... no to problem z amorkami /tył/ z głowy...

Układ kierowniczy, koła, opony, felgi, hamulce itp.

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

... no to problem z amorkami /tył/ z głowy...

13 mar 2008 22:07

w odpowiedzi na moje pisemne zapytanie zostałem zaproszony do serwisu na sprawdzenie tylnego zawieszenia.
zależało mi, żeby rozmawiać z szefem serwisu Panem Andrzejem Kaniuchem i tak też się umówiłem.
dzisiaj byłem w serwisie /Rzeszów/. najpierw jazda testowa, próba poprawienia mocowania klocków w zacisku hamulca prawego tylnego koła. ponowna jazda testowa. brak efektów. szybka decyzja bez zbędnych ceregieli: wymieniamy amortyzatory. szczerze mówiąc nie spodziewałem się wymiany od ręki. myślałem, że będzie trzeba swoje odczekać zanim zamówią i sprowadzą części. a tu taka niespodzianka! !

już o tym pisałem w innym poście, ale takie pozytywne zachowania trzeba jak najbardziej nagłaśniać, bo nie są one zjawiskiem powszechnym - przynajmniej jeśli chodzi o serwisy KII. WIELKIE DZIĘKI dla Szefa Serwisu Pana Andrzeja za zaangażowanie, życzliwość, chęć pomocy, profesjonalizm! Trzymać tak dalej!

Boski
 

13 mar 2008 22:12

o widzisz i powoli zaczyna sie klarować czołówka serwisów Kia bo ja również jestem bardzo zadowolony z obsługi w Multitruck Rzeszów i tak trzymać dalej Pozdro

marko
 

14 mar 2008 07:23

tylko wam zazdrościć takiego serwisu clapping

Powrót do Zawieszenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl