Raport ze spalania

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
mholka
 

Raport ze spalania

29 lip 2010 22:01

Wybieram się na wakacje do przejechania będę miał około 4000km. Wkrótce podziele się informacjami ile spali auto na takim dystansie.

AUTOR WĄTKU
mholka
 

Re: Raport ze spalania

20 sie 2010 16:13

mholka napisał(a):Wybieram się na wakacje do przejechania będę miał około 4000km. Wkrótce podziele się informacjami ile spali auto na takim dystansie.

Witam ponownie po przejechaniu 4000km chciałbym podzielić informacją na temat spalania. Więc tak... w aucie 4 osoby i pełen bagażnik. Średnie spalanie kształtowało się między 5,6 litra przy jeździe w nocy z prędkością do 120 km natomiast za dnia i na autostradzie przy prędkościach dochodzących do 150 km (był moment 200km :mrgreen: ) średnie spalanie wynosiło 7,2 litra. Właściwie przez całą trasę włączona była klimatyzacja a auto bez mała maksymalnie obciążone więc moim zdaniem wynik wg mnie super zważywszy że mój ceed to 1,4 109KM. Pokonana trasa bez żadnych problemów z autem wszystko super i oby tak dalej :D

AUTOR WĄTKU
lancer
 

Re: Raport ze spalania

21 sie 2010 08:13

Wynik rewelacyjmy
Życzę kolejnych bezawaryjnych tysięcy kilometrów

AUTOR WĄTKU
Franky
 

Re: Raport ze spalania

21 sie 2010 10:05

Wątek proponuję wrzucić do Ankieta - ile spala wasz Ceed

tam również mój post ze spalania po przejechaniu dłuższego dystansu

Franky napisał(a):Trasa Poznań - Pisa - Poznań około 3100 km, spalanie średnie 6,7 l/100 km, średnia prędkość 110 km/h (około 90% autostrady) - dane z komputera, max prędkość 200 km/h


1.6 CRDI 115 KM

Powrót do Koszt utrzymania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl