Wycieraczki w technologii "płaskiego pióra"

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

Ile, według Ciebie, wytrzymają wycieraczki cee'da?

20.000 km
107
63%
40.000 km
49
29%
60.000 km
15
9%
 
Liczba głosów : 171
Avatar użytkownika
witia_2005
Weteran
 
Posty: 1598
Dołączył(a): 19 sty 2008 18:54
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska

Re: Wycieraczki w technologii "płaskiego pióra"

04 kwi 2011 21:08

guwer napisał(a):stało w magazynie centralnym na placu pod chmurką i na mrozie więc wycieraczki swoje już zdążyły przejść?

Tylko że. Jedna sprawa. Pióra są zabezpieczone nakładką pcv po to by warunki atmosferyczne nie wpływały na ich trwałość. Ja kupiłem w lutym i mam 14 miesięcy i nie mam problemów :good
Kia Rio 1,4 97KM
Obecny model Kia cee'd SW 1,6 benzyna nr serii 0420 FL

Witia.

Obrazek

AUTOR WĄTKU
guwer
 

Re: Wycieraczki w technologii "płaskiego pióra"

05 kwi 2011 21:52

witia_2005 napisał(a):
guwer napisał(a):stało w magazynie centralnym na placu pod chmurką i na mrozie więc wycieraczki swoje już zdążyły przejść?

Tylko że. Jedna sprawa. Pióra są zabezpieczone nakładką pcv po to by warunki atmosferyczne nie wpływały na ich trwałość. Ja kupiłem w lutym i mam 14 miesięcy i nie mam problemów :good

Tylko przed czym ta nakładka zabezpiecza? Moim skromnym zdaniem jedynie przed przymarznięciem pióra do szyby a nie przed temperaturą (czytaj zmianami temperatury od +5 do - 20). Swoją drogą szkoda że nie zostawiają tych nakładek można by ich używać w zimie ;-(

A tak poza tym pojechałem do ASO, zrobiliśmy porównanie - przełożyliśmy do mojego ceed'a identyczne wycieraczki i te pracowały (zbierały wodę) jak należy. Zostały na stałe ;-)

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl