Jakie prawidłowe ciśnienie?

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

nero68
 

30 lis 2008 13:16

<span>potok</span> napisał(a):Taki 1,4 bez klimy waÂży z przodu o dobre kilkadziesiÂąt kilo mniej od dopasionego 2,0 CRDI, a w kaÂżdym tabelka podaje 2,2 na koÂło. Tabelka jest przerysowana z firmowych wytycznych Michelina i nie uwzglĂŞdnia znaczÂących ró¿nic w rozkÂładzie masy na osie jaka wystĂŞpuje w ceed-ach (rozkÂład jest kieprawy jak na wspó³czesny samochĂłd

To ja jeszce tylko dorzucĂŞ maÂłe "ale". Pro_cee'd jest 80kg lÂżejszy od ceeda HB - jak siĂŞ ma do tego tabelka? :?

novee
 

30 lis 2008 14:14

A co to jest 80 kg? Będziesz zmieniał ciśnienie w zależności czy jedziesz sam, z pasażerem, dwoma, trzema + warianty z bagażami i bez?

nero68
 

30 lis 2008 15:26

<span>novee</span> napisał(a):A co to jest 80 kg? Będziesz zmieniał ciśnienie w zależności czy jedziesz sam, z pasażerem, dwoma, trzema + warianty z bagażami i bez?

Racja. Sam się złapalem w pulapkę z której jeszcze parę dni temu się śmiałem. Przegladając ten temat dochodziłem do dziwnego wrazenia, że jestem na forum kierowców F1 :lol: Dziesiate części MPa wazne są może w wyścigach F1, my najwyraźniej przeginamy pałę :lol:

e2rdo
 

30 lis 2008 21:22

<span>nero68</span> napisał(a):Pro_cee'd jest 80kg lÂżejszy od ceeda HB

a ile ty waÂżysz? myÂślĂŞ Âże jak usiÂądziesz to waga siĂŞ wyrĂłwna i HB jak i pro bĂŞdÂą waÂżyĂŚ podobnie ;)

Wojtas
 

30 lis 2008 22:24

Ja mam 2,3 przód i 2,2 tył nie ma co przesadzać.

nero68
 

01 gru 2008 11:07

<span>e2rdo</span> napisał(a):a ile ty ważysz? myślę że jak usiądziesz to waga się wyrówna i HB jak i pro będą ważyć podobnie

To zależy jeszcze czy bede po obiedzie, czy przed. Powtórze jeszcze raz. Nie przeginajmy pały. Dla mnie to juz jest przegięcie, jeżeli spieramy się o dziesiąte części MPa. Ktos dobrze napisał, że te 2dziesiątki cisnienia i tak idzie w wentyl :lol:

Phil
 

01 gru 2008 16:38

no to bylem w serwisie oponiarskim. tym wyszlo nawet po 2.5 na przednich :)
twierdza, ze mam sie nie martwic, najzupelniej normalny objaw - bo miekka guma, bo opony radialne, bo cos tam jeszcze.

Poprzednia strona
Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl