Nadwozie

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Nadwozie

09 sie 2007 12:05

Witam.
Ciekawy jestem, jak wypada dokładność montażu częsci karoseryjnych Waszych Ceed'ów. Dokładnie mam pytanie, czy szerokość szpar pomiędzy elementami karoserii są jednakowe, czy może nie.
Ja zauważyłem w kilku autach (również u siebie), że szerokość szpary między błotnikiem a słupkiem przednim z lewej i z prawej strony są różne. Różnica to ok. 2mm, ale jest widoczna. Swoją drogą nie wiem, czy nie jest to przyczyną "wyskakiwania" z zaczepów listwy podszybia, o której już pisałem.
Może są jakieś normy określające dległości między tymi elementami. Jeżeli coś na powyzszy temat wiecie, to zapraszam do polemiki. Pzdr.
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

kostel
 

ceed

07 wrz 2007 12:56

zwaracam waszą uwagęe na przednią klapę melismy na 100 aut moze 2 przypadki ze przednia klapa osdtawała za mocno do do pozostałych elementow nie było takich sytuacji

pozd z salonu :)

Younior
 

07 wrz 2007 13:03

Kolega kostel jest pracownikiem salonu KIA?

Jezeli tak to bardzo fajnie, ze ktos taki sie tutaj pojawil :)

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Re: ceed

07 wrz 2007 13:45

kostel napisał(a):zwaracam waszą uwagęe na przednią klapę melismy na 100 aut moze 2 przypadki ze przednia klapa osdtawała za mocno do do pozostałych elementow nie było takich sytuacji

pozd z salonu :)


To moj bedzie 3-ci chyba :)

ciekawe, czy wiem, kto jest po drugiej stronie :oops:

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Romek
 

22 sty 2008 20:37

W swoim Ceed takze zauwazylem nidorobki nadwozia,prawy blotnik nie jest zamontowan prawidlowo,ale poprawie to sam ,gorzej tylna klapa,po otworzeniu bagaznika opiera sie o dach, jest juz rysa na lakierze.

Powrót do Wady i zalety

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl