Co sądzicie o Kia Pro Ceed - jak się sprawdza? 1.4 benzynka

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Marta_82
 

Co sądzicie o Kia Pro Ceed - jak się sprawdza? 1.4 benzynka

19 maja 2008 13:12

Bardzo proszę o opinię na temat modelu Kia Pro Ceed 1.4 benzynka - jak się sprawdza? - opcja optimum plus.
Czy warto się nad nim zastanowić czy raczej sobie odpuścić!!!
Proszę pomóżcie

Dzięki wielkie z góry
Marta

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re: Co sądzicie o Kia Pro Ceed - jak się sprawdza? 1.4 benzy

19 maja 2008 13:21

Marta_82 napisał(a):Czy warto się nad nim zastanowić czy raczej sobie odpuścić!!!

to zależy czego oczekujesz od samochodu
ile masz do wydania kasy na niego
i co chcesz w zamian

wydaje mi się że jeśli nie chcesz przepłacać a podoba ci się linia nadwozia to śmiało możesz go brać ;)
ja tak zrobiłem ;]

AUTOR WĄTKU
r2f
 

19 maja 2008 13:41

Jeśli Ci się podoba to pewnie że warto. :)
Jedyne do czego trzeba się przyzwyczaić to dosyć twarde zawieszenie. Pro jest sztywniejszy od HB i SW.

AUTOR WĄTKU
maestro
 

19 maja 2008 13:46

<span>r2f</span> napisał(a):Jedyne do czego trzeba się przyzwyczaić to dosyć twarde zawieszenie. Pro jest sztywniejszy od HB i SW.

Hmm.... wydawało mi się, że zawieszenie porceed ma identyczne jak w wersjach HB i SW

AUTOR WĄTKU
darecky
 

19 maja 2008 14:23

IMO po przejechaniu 6000km przyznaje ,że dokonałem dobrego wyboru.Zerknij na wyniki poszczególnych motorków w papierach,zrób testy jazdy w ASO.Zadziwiające tylko, są niewielkie różnice między (1.4,1.6,2.0) jakie osiągają w galopie do 100km/h i max prędkość.Żeby nie było,że chwale swoje to i tak odsyłam do testów u dealera.Najbardziej dziwią mnie identyczne wyniki fabryczne dla procka w wersji 1.4 benzynka i 1.6crdi...sprint do 100km/h 11.4sek :?: Pozdro i życzę udanych wyborów.
Ostatnio edytowano 19 maja 2008 15:02 przez darecky, łącznie edytowano 3 razy

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

Re: Co sądzicie o Kia Pro Ceed - jak się sprawdza? 1.4 benzy

19 maja 2008 14:33

Marta_82 napisał(a):Bardzo proszę o opinię na temat modelu Kia Pro Ceed 1.4 benzynka - jak się sprawdza? - opcja optimum plus.
Czy warto się nad nim zastanowić czy raczej sobie odpuścić!!!

Pewnie sprawdza się dobrze, szczególnie jeśli większość to jazda miejska :) Tylko zastanowiłbym się na Twoim miejscu czy zamiast w optimum plus nie lepiej włożyć tych pieniędzy w silnik 1,6 i ESP?

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

19 maja 2008 14:37

<span>Marta_82</span> napisał(a):Czy warto się nad nim zastanowić czy raczej sobie odpuścić!!!


Raczej sobie odpuść...

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

19 maja 2008 15:18

Jeśli już to w jasnych kolorach. Najlepiej biały albo żółty lub jasny błękit.
Ogólnie szalenie ładne autko. Raczej ma sens tylko z mocnym silnikiem.

Nie radzę brać felg 17" bo to przesada i w PL nie da się na tym jeździć po mieście i dziurach. Poza tym pakiet sportowy jest wypas.

Ogólnie autko dla młodszych ludzi i jako II w rodzinie czy dla kobiet. Jako auto rodzinne odpada z uwagi na całokształt (2 drzwi, półsportowe zawieszenie, mały bagażnik).

Wg mnie warto jeśli faktycznie czujesz, że Ci się podoba jako całość.

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

19 maja 2008 15:22

ja bym sobie odpuścił.. już i tak za dużo ich jeździ.. :D

AUTOR WĄTKU
Marta_82
 

19 maja 2008 15:26

W ostatnią sobotę zadatkowałam w salonie Kia na Pro Cedda i po powrocie do domu zaczęłam się wachać czy dobrze zrobiłam. W domu użytkujemy 2 letniego Citroena C4 SX Paca z silnikiem 1.6 benzynka i sprawuje się bez zarzutu - jesteśmy bardzo z mężem zadowoleni - natomiast od września wracam do pracy i potrzebne mi autko do dojazdów do pracy ( ok 70 km dziennie) i do odwożenia w pobliżu domu dzieciaków do przedszkola i do żłobka. Zaczełam się martwić czy po jakimś krótkim czasie nie będzie on szwankował :oops: natomiast jeszcze jedna rzecz, iż próbowalam w necie znaleźć więcej informacji o nim jak się sprawuje i się trochę rozczarowałam - och gdyby nie wy to nie wiem co bym dalej zrobiła .... dziękuję.... :oops: :D clapping

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

19 maja 2008 15:36

Marta_82 napisał(a):...natomiast jeszcze jedna rzecz, iż próbowalam w necie znaleźć więcej informacji o nim jak się sprawuje i się trochę rozczarowałam

to poczytaj trochę tych artykułów z głównej strony kia http://www.kia.pl/onas/prasa_proceed.htm

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

19 maja 2008 17:19

<span>Gaj</span> napisał(a):Nie radzę brać felg 17" bo to przesada i w PL nie da się na tym jeździć po mieście i dziurach. Poza tym pakiet sportowy jest wypas.


ÂŻadna przesada z 17'.Jest po prostu trochę twardziej i sztywniej niż w HB i SW...Absolutnie polecam,autko świetnie się prowadzi i jeszcze lepiej prezentuje.Gdybym kupował jeszcze raz tez bym się na tą opcję zdecydował.Trochę już kilometrów na 17' przejechałem,więc wiem co mówię. Tyle ode mnie w tym temacie
closed

Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl