dodatkowe ubezpieczenie "autoszyba"

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
c22
 

Re: dodatkowe ubezpieczenie "autoszyba"

11 lut 2011 19:16

witia_2005, mi na infolinii pzu mówili to samo co tobie - wszystko się zgadza, lecz w serwisie wytłumaczyli mi, że mam się do nich zgłosić z wykupioną polisą "autoszyba" i w związku z tym, że samochód jest na gwarancji, to zamawiają szybę saint-gobain i przekazują firmie, z którą umowę ma podpisaną ubezpieczyciel.

ja chyba dla pewności poproszę agenta z ubezpieczalni, aby podjechał do aso i w obecności pracowników serwisu - i moim - wszystko sobie wytłumaczyli, coby w przyszłości nie było nieporozumień :zgryz

Avatar użytkownika
witia_2005
Weteran
 
Posty: 1598
Dołączył(a): 19 sty 2008 18:54
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska

Re: dodatkowe ubezpieczenie "autoszyba"

11 lut 2011 19:33

c22 napisał(a):ja chyba dla pewności poproszę agenta z ubezpieczalni, aby podjechał do aso i w obecności pracowników serwisu - i moim - wszystko sobie wytłumaczyli, coby w przyszłości nie było nieporozumień :zgryz

Myślisz że pojedzie z Tobą? Moim agentem jest znajomy i nie sądzę by mnie robił w konia. następnie aby uwiarygodnić jego wypowiedź zapytałem w salonie. Odpowiedzieli mi to samo. Goście się nie znają na 100%. Sądzę że należy żyć chwilą obecną i nie dobierać sobie do głowy bo zwariujemy. Zdrowie jest najważniejsze. Nie zakładajmy że będzie źle.
Kia Rio 1,4 97KM
Obecny model Kia cee'd SW 1,6 benzyna nr serii 0420 FL

Witia.

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Szukon
 

Re: dodatkowe ubezpieczenie "autoszyba"

23 mar 2011 09:34

Ja w 2010r. miałem pękniętą szybę. Wymienili na oryginalną w serwisie KIA. Koszt ok. 1680 zł z robocizną. Za wszystko zapłaciła AXA z ubezpieczenia AC - szyby. :good
Pozdrawiam

Poprzednia strona
Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl