Mailowy kontakt z KMP - jaki adres?

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Mailowy kontakt z KMP - jaki adres?

10 wrz 2010 07:15

Witam,

Na jaki adres e-mailowy pisać aby odpowiedzieli ? Piszę ktoryś raz z rzędu na 'service@kia.com.pl' i totalne echo.
W sumie to wkurzające bo np w Skodzie jeszcze mi się nie zdarzyło aby pozostawili jakiekolwiek pytanie bez odpowiedzi.

Napisałem do nich z pytaniem czy gwaracja lakiernicza jest powiązana (nierozerwalna) z mechaniczną. Skoro mamy dwie odzielne pieczątki to ja np chciałbym kontynować część lakierniczą a odpuścić mechaniczną.
No ale to muszę mieć oficialnie na piśmie....

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Mailowy kontakt z KMP - jaki adres?

10 wrz 2010 08:37

Generalnie Kia ma zlewkę na pisane do niej maile na adresy ogólne. Polecam więc kontakt telefoniczny i dowiedzenie się, do kogo osobiście możesz skierować maila (pewnie podadzą Ci pana Szustakowskiego albo Stelągowskiego), w wysyłanym mailu jako DW dałbym jeszcze adres dział Public Relations (pr@kia.com.pl) z informacją, że to kolejny mail i oczekujesz odpowiedzi, a w przypadku jej braku pozwolisz sobie na poinformowanie szerszego grona, jak Kia traktuje użytkowników ich wyrobów.
Ja w moich bojach z Kia w ogóle zrezygnowałem z maili, bo w razie czego chciałem mieć "podkładki" ze stanowiskiem, którego nie mogliby się wypierać na zasadzie "a kto to powiedział?"- tak więc wysyłałem listy polecone za potwierdzeniem odbioru.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
novee
 

Re: Mailowy kontakt z KMP - jaki adres?

10 wrz 2010 08:59

Fax + list polecony, niezawodny sposób w oficjalnych kontaktach we wszystkich urzędach, wojsku itd.

Mail jest dobry do mniej ważnych kontaktów, mnie odpowiadali ostatnio z adresów kia@pcm.pl i malgorzata.wiejak@kia.com.pl

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Re: Mailowy kontakt z KMP - jaki adres?

10 wrz 2010 09:09

pioter napisał(a): tak więc wysyłałem listy polecone za potwierdzeniem odbioru.


Listy polecone .. ale na jaki adres ? Ogolny czy skierowany do kogoś konkretnego ?
Btw. Mniej więcej ile w takim wypadku trzeba czekać na odpowiedz ?

Mały update...
Nie wiem czy Panowie w Kia czytają namiętnie forum ale właśnie dostałem e-maila z odpowiedzią :mrgreen:
Z tego miejsca chciałbym podziekowac za odpowiedz.
Wynika z niej że :
"W przypadku zaniechania wykonywania przeglądów mechanicznych (...) i wykonywanie jedynie przeglądów stanu nadwozia, utrzymana zostanie jedynie gwarancja na nadwozie pojazdu.
Zakładając oczywiście, że samochód nie miał napraw powypadkowych."

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl