Wymiana tulei w wahaczach przednich

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
proxsima6
 

Wymiana tulei w wahaczach przednich

22 sty 2014 07:34

Witam,
Czy może już ktoś sam próbował wymienić tuleje wahacza przedniego CEE'D 1.4 ? Teoretycznie nie powinno byc to trudne.
Ale może ktoś ma juz jakieś doświadczenia w tym temacie. Bradzo prosze o opinie .

W pażdzierniku 2013 byłem na przeglądzie po 6 latach i wyszło że sa już małe luzy na przednich tulejach wahaca przedniego.
Myślę że warto za jednym razem wymienić i tuleję tylną. Części oryginalne w sklepie internetowym to :
tuleja przednia 545842H000 cena 62 zł
tuleja tylna 545512H000 cena 62 zł
Zamienniki są po 28 zł
Chyba oryginalne powinny wytrzymać dłużej
ASO za wymiane tulei jednego wahacza zyczy sobie :
koszty robocizny: 208,00 zł brutto
koszty materiałów 55,00 netto + 61,00 netto

Pozdrowienia,

AUTOR WĄTKU
szczur75
 

Re: Wymiana tulei w wahaczach przednich

22 sty 2014 19:58

proxsima6 napisał(a):Teoretycznie nie powinno byc to trudne.

Jak masz prasę hydrauliczną i trochę zdolności manualnych to trudności wielkich nie ma.

AUTOR WĄTKU
Sklep-Kia_pl
 

Re: Wymiana tulei w wahaczach przednich

22 lut 2014 10:16

Jeżeli wymieniać to tylko na oryginalne,co prawda koszty robocizny w serwisie są wysokie,ale przynajmniej powinni zrobić to dobrze,że tak napisze "pewnie". Będziesz kupował osobno czy zlecasz wszystko ASO?

AUTOR WĄTKU
proxsima6
 

Re: Wymiana tulei w wahaczach przednich

19 mar 2014 08:37

Witam,
Mam pytanie do sklep-kia : jakie ceny są na oryginalne tuleje przedniego wahacza KIA CEED 1.4 w waszym sklepie ?
I jeszcze pytanie ogólne: Czy tuleja przednia powinna byc jakoś specjalnie zamontowana w wachaczu?
Pozdrowienia,

Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl