Ceed w 2009r. Taniej czy drożej?

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
rjd
 

Ceed w 2009r. Taniej czy drożej?

16 gru 2008 23:25

Jako, że 2009r. juz za pasem a forum przegląda coraz więcej osob zbierajacych opinie, to stawiam pytanie. jak będzie się kształtowała cena ceedków w nowym roku? przedstawiciele dealerów Kii mieli nie dawno spotkanie w sprawie 2009r., może ktos ma jakies przecieki?
wiadomo złotowka leci na leb na szyję, konkurencja jest duza, a kryzys za pasem sprawia, że ceny teoretycznie nie moga rosnąc. teoretycznie...

Na razie obowiązują ceny obecne w promocji 2008.

AUTOR WĄTKU
klosj24
 

16 gru 2008 23:43

Mnie wydaje się, że biorąc pod uwagę złotówkę i kryzys ceny pozostaną bez zmian. No chyba, że wrócimy z euro do poziomu 4,4 :cry:

AUTOR WĄTKU
Krajc
 

Re: Ceed w 2009r. Taniej czy drożej?

16 gru 2008 23:49

rjd napisał(a):Jako, Âże 2009r. juz za pasem a forum przeglÂąda coraz wiĂŞcej osob zbierajacych opinie, to stawiam pytanie. jak bĂŞdzie siĂŞ ksztaÂłtowaÂła cena ceedkĂłw w nowym roku? przedstawiciele dealerĂłw Kii mieli nie dawno spotkanie w sprawie 2009r., moÂże ktos ma jakies przecieki?
wiadomo zÂłotowka leci na leb na szyjĂŞ, konkurencja jest duza, a kryzys za pasem sprawia, Âże ceny teoretycznie nie moga rosnÂąc. teoretycznie...

Na razie obowiÂązujÂą ceny obecne w promocji 2008.


wzrosn¹ ceny o 5% . uwierz . w³aœnie dolar zdro¿a³³ o z³otówkê od czerwca wiêc teoretycznie powinien zdro¿eÌ cee'd nawet o 1/3. Ale spokojnie . A¿ takiej podwy¿ki nie bêdzie.

AUTOR WĄTKU
rjd
 

17 gru 2008 00:06

Zapomniałem dodać, znajomy sprzedawca hultajek stwierdził, ze mają pierwsze sygnały, ze ichniejsze samochody własnie pójda w gore o 5%...
Jedyną racjonalną przesłanką przeciwko podwyzkom jest kryzys na rynku samochodowym i tysiące aut na parkingach (chociażby golf:). Niestety na razie (?) kijanek i i30 tam nie ma, z rocznika 2008 zostały pojedyncze egzemplarze...

AUTOR WĄTKU
Daru
 

17 gru 2008 07:18

Mnie się wydaje że taniej nie będzie. Dziś kupując auto wybrałbym Renault Laguna - cena w promocji 64 756 zł - 1.5dCi 110 . Wg mnie cena nie do przebicia. Oczywiście nie żałuje wyboru - ale kilka miesięcy temu taka cena była nie do pomyślenia - klasa D w cenie kompaktu.

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl