[C2] Dekielki do felg luminiowych

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
vonski
Weteran
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 09 gru 2014 09:11
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 230KM
2015

[C2] Dekielki do felg luminiowych

27 paź 2016 07:53

Witam,

Czy ktoś zna jakiś sklep/ zakład/ etc, która robi na zamówienie porządne dekielki do alufelg? Felgi mam czerwone, dekielki zostały czarne, w dodatku jeden porysowany... Kiedyś trafiłem w sieci firmę, która robiła dekle na zamówienie z dowolnym wzorem, ale teraz za cholerę nie umiem ich znaleźć. Oryginałów nie chcę malować, bo to druciarstwo.
Zna ktoś może jakąś firmę, która by coś takiego zrobiła? Szukałem wczoraj pół dnia po sieci, ale znalazłem tylko tandetne naklejki albo dekle w niepasujących rozmiarach (potrzebuję 58mm).

Anyone?
Obrazek

panpromek
 

Re: Dekielki do felg luminiowych

27 paź 2016 14:10

Nie wiem czy to Cię poratuje, ale mam komplet oryginalnych kapselków KIA. Kupiłem to do felg od hyundaia, ale nie pasują właśnie średnicą. Są za małe. Dla mnie są zbędne. Chętnie oddam. Jakby co, wal na priv.

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dekielki do felg luminiowych

27 paź 2016 20:32

vonski napisał(a):Szukałem wczoraj pół dnia po sieci


a na chinskim allegro patrzyles?? tam jest wszystko...tylko ten czas przesyłki dlugi :(
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
vonski
Weteran
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 09 gru 2014 09:11
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 230KM
2015

Re: Dekielki do felg luminiowych

28 paź 2016 11:45

panpromek napisał(a):Nie wiem czy to Cię poratuje, ale mam komplet oryginalnych kapselków KIA. Kupiłem to do felg od hyundaia, ale nie pasują właśnie średnicą. Są za małe. Dla mnie są zbędne. Chętnie oddam. Jakby co, wal na priv.

Dzięki wielkie za propozycję, ale oryginalne też mam. Nawet rysy złażą jak je wypolerować.

Gizmo121 napisał(a):
vonski napisał(a):Szukałem wczoraj pół dnia po sieci

a na chinskim allegro patrzyles?? tam jest wszystko...tylko ten czas przesyłki dlugi :(

Przekopałem całego eBaya i aliexpress. Są albo oryginały (mniej lub bardziej oryginalne), albo srebrne bez żadnego logo, albo jakieś odpustowe pseudo BBS, OZ itd. A w rozmiarze jaki mi trzeba (58mm dekiel i 50mm zatrzaski) najwięcej jest ... z Jaguara :)

Próbowałem wczoraj ściągnąć z jednego dekla kapturek, ale nie chce złazić. Powalczę jeszcze przez weekend bardziej profesjonalnymi narzędziami. Ta nakładka jest chyba metalowa, może jak zejdzie to znajdę kogoś kto mi to porządnie pomaluje.
Obrazek

rodrigez
 

Re: Dekielki do felg luminiowych

03 lis 2016 15:25

Ja mam gorzej bo mam w rozmiarze 75mm i do moich felg nic ciekawego nie ma

Tapnięte z OnePlus One

Radek Garstka
Kierownik zmiany
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 maja 2014 18:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1FL PRO, 1.6 ON 128KM
2011, XL sport

Re: Dekielki do felg luminiowych

01 lut 2018 15:45

Moje dekle były w opłakanym stanie więc postanowiłem je zregenerować. Efekt końcowy całkiem nie zły w porównaniu do wcześniejszego stanu.
ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl