zabezpieczenie antykorozyjne auta

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
robek7043
 

zabezpieczenie antykorozyjne auta

05 kwi 2015 07:53

Witam przepraszam ze zaczynam nowy wate,k ale nigdzie nie moge namierzyc info. na ten temat,i moje krótkie pytanie gdzie moge zrobic w miare tanio w Warszawie konserwacje podwozia kurcze moja kijanka z 2007 juz sie o to prosi,pozdrawiam wszystkich. :)

falcon
Kierownik zmiany
 
Posty: 148
Dołączył(a): 07 gru 2011 20:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Kujawska

Re: zabezpieczenie antykorozyjne auta

06 kwi 2015 08:41

Popytaj w ASO Hondy. Ja u siebie robiłem konserwację podwozia właśnie tam, po dwóch latach od zakupu. W tym roku mam zamiar powtórzyć. Wtedy płaciłem 420 zł, razem z materiałami.

AUTOR WĄTKU
robek7043
 

Re: zabezpieczenie antykorozyjne auta

11 kwi 2015 17:32

o ??? dzieki falcon, napewno tam zapytam i cena nawet przystepna ,jeszcze raz dzieki. :thanks

AUTOR WĄTKU
Twoje-Dywaniki_pl
 

Re: zabezpieczenie antykorozyjne auta

27 kwi 2015 09:26

A jeżeli można wiedzieć to tak z czystej ciekawości proszę o informację ile wynosi takie zabezpieczenie antykorozyjne wykonane w ASO,bo prze następną zimą również planuje je wykonać.

falcon
Kierownik zmiany
 
Posty: 148
Dołączył(a): 07 gru 2011 20:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Kujawska

Re: zabezpieczenie antykorozyjne auta

28 kwi 2015 10:30

Nie wiem, czy każde ASO ma w ofercie taką usługę. Trzeba by zadzwonić i popytać.

AUTOR WĄTKU
Sklep-Kia_pl
 

Re: zabezpieczenie antykorozyjne auta

18 cze 2015 10:04

Dokładnie tak,z tego co wiem np w kilku Warszawskich ASO nie wykonują takiej usługi,więc raczej szukaj dobrego lakiernika na własną rękę,trudno ocenić jakie będą całkowite koszty.

Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl