Hundai i30 a cee`d

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
@piotrek
 

25 mar 2008 23:19

Witam
Silnikiem 1,6 byłem zainteresowany dla tego, że to optymalna opcja w moim przypadku (większość jazdy to miasto). Wolę 1,6 benzyniaka lepiej wyposażonego niż diesla o uboższym wyposażeniu.
A dlatego napisałem o "rozczarowaniu" tym silnikiem, gdyż mój poprzedni samochód miał ich 110 i podczas jazdy nie zauważyłem różnicy pod względem elastyczności na plus ceeda czy i30. Ale ogólnie nie jest źle, po prostu za dużo sobie wyobrażałem :P
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

26 mar 2008 00:58

Cóż rakieta to to nie jest ale ja bym tak na niego nie narzekał.. Tez wybrałem 1.6 DOHC.Wolałem benzynkę z bogatym wyposażeniem niz prawie gołego CRDI.Poza tym rocznie nie zrobię raczej więcej niż 15tys kilometrów,więc tym bardziej jest to wybór racjonalny i uzasadniony...

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

28 mar 2008 09:10

MoÂże bĂŞdĂŞ nieco zÂłoÂśliwy ale mam wraÂżenie, Âże wsiadajÂąc do Ceed'a wiele osĂłb myÂśli, Âże bĂŞdzie jeÂździÂł jak bolid Kubicy 8-) Poza tym widoczny jest jakby strach przed jeÂżdzeniem pow.3000 obrotĂłw :) A nie ma siĂŞ czego baĂŚ. A na koniec ciekawostka - pytaÂłem w dwĂłch salonach i w przypadku pro_ceed'a diesle i benzyna 2,0 sÂą sprzedawane sporadycznie.

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

28 mar 2008 10:18

Ci co myślą że będą jeździć Ceedem jak bolidem Kubicy mają nierówno pod kopułą..Nie ta klasa i nie ta kasa... :lol: Obrotów nie ma sie co bać..Jeśli chce się dynamicznie przyśpieszać nie ma sie co pierdolić w tańcu...Gaz w podłogę i do przodu..

Swoją drogą to na forum nie mamy jeszcze nikogo kto miałby pro-ceeda z 2.0 benzyną..

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl