Wycena Eurotax

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
rafaik
 

Wycena Eurotax

23 wrz 2009 11:11

Witam,
Mam pytanie czy ktoś z was posiada może wartości ceed według wycen Eurotaxu.

Chcę kupić ceeda używanego a ceny na otomoto, allegro itp sa bardzo zróżnicowane.

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 12:11

faktycznie ciężko znaleźć..ale w sumie..chyba najlepiej po prostu wybrać najtańszą ofertę spośród tych, które spełniają zadane kryteria:)) szczególnie, że podaż jest dość mała, ja na pewno nie kupiłbym sprowadzonego..jeśli ceed to tylko z Polski..nie chodzi o samą gwarancję ale ceed np na niemieckim rynku jest droższy więc w dobrym stanie używany też będzie droższy..jeśli w Polsce ktoś sprzedaje taki samochód taniej niż polskie oferty tzn że samochód z przygodami
jeszcze coś takiego znalazłem http://www.auto.pl/gielda/ceny_aut_uzywanych.php?rd=o&mr=28&md=1239&pj_od=&rc_od=2005&pj_do=&rc_do=2009&pl=&nd=&pc=
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
rafaik
 

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 14:22

dzieki za info do strony ale nie satysfakcjonuje mnie to. Pojawia tam sie ceed 1.5 a o takim nie słyszałem. Poza tym brak wyposażenia który wpływa na cenę. Chyba bede musiał wydać 60 zł na książkę eurotaxu. Tylko trochę szkoda kasy po to żeby mieć 2 strony.
No ale w koncu samochód nie bułka. Jak ktoś kupuje ceeda to i ma na 60 zl na książkę ;)

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 14:32

rafaik napisał(a):No ale w koncu samochód nie bułka. Jak ktoś kupuje ceeda to i ma na 60 zl na książkę ;)

kup tego:
viewtopic.php?f=8&t=3814
:) fajny egzemplarz

AUTOR WĄTKU
teon
 

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 15:15

http://moto.wp.pl/wycena_info.html
Wchodzisz wysyłasz sms za 7,32 i robisz sobie wycenę. Wycena jest bardzo dokładna, warto. Sam próbowałem uwzględnia dokładnie wiek, przebieg, silnik, wyposażenie, stan konkretnego auta (sam wprowadzasz dane). Daj znać jak zrobisz i porównasz z rzeczywistością.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 21:12

rafaik napisał(a):Witam,
Mam pytanie czy ktoś z was posiada może wartości ceed według wycen Eurotaxu.

Chcę kupić ceeda używanego a ceny na otomoto, allegro itp sa bardzo zróżnicowane.


generalnie auta z kraju są w wyższej cenie. Jeżeli masz niską, to często są to samochody sprowadzane, po przejściach.

ceed 2007 O+ diesel, wartość początkowa 78 tysięcy obecnie np stoi ok. 50 tys w wycenie, wiec podobne auto za 35 tys np to coś nie pasuje. A takie się trafiają z 2008

wysłałem ci wiadomość na PW odnośnie
Kubeusz napisał(a):
rafaik napisał(a):No ale w koncu samochód nie bułka. Jak ktoś kupuje ceeda to i ma na 60 zl na książkę ;)

kup tego:
viewtopic.php?f=8&t=3814
:) fajny egzemplarz


pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycena Eurotax

23 wrz 2009 23:05

rafaik napisał(a):dzieki za info do strony ale nie satysfakcjonuje mnie to. Pojawia tam sie ceed 1.5 a o takim nie słyszałem. Poza tym brak wyposażenia który wpływa na cenę. Chyba bede musiał wydać 60 zł na książkę eurotaxu. Tylko trochę szkoda kasy po to żeby mieć 2 strony.
No ale w koncu samochód nie bułka. Jak ktoś kupuje ceeda to i ma na 60 zl na książkę ;)

ale moim zdaniem jednak przesadzasz..ceed to nie golf..podaż jest jeszcze na tyle mała, że wybor na ogół jest dość prosty, jak ustalisz jaki silnik i jakie nadwozie a do tego dodasz że ma być z polski to się okaże że do wyboru masz 3-5 egzemplarzy..zaznaczasz na otomoto opcje: pierwszy właściciel, kupiony w polskim salonie, bezwypadkowy i lista się dramatycznie redukuje.
No chyba, że chcesz sprzedać i zastanawiasz się jak skalkulować cenę..
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
rafaik
 

Re: Wycena Eurotax

24 wrz 2009 11:29

teon napisał(a):http://moto.wp.pl/wycena_info.html
Wchodzisz wysyłasz sms za 7,32 i robisz sobie wycenę. Wycena jest bardzo dokładna, warto. Sam próbowałem uwzględnia dokładnie wiek, przebieg, silnik, wyposażenie, stan konkretnego auta (sam wprowadzasz dane). Daj znać jak zrobisz i porównasz z rzeczywistością.

Masz racje ona jest dobra do sprzedaży auta (sam z niej korzystałem). Tylko chce kupić auto ale nie mam jeszcze sprecyzowanych konkretnie wymagań tzn. czy to będzie opcja comfort czy otimum, czy silnik 1,6 90 KM czy 1,6 115 KM itp., przebieg 20 tys czy 80 tys. A to wiadomo to wszystko wpływa na cenę.

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

Re: Wycena Eurotax

10 paź 2009 13:32

Ja sobie robiłem wycenę na stronce o której wspomina powyżej teon.

Wyszło to mniej więcej tak:
http://moto.wp.pl/wycena.html?id=285285&typ=66671

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl