dlaczego kupiliście ceeda?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Gober
 

07 lip 2008 21:37

potok napisał(a):
asfilm napisał(a):2.0 CRDi OPT (+AC)


AC to air condition - standart dla optimum, chodziło ci zapewne o auto-klimę za 1 kpln :wink: Do tego silnika warto zamówić ESP 8-)


Przy tej cenie ESP warto zamówić "to" do każdego silnika. Co jak co... ale na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać :)

AUTOR WĄTKU
asfilm
 

07 lip 2008 22:47

AC czyli Automatic climatronic (w tlumaczeniu VW, lub automaticna climatyzacja w tlumaczeniu dowolnym ;)) ESP mi nie potrzebne, bo nie mam zamiaru zrywac nim asfaltu, a jezdzac sluzbowym samochodem tylnonapedowym z niespelna 4 litrowym motorem bez ESP powinienem jakos dac rade z ta malutka wyrywna bestia 2.0 CRDi :)

AUTOR WĄTKU
asfilm
 

07 lip 2008 22:49

a zapomnialem... AutoKlima gratis :)

AUTOR WĄTKU
DrA
 

08 lip 2008 00:26

Proceed 2.0 klekot.

Za:
Autko jest zgrabne. W czerni z ciemnymi szybkami z tylu zwlaszcza. Jak na tani kompakt jezdzi ponadprzecietnie. Dluzsza trasa nie powoduje bolu zadka i ogolnego rozstroju - ale rewelacji tez nie nalezy oczekiwac. Dieselek klekota wesolo i ciagnie jak rasowy muł - moze niezbyt szybko ale rowno i wytrwale. Pozera jak na muła przystalo maly worek siana. Autko uwielbia rowne drogi, zjada zakrety i jest calkowicie przewidywalne. Fantastyczne hamulce - tu tez jak muł - staje w zaparte.
Cena auta bardzo przystepna. Gwarancja powyzej sredniej. Jak na kompakt dobrej jakosci plastiki w gornej czesci deski i na boczkach drzwi - czyli tam gdzie patrzymy i macamy najczesciej. Tapicerka materialowa jest przyzwoita ( skorzana jest tandetna - szkoda nawet zlotowki zeby do niej doplacic ). Ekoderma + material to najrozsadniejszy wybor ( minus, ze bez podgrzewania zadka ) Obszerne wnetrze. Skrzynia 6tka, poprawnie pracujaca. W miare sprawna klima + przycisk szybkiego osuszania szyb. Elektryczny zamek bagaznika i mocne siłowniki pozwalaja na otwarcie bez upaprania lapek.

Przeciw:
Brak w ofercie mocniejszego silnika. 140KM to zdecydowanie nie to.
Koszmarne plastiki ponizej lini wzroku - obrzydlistwo.
Zle umieszczony pedal gazu, wymaga przyzwyczajenia i osobliwej techniki operowania prawa noga.
Idiotyczny system przelaczania wskazan komputerka - co za pacan wpadl na pomysl zeby klawisz umiescic w konsoli a nie w manetce wycieraczek.

Za - przeciw = decyzja o zkupie. Chyba wyszlo na plusie :D

Najwiekszym minusem jest siec sprzedazy. Auto kupilem w trzecim z kolei salonie w ktorym wykazano jakakolwiek chec poszukania auta dostepnego od reki - okazalo sie, ze skuteczna. W dwoch pierwszych zostalem olany - 2-3 miesiace.
Poziom wiedzy i kompetencje - zerowe.

AUTOR WĄTKU
gutolek
 

13 lip 2008 23:07

Mnie przekonał oprócz ceny jeden drobny szczegół wyposażenia - sterowanie radiem w kierownicy ;) Poza tym dużo miejsca w środku :)

AUTOR WĄTKU
Kojot
 

14 lip 2008 11:44

Mnie przekonało:
1. WYGLĄD!!! (Piękne autko)
2. Cena (bez komentarza)
3. Wyposażenie
4. Ilość miejsca w środku
5. i gwarancja
6. bardzo fajnie się też prowadził na jazdach próbnych

AUTOR WĄTKU
Sław
 

17 lip 2008 22:39

Już Cee'd 5d zwrócił moja uwagę dobrymi recenzjami i korzystną ceną. Kombi zainteresowało dodatkowo przestrzenią i możliwościami przewozu większej ilości bambetli. Gwiazdki NCAP sprawiły, że od kilku tygodni jeżdżę sobie SW 1,6 CRDi O z paroma dodatkowymi bajerkami. Żeby było ciekawiej, nie chciało mi się nawet brać jazdy próbnej.

AUTOR WĄTKU
adam08
 

18 lip 2008 01:28

A jaki masz kolorek Sław? moze się kiedyś miniemy na ulicach PNO.

AUTOR WĄTKU
Sław
 

18 lip 2008 15:15

Szaro-błękitny, katalogowej nazwy nie pomnę.
P-no północne :).

AUTOR WĄTKU
adam08
 

18 lip 2008 17:06

Ja mam beżowy HB. PNO płd. hii

AUTOR WĄTKU
KAMILKASZLAK
 

18 lip 2008 17:47

a ja powiem tak-nie ma w tej chwili ładniejszego 3 drzwiowego samochodu klasy compakt do tego tak bezpiecznego i z taka gwarancja tylko silniczek 1.6 b. trochę za słaby ale na 2.0 zabrakło kaski :evil:

kotin
Asystent Kierownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 31 paź 2008 11:17
Lokalizacja: Tczew
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, optimum

31 paź 2008 19:45

adam08 napisał(a):Proszę starajcie się podawać jedną, najważniejszą cechę

Podobno nie kradną :D .

AUTOR WĄTKU
shaula
 

27 sty 2009 14:41

Wygląd proceed super. Pochwalę się, że byłam pierwszą klientką w Katowickim salonie. To jest coś.

SebolE
Nadworny fotograf
 
Posty: 330
Dołączył(a): 25 sie 2007 17:48
Lokalizacja: Gdañsk,Sopot,Gdynia,W-wa

27 sty 2009 14:44

Podoba mi się i wsio.
A po przejechaniu na zbiorniku 1100km bez tankowania to jest super.
KIA CEED SW 1.6 CRDI 115KM
Pozdrawiam
:)
Obrazek

AUTOR WĄTKU
zurek
 

27 sty 2009 21:05

Stosunek jakości i doposażenia do ceny.

AUTOR WĄTKU
lancer
 

27 sty 2009 21:24

Wygląd stosunek ceny do jakości, pojemny bagażnik, dobry silnik, szeroko otwierające się drzwi :)

AUTOR WĄTKU
adamg29
 

27 sty 2009 21:50

Dostępność aut w automacie. Nie, żeby automat w Sidce był najlepszy na świecie, ale niezaprzeczalną zaletą było to, że w ogóle BYŁ - od ręki, w modelach wyprzedażowych 2008.

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

28 sty 2009 09:13

Kojot napisał(a):Mnie przekonało:
1. WYGLĄD!!! (Piękne autko)
2. Cena (bez komentarza)
3. Wyposażenie
4. Ilość miejsca w środku
5. i gwarancja
6. bardzo fajnie się też prowadził na jazdach próbnych



nic dodać nic ująć !!

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

28 sty 2009 09:13

Tak jak poprzednicy: jakosc do ceny. SW to jedno z tanszych na rynku w porownaniu do innych marek. A w dodatku wyglada ;)

AUTOR WĄTKU
toomas
 

28 sty 2009 09:29

1. Wygląd i cena
2. Wyposażenie
3. Ilość miejsca w środku
4. Gwarancja
5. Opinie osób na Forum :) a głownie ilość i rodzaj odkrytych usterek :)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl