Ogólne wrazenia z posiadania Ceeda

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

Ogólne wrazenia z posiadania Ceeda

11 lis 2008 13:09

witam

mam zamiar kupic ceeda, prosze o krótkie info o aucie. Jeździłem 1.6 Diesel testowo i bardzo mi sie spodobal ten samochód. dużo przegladałem forum i niepokoi mnie spalanie auta w benzynie. Co mozecie mi opowiedzieć

pozdrawiam
nie wiem czy w dobrym miescu napisałem temat ale nie znalazłem działu ogólnego na forum

AUTOR WĄTKU
rav
 

11 lis 2008 13:35

<span>piotron1</span> napisał(a):prosze o krótkie info o aucie

Super auto :) . Więcej znajdziesz na forum :wink:

AUTOR WĄTKU
novee
 

11 lis 2008 13:58

<span>piotron1</span> napisał(a):niepokoi mnie spalanie auta w benzynie

tzn. co? za mało pali? :P :wink:

Jak przeglądam to forum, to akurat 1.6 benz. wygląda na całkiem udany i małopalący silnik, przynajmniej na tle konkurencji typu Focus, Astra, Auris.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

11 lis 2008 14:46

ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
adam08
 

11 lis 2008 18:29

Zgadzam się z novee. Mój w cyklu mieszanym( z przeważającą wiekszością miasta) nie przekroczył ani razu 8 l)- nie jeżdzę emerycko.

Osobiście im dłużej (do tej pory 7,8 kkm) jeżdżę tym samochodem tym bardziej jestem zadowolony z zakupu. Gorzej jak czasami czytam forum i wypowiedzi podkreślające, że VW, BMW, Hondy to są dopiero samochody :P

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

11 lis 2008 19:05

<span>piotron1</span> napisał(a):niepokoi mnie spalanie auta w benzynie.

a co cie w tym niepokoi?
samochód ma trochę koników do wypojenia więc musi palić
zresztą nie jest lekki więc mają co ciągnąć
u mnie w trasie pali od 6 do 6.5 litra na 100
a w samym mieście do 9
to dużo?
myślę że diesel w mieście nie spali dużo mniej...

AUTOR WĄTKU
zawad
 

11 lis 2008 19:43

Ja osobiÂście jestem bardzo zadowolony z mojego CEE'Da dynamika, wyposaÂżenie oraz duÂżo miejsce-wystaraczajÂą mi w peÂłni, chociaÂż trochĂŞ wiĂŞcej konikĂłw by siĂŞ przydaÂło ale i tak jest nie Âźle, a co do wypowiedzi adam08 odnoÂśnie innych marek odpowiedÂź jest prosta "to sie lubi co sie ma i na co kogo stac" ja osobiscie gdybym mial $ na nowe BMW np 330D w kombi to nawet by mi przez myÂśl nie przeszlo zeby zastanawiac sie nad KIÂĄ, a z calym szacunkiem do wszystkich uÂżytkownikow, ktĂłrzy sa tak zafascynowani CEE'Dem Âże pisza o A6 Âże to szmelc itd oraz ze KIA CEED jest o wiele lepsza to niech sie troche podrapia po glowie i zastanowia zanim takie glupoty napisza ja rozumiem ze jak sie kupi samochod nowy za kase odkladana lub w kredo to jest to najlepszy car na swiecie najmniej pali i jest naj naj ale Panowie i Drogie Panie jest to tylko KIA najtaĂąsza na rynku w tej klasie z dobrym wyposaÂżeniem i raczej nie moÂżna jej przyrownywac do marek jak BMW AUDI, wystarczy przypomniec sobie historie marki KIA w Polsce np KIA PRIDE - gĂł..no jakich malo, sorry ze odbieglem troche od tematu ale niektĂłrych uÂżytkownikĂłw wypowiedzi takie sa dziwne, Âże moÂżna pomyÂśleĂŚ Âże na myÂśl o swoim CEEDZIE myÂśla o masturbacji :D . W kaÂżdym bÂądÂź razie Kia Cee'd 1.6 CRDI to dobry wybĂłr ja jestem bardzo zadowolony nie mialem zadnych typowych usterek (radio,..itd) ;przejechalem 15000 i jest ok : spalanie okolo 6-7l w cyklu mieszanym, oleju nie bierze i moÂżna na trasie zaskoczyĂŚ nie jednego dynamika.
POZDRAWIAM

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 lis 2008 19:54

Posiadam kia 1,6 benzyna sapalanie nieprzekracza 8l -80% miasto
bez wiekszych problemów- wymiana łacznika stabilizatora-gwarancjia :)
Jestem zadowolony-polecam wszystkim
Tani samochód ,dobra cena i wyposarzenie :D
Jak ktoś chce BMW to proszę bardzo droga wolna :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
zawad
 

11 lis 2008 20:01

<span>AndrzejM</span> napisał(a):Jak ktoÂś chce BMW to proszĂŞ bardzo droga wolna Mr. Green

Nie chodzilo mi dokladnie o BMW ale napewno chodzilo mi o kase, ktorej nie mam za bardzo i dlatego wybralem CEE'Da na ktorego bylo mnie stac narzazie :D

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 lis 2008 20:04

Gratuluję dobrego wyboru i szerokości :D clapping

AUTOR WĄTKU
Boski
 

11 lis 2008 21:55

zawad bardzo zdrowe podejscie do tematu. Ja równiez zdecydowałem sie na ceeda ze wzgledów ekonomicznych i z samochodu jako takiego jestem w miare zadowolony ale niestety serwisy to tragedia, polmozbyt i z tego powodu nigdy więcej KIA. Jak to mówią 1 samochód sprzedaje salon ,kazdy nastepny serwis.

AUTOR WĄTKU
adam08
 

12 lis 2008 08:09

zawad napisał(a):Ja osobiÂście jestem bardzo zadowolony z mojego CEE'Da ..., a co do wypowiedzi adam08 odnoÂśnie innych marek odpowiedÂź jest prosta "to sie lubi co sie ma i na co kogo stac" ja osobiscie gdybym mial $ na nowe BMW np 330D w kombi to nawet by mi przez myÂśl nie przeszlo zeby zastanawiac sie nad KIÂĄ, ]POZDRAWIAM


No wÂłaÂśnie o takie wypowiedzi mniej wiĂŞcej mi chodziÂło. :twisted:

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

12 lis 2008 10:09

Witam

interesuje mnie wersja Hatchback silnik taki który mało pali :)
mam zamiar kupic autro roczne i prosze o podpowiedz na co zwrócić uwagę

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Damik
 

12 lis 2008 11:22

moja Kia spala w mieście 7,2 /100 km średnia prędkość 30 km/h


na trasie 6,3 /100km.

Do pierwszego 1000 km paliła 8,8 w mieście.

Wszystko zależy od stylu jazdy. Trochę zmieniłem nawyki i preferuję eko-jazdę więc mogę jeszcze zejść ze spalaniem, ale to już będę na drodze wolny i nieelastyczny. Ale przy tym jest większa przyjemność z jazdy.

Poza tym autko super. Zrobiłem 2000 km i nic w nim nie stuka nie puka nie trzeszczy. Radio gra super. USB 8 GB gra, na początku wkurzałem się bo mi się zawieszało, ale sprawdziłem, że przyczyną były długie TAGI napisy w mp3-ach.

kotin
Asystent Kierownika
 
Posty: 314
Dołączył(a): 31 paź 2008 11:17
Lokalizacja: Tczew
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, optimum

12 lis 2008 12:32

zawad napisał(a):...to nawet by mi przez myÂśl nie przeszlo zeby zastanawiac sie nad KIÂĄ, a z calym szacunkiem do wszystkich uÂżytkownikow, ktĂłrzy sa tak zafascynowani CEE'Dem Âże pisza o A6 Âże to szmelc itd oraz ze KIA CEED jest o wiele lepsza to niech sie troche podrapia po glowie i zastanowia zanim takie glupoty napisza ...
POZDRAWIAM

Z caÂłym szacunkiem dla Ciebie to ja pisaÂłem ostatnio o A6 i ....
1 nie pisaÂłem Âże A6 to szmelc
2 nie jestem aÂż tak zafascynowany Ceedem Âżeby nie widzieĂŚ teÂż jego wad
3 majÂąc wybĂłr miĂŞdzy lepszym, ale uÂżywanym A6 za trochĂŞ ponad 70k i nowym Ceedem za 32k dziÂś i 32k za rok wybraÂłem Ceeda, mimo Âże byÂł bym w stanie te pieniÂądze (pewnie z lekkim kredytem) spokojnie wyÂłoÂżyĂŚ...

Mo¿e i powiesz ¿e to b³¹d, ale na sprawdzenie tego poczekamy kilka lat,a ja teraz jestem zadowolony. Kolega który dokona³ odwrotnego wyboru - równie¿. Mimo ¿e autka stoj¹ co dzieù obok siebie nie drapiemy siê w g³owê.
TeÂż serdecznie pozdrawiam :P

PS
zawad napisał(a): sorry ze odbieglem troche od tematu ale niektĂłrych uÂżytkownikĂłw wypowiedzi takie sa dziwne, Âże moÂżna pomyÂśleĂŚ Âże na myÂśl o swoim CEEDZIE myÂśla o masturbacji :D .

To teÂż o mnie? :oops:
SW 1,6 CRDi Beżowy oczywiście :)

AUTOR WĄTKU
adam08
 

12 lis 2008 15:43

piotron1 napisał(a):Witam

interesuje mnie wersja Hatchback silnik taki który mało pali :)
mam zamiar kupic autro roczne i prosze o podpowiedz na co zwrócić uwagę

pozdrawiam


A może wpadnij na spocik w najbliższy weekend na cargo. Będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej.

AUTOR WĄTKU
sevi
 

12 lis 2008 20:27

adam08 napisał(a):
piotron1 napisał(a):Witam

interesuje mnie wersja Hatchback silnik taki który mało pali :)
mam zamiar kupic autro roczne i prosze o podpowiedz na co zwrócić uwagę

pozdrawiam


A może wpadnij na spocik w najbliższy weekend na cargo. Będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej.




Dokładnie, wpadnij na Cargo na zlocik. Dowiesz się wszystkiego co Cie będzie interesowało

Ja z Cedziarki 1.6 Hatch. C+ jestem zadowolony. Nie mogę sie doczekać kiedy zasiąde w pracy do Cedziarki służbowej w Dieslu.

AUTOR WĄTKU
novee
 

12 lis 2008 20:39

<span>sevi</span> napisał(a):Nie mogę sie doczekać kiedy zasiąde w pracy do Cedziarki służbowej w Dieslu

Nooo, pod każdy krawężnik podjedzie :D i przeważnie nie do wyprzedzenia :wink:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

12 lis 2008 20:57

piotron1 napisał(a):Witam

interesuje mnie wersja Hatchback silnik taki który mało pali :)
mam zamiar kupic autro roczne i prosze o podpowiedz na co zwrócić uwagę

pozdrawiam

co prawda nijak ma się to ogłoszenie to twoich preferencji ale może jakims cudem cie zainteresuje ;)
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=2364

AUTOR WĄTKU
sevi
 

12 lis 2008 21:03

novee napisał(a):
<span>sevi</span> napisał(a):Nie mogę sie doczekać kiedy zasiąde w pracy do Cedziarki służbowej w Dieslu

Nooo, pod każdy krawężnik podjedzie :D i przeważnie nie do wyprzedzenia :wink:



No to sie zobaczy. Napewno sie pochwalę :D

Następna strona
Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl