB chodzi o opadający fotel lakier ,czy ta przypadłość ominęła Pro ceed
No i czarny wymiata :mrgreen:

mnie nic nie odłazi i nie opada ;) :twisted:
37 tys. przelatane i oby tak dalej :)


ps
odpukać...

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:22

Czyli opadający fotel i łuszczący lakier czerwony to przypadłość HB i SW
Mam nadzieję że jest w kabinie cicho żadnych świstów z szyb ,a jak się przedstawia zawieszenie miękkie czy twarde
Tutaj opowiadają że miękkie
http://moto.onet.pl/5714699,32,4,filmy.html?node=32
Mam zamiar kupić 1.6 PB

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:28

Ryszard48 napisał(a):Czyli opadający fotel i łuszczący lakier czerwony to przypadłość HB i SW

Tego nie wiem. U mnie fotel jest ok, a lakier czarny wiec też ok :)
oraz napisał(a):Mam nadzieję że jest w kabinie cicho żadnych świstów z szyb

Moim zdaniem jest. Oczywiście prędkość ponad 160 km/h powoduje, że trzeba lekko podnieść głośność rozmowy, ale pokaż mi kompakta w którym tak nie jest :)
Bo jak chcesz cisze, to patrzysz na złą półkę cenową.
i jeszcze napisał(a):,a jak się przedstawia zawieszenie miękkie czy twarde

Twarde w normie. Tzn. dobrze 3ma drogi i jednocześnie plomby nie wypadają na dziurach.

I jeszcze jedno. Żeby była jasność.
Ja mówię o procku przed FL.

AUTOR WĄTKU
Ryszard48
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:35

Ja też bo mam zamiar jeszcze nabyć tą wersje na dniach
Bo jak chcesz cisze, to patrzysz na złą półkę cenową

Mam Stilo i jest nie za fajnie świsty przedmuchy w szybach przednich ale tak jest fajne Stilo nie narzekam 5 lat jazdy i tylko łączniki wymieniłem :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 15:38

Ryszard48 napisał(a):Ja też bo mam zamiar jeszcze nabyć tą wersje na dniach
Bo jak chcesz cisze, to patrzysz na złą półkę cenową

Mam Stilo i jest nie za fajnie świsty przedmuchy w szybach przednich ale tak jest fajne Stilo nie narzekam 5 lat jazdy i tylko łączniki wymieniłem :mrgreen:

Tu żadnych świstów nie ma. Pod tym kątem chłopaki się spisali :)
1.6 mówisz chcesz kupić...
No zacny silniczek ponoć. Nie miałem okazji jeździć, ale słyszałem w sumie same dobre opinie.

5lat? A ile km? Bo dla łączników to przebieg raczej jest istotny :)

AUTOR WĄTKU
Maikler
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

27 lis 2009 18:07

Świstów może i nie ma. Za to są stuki. Wali półka w bagażniku bo nie jest dopasowana. Serwis stwierdził TTTM, pokazali mi dwa inne procki, przełożyli nawet półki i jest tak samo. A denerwuje mnie to jak nie wiem... :roll: Ale samochodzik bardzo fajny, mam silnik 1.6 i jestem bardzo zadowolony ogólnie z samochodu. Wszyscy których wożę chwalą też przestronność wnętrza z tyłu. Pomijając te okazyjne stukanie półki to nie mam większych zastrzeżeń.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl