Czy kupiłbyś Ceeda jeszcze raz ???

Czyli, co wam się podoba a co nie...

Moderator: Żandarmeria

zarathos
Brygadzista

Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2018, M

Re: Czy kupiłbyś Ceeda jeszcze raz ???

27 lip 2019 12:35

Nie chodzi mi nawet o flokowanie, nawet nie o gumową matę, ale wystarczyłoby wnętrze wyłożyć tym samym plastikiem co górę deski - i już byłoby lepiej. Ew. rzeczona gumowa mata chociaż do podłokietnika i na półeczkę nad gniazdami USB gdzie kładzie się telefon. To są pierdoły, ale wpływają na odbiór całości. Zwłaszcza na miejskich drogach ;) Samochód mi się podoba i nie żałuję wydanej kasy, ale kolejny raz po prostu nie wiem.

Może Ceed 4 będzie już na poziomie Golfa ;)

mzak
Dopiero co...

Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL1 Blue Flame

27 lip 2019 15:15

zarathos napisał(a):Nie chodzi mi nawet o flokowanie, nawet nie o gumową matę, ale wystarczyłoby wnętrze wyłożyć tym samym plastikiem co górę deski - i już byłoby lepiej. Ew. rzeczona gumowa mata chociaż do podłokietnika i na półeczkę nad gniazdami USB gdzie kładzie się telefon. To są pierdoły, ale wpływają na odbiór całości. Zwłaszcza na miejskich drogach ;) Samochód mi się podoba i nie żałuję wydanej kasy, ale kolejny raz po prostu nie wiem.

Może Ceed 4 będzie już na poziomie Golfa ;)

Rozumiem Cię. Osobiście też zwracam uwagę na takie detale. Miałem dylematy przy wyborze, bo jeśli chodzi o stylistykę i jakość wykończenie wnętrza, to liderem była nowa Mazda 3. Chociaż jako ciekawostkę podam przykład modelu z ekspozycji. Fotel kierowcy, skórzany, podczas ustawiania - oczywiście elektryka - ocierał się o konsolę pomiędzy siedzeniami, wydając przy okazji ciekawe dźwięki. Fotel pasażera miał odpowiedni luz.
Co do Ceed'a... pewnie z czasem spojrzę na niego bardziej krytycznie. Jednak na razie jest fajnie. Trudno mi wyrokować czy po kilku latach zmienię na kolejnego, bo z zasady nie kupuję tego samego modelu ;)

vonski
Weteran

Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 204KM
2015

27 lip 2019 16:15

Ja nie kupię kolejnego, bo nie ma mocniejszego silnika. A ja działam w myśl zasady "zawsze w górę, nigdy w dół" ;)
Swoją drogą zostawienie identycznego silnika w GT w nowej generacji w czasach wyścigu na moc jest dla mnie niezrozumiałe.

Tapatalk @ Galaxy S9
Obrazek

marcin255
Kierownik

Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2FL HB, 1.6 Pb 225KM
2017, GT

27 lip 2019 20:21

vonski napisał(a):Ja nie kupię kolejnego, bo nie ma mocniejszego silnika. A ja działam w myśl zasady "zawsze w górę, nigdy w dół" ;)
e.

"Bliźniaka" bierzem - I30N Fastback :drinkingcheers:
KIA Cee'd 1.6 T-GDI GT Red
225 KM 331 Nm

Obrazek

Poprzednia strona
Powrót do Wady i zalety