Jak sie prowadzi proceed?

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

03 kwi 2008 20:40

<span>kawanagila</span> napisał(a):swoją drogą ciekawe, że do procka ciągnie ludzi, którzy kiedyś jeździli laguną!?


Nie wierzę!!! Nie mów że wcześniej jeździłeś Laguną?? :lol: :lol:

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

03 kwi 2008 20:47

<span>cisco</span> napisał(a):hehe marzenia z mlodosci o sportowej furze........


Zawsze trzeba mieć jakieś marzenia...Moje dotychczasowe spełniło sie kiedy 22.02 odebrałem swojego procka..

Trzeba jednak sobie wyznaczać dalsze cele,więc wierzę że w przyszłości będę mógł użytkować prawdziwą sportową furę...Oczywiście nie ubliżając mojemu prockowi :wink: :wink:

Avatar użytkownika
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

03 kwi 2008 21:02

Powiem krótko,procek jeździ tak jak wygląda-czyli super.Swojego ujeżdżam od 2-tys i jest ok.Żałuje teraz,że nie wziąłem z pakietem sportowym na 17-ach.Jest twardo,ale do przyjęcia.Autko bardzo przewidywalne.Wybrałem się ostatnio na suwalszczyznę,gdzie procek przeszedł test na krętych,ośnieżonych drogach.Opony Nokian WR G2 jak i całe autko spisało się świetnie.Kto jeździł tamtymi serpentynami będzie wiedział o czym mówię.Odnośnie wcześniejszych postów,podobno Kia nie przewiduje jazd testowych prockiem.Mnie powiedziano,że jazda ceedem daje takie same odczucia,więc jazdę próbną odbyłem ceedem 5-d.Niezdecydowanym mówię warto postawić na pro ceeda.Jeżeli auto-bild zdecydował się na porównanie procka z Audi A3,to świadczy,że smród zajżał im do gaci :!:

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

03 kwi 2008 21:42

Na 17' jest twardo studzio...Nigdy wcześniej nie jeździłem na takich kapciach i jeszcze się do nich nie przyzwyczaiłem..Jedna sprawa nie podlega absolutnie dyskusji-Pro na 17' wygląda po prostu wystrzałowo...

Pośrednio można tu przywołać odpowiedź na narzekania kobiet które męczą się i poświęcają żeby się podobać facetom:

CHCESZ BYÆ PIÊKNA?? MUSISZ CIERPIEÆ.....

AUTOR WĄTKU
ronnie21
 

03 kwi 2008 21:46

ja tam po przesiadce z golfa V jestem mile zaskoczony, procek bardzo pewnie trzyma sie drogi - moze to tez troche zasluga szerokich opon 225/45/17. Uklad kierowniczy faktycznie troszke wiecej czucia jezdni moglby dawac, ale generalnie jest ok. Mozna posmigac:)

AUTOR WĄTKU
karuzel
 

03 kwi 2008 22:48

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Z tego co piszecie wynika, ze warto. Mimo wszystko poszukam jakiegos dealera co by sie przejechac.

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

03 kwi 2008 23:01

chyba będzie trzeba w ramach klubu zorganizować jakieś jazdy próbne, bo kia jak zwykle daje d... Ja tam nie widzę przeciwwskazań, co by się ktoś moim przejechał, zwłaszcza KLUBOWICZ!

AUTOR WĄTKU
rtvkris
 

jazda super

30 kwi 2008 18:42

mam procka od paru dni 16"felgi,,jazda super ,cichutko,autko plynie i zawieszenie super
pozdrawiam :wink:

AUTOR WĄTKU
Zoltar
 

25 maja 2008 16:21

To pewnie głównie wina opon, że masz takie odczucie

Ja mam identyczne... Auto jest zwarte, ale d... dają koła


Opona minimum 205/16

AUTOR WĄTKU
rtvkris
 

nierozumiem

25 maja 2008 19:01

nie wiem o co ci chodzi,,pisze że autko super sie prowadzi mowie że ładnie cichutko płynie,,zawieszenie jest ok i 16 wystarcza bo z pewnoscia na 17" byłoby gorzej ,chociaż wizualnie lepiej hi,,jak kto woli.

AUTOR WĄTKU
kanciak2
 

26 maja 2008 06:04

Powiem tyle, zakrety które zbierałem poniżej 70-80 km/h teraz zbieram powyżej 100 km/h :D trzyma się jak przyklejony, ale mam 2.8 atmosfery w każdym kole, dzięki temu mam pewność że w dużej prędkości nie sciągnę opon z felg. Ale ma też to swoje minusy, na naszych drogach to trochę jak na wozie drabiniastym :) Przy normalnym ciśnieniu w oponach jest wygodniej .

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 maja 2008 06:44

karuzel napisał(a):a jak ten 1.6 dohc? Dostarcza emocjii? Bo crdi jest swietny ale niekoniecznie do auta o sportowym zacieciu ( oczywiscie to kwestia gustu) Ja tam lubie jak motorek sie wkreca na obroty i dostaje kopa powyzej 5000 obr . Takie zboczenie po roverze 416 i civicu... :-)


Emocji może i dostarcza ale starszym panom :) Generalnie wlókł się z tym silnikiem nie będziesz, ale jakiś podstarzały Gold GTI wciąga 1.6 DOHC nosem (bez względu na budę bo osiągi prawie identyczne). Jak wolę siedzieć w HB niż się wstydzić w "sportowym" Proceedzie ;-)

AUTOR WĄTKU
kanciak2
 

26 maja 2008 06:48

Może i DOHC łyka golfik.
Ostatnio testowałem się z oplem vectra
No i ze skrzyżowania odszedłem mu momentalnie.
Cóż moment robi swoje.
Moje wrażenia po dieslu są takie że nie ma się czego wstydzić.
Ale zależy też dużo od tego jak go dotrzesz i jak ułoży ci się silnik.
Dynamiczna jazda bez przesady ładnie układa silnik, ale to tylko moje takie doświadczenie.

AUTOR WĄTKU
KZ
 

26 maja 2008 07:58

kanciak2 napisał(a):Może i DOHC łyka golfik.
Ostatnio testowałem się z oplem vectra
No i ze skrzyżowania odszedłem mu momentalnie.
Cóż moment robi swoje.


A potem się obudziłeś ? Sprawdź przyspieszenie od 0 do 100 km/h DOHC i CRDI...

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl