Cena prawie 4-letniego Ceed'a

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Cena prawie 4-letniego Ceed'a

22 kwi 2011 13:47

Witam,

Przepraszam z góry jak to nie właściwe podforum, ale nie potrafiłem znaleźć właściwego ;-)

Potrzebuje się pozbyć swojego Cee'da (wyjeżdżam permanentnie za granicę) - ktoś się orientuje jaka jest realna cena (taka żeby sprzedać a nie sprzedawać) za Optimum Hatchback z 2007 roku, 50 kkm przebiegu z automatyczną klimą ? Mam niestety niewiele czasu...

Avatar użytkownika
abes99
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 05 paź 2007 14:30
Lokalizacja: SRC
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: Hyundai i30 / 1,6MPI (120KM) / LPG / Comfort / '12

Re: Cena prawie 4-letniego Ceed'a

22 kwi 2011 14:01

Miesiąc temu ubezpieczałem swojego Cee'da 1.6, Optimum (to pierwotne, bo później najwyższa wersja to było Optimum +) czyli półskóra na siedzieniach, skóra na kierownicy i drążku zmiany biegów, automatyczna klima + dodatkowo ESP, z przebiegiem ok. 80kkm ubezpieczalnia wyceniła na 29900zł brutto, ale jak faktycznie się kształtują ceny rynkowe to już byś musiał poszukać po ogłoszeniach podobnych modeli. Nie wiemy też jaki silnik masz ;)...
Narka i pozdruffka, abes99
:: Hultaj i30 1.6MPI, '12, Comfort, LPG STAG 300 Premium
:: była Kia Cee'd 1.6MPI, '07, Optimum + ESP, A/C

AUTOR WĄTKU
rybkin
 

Re: Cena prawie 4-letniego Ceed'a

22 kwi 2011 14:20

Jak ci dobrze pójdzie,dostaniesz 50% tego,za co brałeś w salonie.

AUTOR WĄTKU
Borys
 

Re: Cena prawie 4-letniego Ceed'a

22 kwi 2011 20:51

Ahoj!
Pobawiłem się wyszukiwarką:
http://otomoto.pl/index.php?sect=search ... order_by=p

Borys

AUTOR WĄTKU
KZ
 

Re: Cena prawie 4-letniego Ceed'a

23 kwi 2011 11:13

Silnik benzyna 1.6 - póki co myślę o 25kpln, płaciłem 58.6kpln więc to by była mniej niż połowa... Anyway, dzięki za pomoc - ceny rynkowe po serwisach internetowych trudno znaleźć bo tam są powystawiane i cholera wie czy ktoś je kupił czy nie, a cena może być pobożnym życzeniem sprzedającego...

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl