2 PRZEGLĄD padaczki

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

2 PRZEGLÂĄD padaczki

19 sty 2008 14:19

i jak zwykle porazka jeszcze się nie zdarzyło abym wyjechał zadowolony z ASo -to nie ta firma
koszty przeglądu
robocizna 390zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poprzednio 190zł
filtr olej 20zł
powietrza 65zł
jakaś uszczelka
olej widziłęmem chyba 53zł Shel jakiś 5W40

NIE DOSTAŁEM FAKTURKI VAt więc nie znam szczególików -pani już sżła do domu przyślą pocztą

NIE WYMIENIONO oczywiście fitra klimy -bo nie :D jak zażyczyłem sobie to się okazało że nie maja hahahahahaah o kurw.....................

zapłaciłem 635zł z rabatem (tak niby 690) niby -jak doszedł by filtr klimy to z ponad 700zł by wyszło

maska spolerowana ale dalej nie ten kolor
lamki w rejestracji wymienione ale dalej pełne wody -listwa okazuje się z tymi lampkami do rejestracji jest coś nie tak trzeba zamawiać nową i malować

radio zamówione ma być za 2 tygodnie
siedzenie niby tez zamówione (też już z 3 miesiąc będzie)

tłumik podobno się nie o nic nie obija amorki niby dobre (nie mam potwierdzenia że sprawdzone) na szarpakach

deska wymieniona i UWAGA poprzedni naprawiacze z ASo pogubili połowę kołków mocowań i tak dalej -i krzywo poskręcali
I NA DESER ZGUBILI W ASO W POZNANIU OSŁONĘ PLASTIKOWA POD SCHOWKIEM !!!!!!!!!!!! tak się dziwiłem kiedyś że tam te kable tak widać ale mówie co tam tam się nie zagląda -to z oszczędności
to już kur..................... przechodzi wszelkie pojęcie dzwoniłem ale łaskawcy pracujący do 14 tej za 5 minut 14 już nieodbierają
pisze kolejne pismo do ASO Poznań i pewnie do KIA POlska

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 14:22

zamówiłem sobie własnie piize jak coś zjem wreszcie dziś -i mózg dostanie porcję cukru swoja to może mi się coś przypomni i dopisze


a juz się łudziłem że będzie tak pięknie
a tu jak zwykle ech
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 14:49

Vitaras mój macieżysty Barlinek w Pzonaniu AUTO COMA
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Wojtas
 

19 sty 2008 15:29

<span>sensor</span> napisał(a):i jak zwykle porazka jeszcze się nie zdarzyło abym wyjechał zadowolony z ASo -to nie ta firma
koszty przeglądu
robocizna 390zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poprzednio 190zł
filtr olej 20zł
powietrza 65zł
jakaś uszczelka
olej widziłęmem chyba 53zł Shel jakiś 5W40

NIE DOSTAŁEM FAKTURKI VAt więc nie znam szczególików -pani już sżła do domu przyślą pocztą

NIE WYMIENIONO oczywiście fitra klimy -bo nie jak zażyczyłem sobie to się okazało że nie maja hahahahahaah o kurw.....................

zapłaciłem 635zł z rabatem (tak niby 690) niby -jak doszedł by filtr klimy to z ponad 700zł by wyszło

maska spolerowana ale dalej nie ten kolor
lamki w rejestracji wymienione ale dalej pełne wody -listwa okazuje się z tymi lampkami do rejestracji jest coś nie tak trzeba zamawiać nową i malować

radio zamówione ma być za 2 tygodnie
siedzenie niby tez zamówione (też już z 3 miesiąc będzie)

tłumik podobno się nie o nic nie obija amorki niby dobre (nie mam potwierdzenia że sprawdzone) na szarpakach

deska wymieniona i UWAGA poprzedni naprawiacze z ASo pogubili połowę kołków mocowań i tak dalej -i krzywo poskręcali
I NA DESER ZGUBILI W ASO W POZNANIU OSŁONĘ PLASTIKOWA POD SCHOWKIEM !!!!!!!!!!!! tak się dziwiłem kiedyś że tam te kable tak widać ale mówie co tam tam się nie zagląda -to z oszczędności
to już kur..................... przechodzi wszelkie pojęcie dzwoniłem ale łaskawcy pracujący do 14 tej za 5 minut 14 już nieodbierają
pisze kolejne pismo do ASO Poznań i pewnie do KIA POlska


Sensor a nie myslales o tym zeby nie odbierać auta :?:

Boski
 

19 sty 2008 15:46

Sensor z całym szcunkiem i współczuciem dla Ciebie ale czasem na prawde mam wrażenie ze pracujesz dla konkurencji:). Ja równiez dzisiaj zrobiłem przegląd wszystko poszło szybko i sprawnie kierownik od razu na początku spytał do czego mam zastrzezenia spisał kazał mechanikowi zrobic wymienili mi łącznik stabilizatora który sam zagiołem, jednym słowem miodzio. Przyznając mi razje ze jest problem z pompkami spryskiwaczy podzielił się ze mna swoja wiedza na ten temat ,a mianowicie. Silniczki sa jak najbardziej ok nie w nich jest problem lecz w dyszach spyskiwaczy. Oni wymontowali juz te silniczki wsadzali do innych samochodów min lanosa i poloneza i sika wtedy na dach. Kia polska wie ze jest coś nie tak ale na razie nie wiedza co z tym zrobiic. Nota bene u mnie od 2 tyg sie naprawiło i działa jak złoto. Jezli idzie o deski rozdzielcze to z poczatku produkcji były jakies problemy a teraz od czasu do czasu zdażają się pojedyncze sztuki z zle zmontowaną. Min moja chyba taka jest, tzn jest cicho nie skrzypi ale do czasu. Czasem jade i mi puka coś w srodku po prawej stronie pózniej poł dnia nie puka i tak co jakis czas. Za 2 tyg 5 godzinne rozebranie deski i zmontowanie jej ponownie. Pan elektryk tylko to robi , jest po przeszkoleniu i już dwie dechy składał i wie gdzie jest problem. Tak więc ja do rzeszowskiej kia nic nie mam. Zreszta sam samochód tez jest doskonały i jak bm miał kupic jeszcze raz to tylko ceed Pozdro

vitaras
 

19 sty 2008 16:22

<span>sensor</span> napisał(a):robocizna 390zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poprzednio 190zł


Przeglądy są "parzyste" są droższe bo obejmuja wiekszy zakres czynności ale sądzę ,że aż taka różnica w cenie robocizny nie może być tym uzasadniana.
<span>sensor</span> napisał(a): NA DESER ZGUBILI W ASO W POZNANIU OSŁONĘ PLASTIKOWA POD SCHOWKIEM


Od strony pasażera? od strony kierowcy nie ma osłony. A może też była i przy montażu alarmu zapomnieli mi założyć? Chociaż sprawdzałem potem w salonie i autko wystawowe tez nie miało.

<span>sensor</span> napisał(a): AUTO COMA

Ich sobie darowałem jak mnie "postraszyli " utratą gwarancji w wypadku zastosowania oleju innego niz ten który oni leją. :lol: A dokładniej to w ypadku nawalki silnika szykowali sobie "furtkę" -- Panie! olej był do d....... ! naprawa na koszt własny! he he. cwaniaczki jedne.

vitaras
 

19 sty 2008 16:28

<span>Boski</span> napisał(a):ale czasem na prawde mam wrażenie ze pracujesz dla konkurencji:).


mi się wydawło podobnie jak przeczytałem pierwszy post Gaja na tym forum. :lol: Ale mogę Cię zapewnić ,ze Sensor robi w innej branży.

xedo
 

19 sty 2008 16:48

ojciec też był ostatnio z naszą kijanką na przeglądzie ale z tego co pamiętam zapłacił 350zł z rabatem (tam wychodziło chyba 428zł wszystko), jak na razie nic się nie dzieje, jest przejechane ~10k km i na razie dobrze. Naszą kijanke serwisujemy w AUTO SALON "SOLEY" (Rybnik) jak na razie byliśmy na przeglądzie po pierwszym 1000km i wtedy płaciliśmy 150zł ale dokupiliśmy owiewki. Druga wizyta miała miejsce z regulacją alarmu( teraz działa dobrze i bez zastrzeżeń, chyba już pisałem o tym na forum). No i 15stycznia byliśmy 3 raz z wizytą w KIA, poszło szybko sprawnie i bez problemu. Sensor wyrazy współczucia, ale na serio masz jakiegoś pecha z tym salonem, u mnie w rodzinie jak na razie wszyscy zadowoleni z AUTO SALON "SOLEY" (2*picanto) 8-)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 21:54

vitaras jest widziałem w innym cedzie Pan kierownik mi pokazywał
jak usiąde to idzie pismo do salonu że czekam tydzień az mi to przyślą
jak nie zgłaszam do KIA POlska że mi "zabrali" "zgubili " "ukradli" tą osłonę

wycieraczek co mi nie dochodzą do końca nawet nie skomentowali
spryskiwaczy też nie skomentowali przy odbiorze

wątpię aby co 2 przegląd było więcej może w Poznaniu się pomylili z kwotą za małą?
Pan wspominał że to tanio bo muszą podnieśc ta kwote

odebrać musiałem i tak 3 dni już stało ato -a zastępcze nie nadaje się do pokonywania tylu km ile ja robie zarabiając na chleb i na kiję
bym nie odebrał i co stało by znó 2 tygodnie i czekało na listwy siedzenia itd???
zrobią radio i siedzenie następnym razem i zarządam na piśmie ustalenia pracyzyjnego usuniecia usterak
maska niby na wiosne bo o coś tam a potem się wypną tez będe chciał to na piśmi
inaczej się nie da z nimi
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

kris
 

19 sty 2008 22:07

Ty napisz gdzieÂś o tym do Auto ÂŚwiat'a lub w inne miejsce bo to jakiÂś horror :o

Wojtas
 

19 sty 2008 22:08

kru....wa to jest dramat - nie dosc ze pokazujesz im co jest spartolone to tego nawet nie umią naprawić , a przynajmniej powiedz czy po wymianie deski przynajmniej cisza nastała?

bercik7522
 

19 sty 2008 22:08

a co masz z maska??

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 22:16

po wymianie deski zrobiłem 30km tylko więc sie nie wypowiadam pojeżdze tydzień ponad to zobacze

z maski odpadal mi lakier i była malowana ale nie trafili z kolorem
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

ben74
 

19 sty 2008 22:52

to masakra jakaś jest :!:
i prośba, żeby każdy pisał, w którym ASO to wszystko przeżył, albo ledwo przeżył. :?

Powrót do Koszt utrzymania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl