szkoda parkingowa

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: szkoda parkingowa

25 maja 2010 19:37

kondor napisał(a):wszystko się zgadza, pal sześć obdrapanie - nie pierwsze nie ostatnie - ale wgniecenie jest na rancie więc śmiem twierdzić, że raczej próżniowo się tego typu uszkodzenia sie wyprostuje - próżniowo to po np. gradobiciu dach czy maska

Da się, da się. Ja miałem znacznie głębsze i to na tym poziomym przetłoczeniu drzwi (ok. 15 cm poniżej linii szyb) i wyciągnęli mi to tak że byłem w szoku. Normalnie zero śladu :mrgreen: , z tym że u mnie lakier nie był uszkodzony

AUTOR WĄTKU
adamg29
 

Re: szkoda parkingowa

25 maja 2010 19:43

acieslin napisał(a):pierdu pierdu dupu dupu, sorry ale kozę walicie po całości. Te "zniżki" to się traci rzędu 10% rocznie za szkodę więc nie przesadzajmy że to takie straszne.

Ciekawe spostrzeżenie, tyle że np. w PZU przy zerowej zniżce wyjściowo: po 1 szkodzie zwyżka 30%, po 2 szkodach 100%; Allianz: po 1 szkodzie zwyżka 60%, po 2 szkodach 160%(!). Przykłady można mnożyć. To wszystko oczywiście na warunkach ogólnych (nie dotyczy pakietu), tyle że pakietu przy >2 szkodach nikt z Tobą nie podpisze.

Poprzednia strona
Powrót do Koszt utrzymania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl