UWAGA na Getin Bank i Link4 ! Podwójne ubezpieczenie AC

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
rob68
 

UWAGA na Getin Bank i Link4 ! Podwójne ubezpieczenie AC

02 lis 2010 18:18

Getin Bank zaserwował swoim klientom podwójne ubezpieczenie AC.
http://www.forum-kredytowe.pl/tematy3/b ... t14884.htm

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: UWAGA na Getin Bank i Link4 ! Podwójne ubezpieczenie AC

02 lis 2010 19:56

Czytam i nie wierzę ... Ja na szczęście mam w Lucas Banku, teraz to nawet polisy nie chcieli. Oczywiście wcześniej zawsze dostawałem list polecony, że z dniem .... wygasa polisa i zgodnie z umową proszą o zawarcie nowej i przesłanie im kopi - listem polecony, faksem, mailem. Wysyłałem mailem, ale zawsze z żądaniem potwierdzeniam odbioru (Narzędzia - Żądaj potwierdzenia przeczytania - w Outlook Express) - dzięki czemu miałem dowód, że dotarło i pracownik banku przeczytał. Raz potwierdzenie nie dotarło, zadzwoniłem i pani z banku przysłała mi maila, że polisa dotarła. A w przypadku Getin jak dla mnie część ludzi sama utrudniła sobie życie - wysyłali zwykłym listem, faksem, mailem - ale żadnego powtwierdzenia, że bank ową polisę otrzymał. Kurczę, ja każdy dokument, korespondencję urzędową zawsze za potwierdzeniem, nawet jak do wójta napisałem pismo, żeby mi gmina drogę utwardziła, to zaniosłem do sekretariatu w dwóch egezmparzach i na kopii sekretarka walneła pieczątkę "Wpłynęło ...".
Oczywiscie dla mnie kredytobiorcy mogą się odwoływać, powoływać na KC lub przyjęte zwyczaje - np. Ci, co mieli polisy np. od wiosny br. - dlaczego bank teraz ich ubezpieczył, przez pół roku nie przejmowali się, że rzekomo o polisie nie wiedzieli? Dlaczego zawarto polisę na trzy lata, przecież ubezpieczenie zawiera się na rok kalendarzowy! No dramat ...
I na koniec - po tym, co wykręcili, Getin jest dla mnie dożywotnio spalony. Nie byłem ich klientem i już na pewno nie będę.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
karolsz
Dyrektor
 
Posty: 608
Dołączył(a): 15 cze 2010 09:12
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1.4 Pb 100KM
2018, Buisness Line

Re: UWAGA na Getin Bank i Link4 ! Podwójne ubezpieczenie AC

04 lis 2010 09:43

pioter, ale zdajesz sobie sprawę, że takie potwierdzenie dostarczenia maila jest nic nie warte? Możesz sobie sam takowe wygenerować :)
Kraków,
czerwony pro_cee'd 1.6 CRDi Optimum FL, 2009
biała kia cee'd SW 1.6 CRDi 136KM GT Line, 2016
biała kia ceed 1.4 MPI 100KM Buisness Line, 2019

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: UWAGA na Getin Bank i Link4 ! Podwójne ubezpieczenie AC

05 lis 2010 08:46

Wszystko mozna podrobić, nawet "zwrotkę" z poczty. Nie mniej potwierdzenie odczytania maila jest dla mnie przynajmniej informacją, że jednak ktoś coś przeze mnie wysłanego dostał. A że potem każdego potwierdzenia można się wyprzeć - to już inna para kaloszy.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl