Czy warto kupić pro ceed-a?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:20

biały mi się znudzi :) wiem to :D
Poza tym stoi taki właśnie pod moją pracą :) Ładny jest bardzo ale sama siebie w nim nie widzę.

Czarny ... fakt mój ulubiony kolor ..no ale nie mam garażu, teraz mam ciemnozielony samochód i ciągle jest brudny...jak wracam z myjni ręcznej to i tak jest jakiś taki niedomyty :) Poza tym rysa na czarnym samochodzie wygląda strasznie... a biorąc pod uwagę parkujących "sąsiadów" może mi się to niestety przytrafić :(... uroki parkowania na ulicy.

W salonie jest tylko czarny, i niestety nie mogę na żywo pooglądać kolorów.

pozdr.

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:34

moni napisał(a):biały mi się znudzi :) wiem to :D
Pozatym stoi taki właśnie pod moją pracą :) Łady jest bardzo ale sama siebie w nim nie widzę.
Czarny ... fakt mój ulubiony kolor ..no ale nie mam garażu, teraz mam ciemnozielony samochód i ciągle jest brudny...jak wracam z myjni ręcznej to i tak jest jakis taki niedomyty :) Pozatym rysa na czarnym samochodzie wygląda strasznie... a biorąc pod uwagę parkujących "sąsiadów" może mi się to niestety przytrafić :(... uroki parkowania na ulicy.
W salonie jest tylko czarny, i niestety nie mogę na zywo pooglądać kolorów.
pozdr.

To umówmy sie tak:
weź białego 2.0 benzynę O+ z automatyczną skrzynią, a jak Ci się znudzi to ja się z Tobą zamienię
i będziesz wtedy miała czarny z manualem ;)

AUTOR WĄTKU
bociek
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:40

Jeśli nie biel ani czerń to może
Obrazek

lub

Obrazek

i chyba najmniej brudzący kolor ale bardzo popularny

Obrazek

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 22:48

Kubeusz napisał(a):To umówmy sie tak:
weź białego 2.0 benzynę O+ z automatyczną skrzynią, a jak Ci się znudzi to ja się z Tobą zamienię
i będziesz wtedy miała czarny z manualem ;)


hehehe no niestety aż tak bogata nie jestem :D. Biorę comfort + z esp , czujnikami parkowania itd.

Co do kolorów :D
Ten ostatni kolor mają moi rodzice w 5D :D i brat ... więc ja odpadam heheh :).
Celuję w metaliki bo są bardziej wytrzymałe tak sądzę :) W ogóle to już się doczekać nie mogę. Miałam kupić zupełnie inny samochodzik, aż tu taki zwrot akcji i jutro klamka zapada :D

pozdr.

AUTOR WĄTKU
bociek
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 23:06

moni napisał(a):Celuję w metaliki bo są bardziej wytrzymałe

pozdr.


Poniekąd ale jeśli miałbym wybierać między praktycznym kolorem a super wyglądem to wybrałbym tą drugą opcję.
No ale my faceci dbamy o nasze "dziewczynki", lubimy całe dnie myć, czyścić, polerować.
Bez obrazy oczywiście :D
Nie do każdego auta pasuje biały kolor ale do procka jak najbardziej.

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 23:23

ja mam solid red (taki jak ten z pieskiem)..trochę z przypadku (innych nie było) ale jestem mega zadowolony..to rzecz gustu ale dla mnie do procka pasują tylko 3 kolory..biały czarny i czerwony..pewnie mając wybór wziąłbym biały ale czerwony jest ciut praktyczniejszy i tylko odrobinę mniej efektowny..no i jako niemetalik jest tańszy..a problem z łuszczącym się lakierem w ceedzie dotyczył iluś tam egzemplarzy z których wprawdzie większość była SR ale w aktualnie sprzedawanych chyba problem nie istnieje
Ostatnio edytowano 03 sty 2010 23:37 przez jjs, łącznie edytowano 1 raz
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 sty 2010 23:35

Dla mnie zdecydowanie bardziej czarny niż biały :) ... no a grafit to taka namiastka czarnego :D
No ale moze popatrze na kolorki innych kia w salonie i będę rzucać monetą :).

nie jestem jednak z tych co będą pucować swój samochód pod blokiem :D Jest u nas taka jedna kobitka co ze szmatką chodzi codziennie w lato i czarnego golfa poleruje ... zawsze troszkę z niej polewkę mamy ( bez urazy oczywiście dla tych lubiących polerować : ) Ale mam tysiąc innych spraw więc z czystego lenistwa z tą szmatką latać raczej nie będe :D

pozdr.

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

04 sty 2010 07:37

moni napisał(a):Ale mam tysiąc innych spraw więc z czystego lenistwa z tą szmatką latać raczej nie będe :D

w takim razie jakiś srebrny albo ewentualnie biały.

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

05 sty 2010 10:05

hej
no i ceedek zamowiony. Niestety nie było koloru grafitowego z takim wyposażeniem i wziełam srebrny .... może nie tak "widowiskowy" jak biały ale ze to bardziej elegancki.
Tylko koniecznie przyciemnie tylne szybki muszę zrobić i będzie wygladał ładnie :)
Zaraz przeszukam forum gdzie to zrobić najlepiej ...

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

05 sty 2010 10:11

moni napisał(a):hej
no i ceedek zamowiony. Niestety nie było koloru grafitowego z takim wyposażeniem i wziełam srebrny .... może nie tak "widowiskowy" jak biały ale ze to bardziej elegancki.

Srebrny dobry, bo się "wolniej" brudzi :)
oraz napisał(a):Tylko koniecznie przyciemnie tylne szybki muszę zrobić i będzie wygladał ładnie :)

tru :)
i jeszcze napisał(a):Zaraz przeszukam forum gdzie to zrobić najlepiej ...

W sumie to mógłbym Ci od razu napisać gdzie przyciemniać, ale jak wiadomo kto szuka wielbłądzi ;)

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

05 sty 2010 11:03

napisz napisz :)
może być i na priva :D

pozdr.

AUTOR WĄTKU
moon
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

08 sty 2010 11:08

Przypomniało mi się jak wybierałam kolory w Ceedzie. Tak to leciało mniej więcej;
- (Ja) Niech będzie biały bo łatwo się obkleja i jest bez dopłaty.
- (Salon) Może czarny, pasuje do Pani będzie rabat.
-(Ja) OK
- (Salon) Tapicerka?
- (Ja) Skórzana czarna bo łatwa do wyczyszczenia po psach...
- (Salon) To może jasna? Ładnie wygląda z czarnym
-(Ja) OK
-(Salon) Felgi? Proszę wybrać.
-(Ja) Ile kosztują?
-(Salon) Gratis do tego silnika...
-(Ja) Te... -wskazuję na pierwsze w rzędzie.
-(Pan z Salonu)- może te, fajne takie masywne.
-(Pani z salony)- może te bo takie do nadwozia dopasowane.
-(Ja)- OK. Mogę zapłacić zaliczkę?

W sumie to po co komu kolor wybierać? Ja na ten przykład nie oglądam swojego auta z zewnątrz...

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

08 sty 2010 12:47

prawda jest taka że każdy kolor wygląda ładnie jak jest..czysty..brudny czy czarny czy biały czy srebrny wygląda nieciekawie, cieszę się, że nie musiałem wybierać :D co innego tapicerka..tu żałuje, że nie mogłem dopłacić i wziąć jasnej skóry :(
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
szady
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

08 sty 2010 14:01

jjs napisał(a):prawda jest taka że każdy kolor wygląda ładnie jak jest..czysty


Tak i nie. Ja uważam że do danego auta jest jakaś gama kolorów które po prostu pasują,
a są też kolory które żeby był nawet nawoskowany, wypolerowany itp to nie pasuje
do autka- takie moje zdanie.

AUTOR WĄTKU
kokos89
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

08 sty 2010 18:21

nie tylko twoje, ale rowniez moje :)

pro_ceed w bialym jest ok, ale przykladowo ceed hb lub sw w tym samym kolorze, w moim mniemaniu nie robia juz takiego wrazenia.

drugi przyklad, który akurat wpadl mi do glowy - vw scirocco w bieli moim zdaniem wyglada oblednie, a w czerni zyskuje juz miano pospolitego.

taki mam gust :D

AUTOR WĄTKU
moni
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

02 lut 2010 20:01

Odebrałam już swojego cee'da. Miłe zaskoczenie bo mimo takiego samego wyposażenia comfort + w porównaniu do 5d moich rodziców ma kilka dodatkowych bajerów...czy to kwestia FL ?
Mam dodatkowe głośniki koło lusterek, USB oraz wejście na ipoda co mnie ucieszyło :)

Ciesze się też z koloru srebrnego, wygląda elegancko .
Dziś natomiast już mnie dopadło pierwsze wkurzenie bo jakiś pajac parkując koło mnie zarysował mi bok swoimi drzwiami :(....brak mi słów ..tyle miejsca obok ale ludzie jak widać mają w nosie cudze samochody :( szkoda że go nie zauważyłam bo bym mu chyba własnoręcznie krzywdę zrobiła.

Pomyślałam że przy czarnym wozie byłabym chyba bardziej załamana.

pozdr.

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

02 lut 2010 22:54

moni napisał(a):Odebrałam już swojego cee'da. Miłe zaskoczenie bo mimo takiego samego wyposażenia comfort + w porównaniu do 5d moich rodziców ma kilka dodatkowych bajerów...czy to kwestia FL ?
Mam dodatkowe głośniki koło lusterek, USB oraz wejście na ipoda co mnie ucieszyło :)
pozdr.

wczesniej pro byly tylko w opti i opti+ wiec sila rzeczy byly niezle wyposazone..ale wysokotonowki przy lusterkach to chyba wszyscy maja niezaleznie od wersji
jaki silnik? no i jesli to nie tajemnica to jaka wartosc transakcji? ciekaw jestem o ile w zeszlym roku byly tansze
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
Qba
 

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 lut 2010 14:44

jjs napisał(a):... no i jesli to nie tajemnica to jaka wartosc transakcji? ciekaw jestem o ile w zeszlym roku byly tansze


http://www.kia.pl/proceed_wyposazenie.htm na stronie są aktualne cenniki dla roku 2009 i 2010 :)

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić pro ceed-a?

03 lut 2010 15:01

Qba napisał(a):
http://www.kia.pl/proceed_wyposazenie.htm na stronie są aktualne cenniki dla roku 2009 i 2010 :)

dlatego zapytałem o wartość transakcji..a nie cenę salonową 8-)
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
darek_kia
 

Re: pro ceed vs soul

03 kwi 2010 23:42

wujekcybul napisał(a):Mam juz dosc pro ceeda, tak pechowego auta nie mialem noigdy ...

Można prosić o kilka słów wyjaśnienia tej pechowości ? Pytam , bo przymierzam się do kupna procka i każda opinia na wagę złota.



Edit by Ceedeerom:
Posta przeniosłem aby nie robić OT.
Poczytaj sobie to: viewtopic.php?f=36&t=2674
I hii na forum.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl