I Przegląd

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
dlugi
 

Re: I Przegląd

26 lis 2009 22:37

Już po 1 przeglądzie :mrgreen: LIGAS Opole tam badali mojego procka wjechałem o 8: 00 a o 11 dopiero mnie wypuścili
koszt to 740 zł polecam wszystkim z Opolskiego ten serwis :arrow:

AUTOR WĄTKU
Qbi
 

Re: I Przegląd

13 cze 2011 18:17

Witam trzy tygodnie temu miałem pierwszy przegląd w KIA PATECKI KRAKÓW.
KIA CEED SW 1.6 benzyna 2010 ,stan licznika przy przeglądzie 10500
Koszt przeglądu to około 400 zł.
Miałem swoje filtry i olej .
Co do obsługi to oceniam ich NAJWYŻEJ JAK MOŻNA ,FACHOWA I MIŁA OBSŁUGA Z NICZYM NIE ROBILI PROBLEMU ,NA KAŻDE PYTANIE UZYSKIWAŁEM ODPOWIEDŹ,CZAS PRZEGLĄDU TO OKOŁO 2 GODZIN,AUTO ODDANO MI UMYTE I WYSPRZĄTANE.
PO PROSTU REWELACJA,JESTEM NAPRAWDĘ ZACHWYCONY I OBY TAK DALEJ :good
ZRESZTĄ MUSZE PRZY OKAZJI OPISYWANIA PRZEGLĄDU POWIEDZIEĆ ŻE ZAWSZE JAK KORZYSTAŁEM Z ICH USŁUG BYŁEM TRAKTOWANY BARDZO DOBRZE ,MIŁO I KULTURALNIE .OCENA NAJWYŻSZA Z MOŻLIWYCH !!!

AUTOR WĄTKU
Qbi
 

Re: I Przegląd

14 cze 2011 14:06

To nie jest krzyk ,po prostu nie wiedziałem sorki .

AUTOR WĄTKU
DobasF
 

LeeMotors Komorniki

13 sie 2011 13:31

Przegląd przy stanie licznika ok. 6500.
Własny olej i 2 filtry powietrza.
Cena za przegląd z filtrem oleju i zniżką 376 zł (zastosowano 5% upustu dla naszego klubu).
Czas trwania - niecałe dwie godziny.
Wrażenia pozytywne - na czas, za ludzkie pieniądze i uprzejmie.

AUTOR WĄTKU
trenerluk
 

Re: I Przegląd

20 sie 2011 10:32

No i ja tez jestem po pierwszym przeglądzie. Zrobiłem go w BDG TARNÓW. Powiem szczerze że jestem zadowolony z obsługi. Całość trwała trzy godziny, jedyny plus jest taki ze nie musiałem czekać w serwisie bo bym się załamał ale poszedłem razem z moją żoną do pobliskiej galerii na małe zakupy.
Co do obsługi to jest super. Wizytę w serwisie zamówiłem już miesiąc wcześniej. Pan Krzysztof był tak miły że już wtedy zaklepał mi termin i godzinę. Powoływałem się na nasz Klub ale niestety nie mieli zniżek dla klubowiczów ale mimo tego dostałem 10% zniżki.
Co do kosztów części które przywiozłem do serwisu to:
1) olej 6 litrów - 194 zł(Castrol EDGE 5W40 Turbo Diesel)
2) filtr pyłkowy(kabinowy) kupiony co ciekawe w innym serwisie - 105zł
Reszta to części serwisu. Robocizna 218,17 i przegląd powłoki 80,90.
Całkowity koszt przeglądu z moimi olejem i filtrem to 648,86 zł.
Już dziś dzwonili do mnie czy jestem zadowolony z usługi i czy jest wszystko Ok?
Niestety dowiedziałem się że będę musiał przyjechać jak najszybciej do nich raz jeszcze bo nad blendą przy tablicy rejestracyjnej pojawiają się jakieś ogniska korozji czy coś takiego. Będzie to zrobione w ramach gwarancji, a dodatkowo pogadam z kierownikiem lakierni i jeszcze mam małe odpryski od kamyczków to też je zrobią za małą opłatą albo ciut więcej farby rozrobią i ramach gwarancji może się uda. Zobaczymy. diabloo

Poprzednia strona
Powrót do Koszt utrzymania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl