Koszty przeglądów

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zieloch
 

serwis

02 sty 2008 19:23

Czy ktoś serwisuje auto w Łodzi. Prosiłbym o opinię na temat fachowości i jakości usług.

AUTOR WĄTKU
Mariusz_W-ch
 

Pierwszy przegląd

07 sty 2008 19:55

Dziś pojechałem na pierwszy przegląd KIA w Legnicy. Miła obsługa, wymienili wszystko wg harmonogramu przeglądów - koszt: 600 PLN, a i zalewają Castrolem SLX 5W30 :)

AUTOR WĄTKU
Boski
 

07 sty 2008 19:58

o qrcze to tani masz ten przegląd ja w rzeszowie po znajomości miałem za 630 sic Musze pogadac ze znajomym...

AUTOR WĄTKU
nirv
 

07 sty 2008 20:07

<span>zieloch</span> napisał(a):Czy ktoś serwisuje auto w Łodzi. Prosiłbym o opinię na temat fachowości i jakości usług.

Witaj
Serwisuje w aso kia Pokorski, generalnie ok. brałem nawet udział w teście tego serwisu. Wypadli nawet nieźle. Polecam.

AUTOR WĄTKU
Boski
 

07 sty 2008 20:22

nie no ja ze swojego w zeszowie kia multitruck tez jestem bardzo zadowolony. Bardzo mili i w ogóle widac ze sie starają ale ja tam byłem tylko dwa razy raz na przeglądzieraz na dokęceniu kolumny kieowniczej. za 2 tyg 2 przegląd koszty mają byc takie same ale biore swoj olej castrol edge sport 0w40

AUTOR WĄTKU
kris
 

serwisowanie cee'da

07 sty 2008 20:43

a może by tak stworzyć oddzielny temat, zakładkę, gdzie na wzór ankiety jaki jest przekrój wiekowy posiadaczy cee'da czy ankiety jaki kolor jest popularny stworzyć ankietę o ASO, np. województwami z oceną czy godny by do niego jechać czy nie. Oszczędzi nam to przykrości a właścicielom ASO da do myślenia jeżeli "fuszerują" :)
Podobne ankiety dotyczą np. oceny stacji benzynowych w Polsce.
pzdr.

AUTOR WĄTKU
Boski
 

07 sty 2008 20:45

a podzielam opinie kolegi . Myśle ze szczególnie docenili by to ci z kolegów którzy maja do wyboru kilka salonów a jak widac niektóre z nich odwalają niezłą maniane

AUTOR WĄTKU
kris
 

ankieta dot. ASO

07 sty 2008 20:58

Boski napisał(a):a podzielam opinie kolegi . Myśle ze szczególnie docenili by to ci z kolegów którzy maja do wyboru kilka salonów a jak widac niektóre z nich odwalają niezłą maniane


no to apel do moderatora :D
otwieramy ankietę dotyczącą ASO
:)
pzdr

AUTOR WĄTKU
lalas
 

07 sty 2008 22:12

chyba już ktoś kiedyś propoonował taką ankietę, ja też jestem za :roll:

AUTOR WĄTKU
MAJKEL
 

08 sty 2008 11:07

Ja byłem dwa dni temu na pierwszym przegladzie w KIA PLAZA w Warszawie, zapłaciłem 620zł, wymienili tez filtr kabinowy. Ogólnie bardzo miła i fachowa obsługa.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

08 sty 2008 12:51

<span>lalas</span> napisał(a):chyba już ktoś kiedyś propoonował taką ankietę, ja też jestem za


chyba najlepiej bedzie założyć każdemu serwisowi osobny wątek. Tylko do oceny! np zrobili to i tamto i jest ok. albo i nie. Punktacja 0-10. Niedawno proponowałem aby grupy regionalne wytypowały najlepsze serwisy a potem dopiero Lista krajowa, ale brak odzewu.

AUTOR WĄTKU
kris
 

08 sty 2008 13:28

jest taka zakładka http://mojaceed.pl/forum/viewforum.php?f=35
proponuję by każdy tam wpisywał swoje uwagi,
Pierwszy kto coś naprawia czy ma przegląd, wpisuje:
ASO (tu nazwa) i miejscowość. Każdy następny się tam w nim wpisuje, jeżeli nie ma "jego" ASO, zakłada nowy wątek utrzymując podany wyżej sposób wpisu. W ten sposób inni będą mogli się łatwo poruszać.
Ważne by się wewnątrz nie rozpisywać. Krótko:
np. przegląd po 15000, 10 punktów (jeżeli ma uwagi to je poniżej wpisuje)
pzdr

AUTOR WĄTKU
teon
 

08 sty 2008 13:54

Widziałem kiedyś na jednym forum taką podstrone z ocenami serwisów dealerów. Trzeba stworzyć bazę autoryzowanych serwisów/dealerów. z rozwijanej listy wybieramy województwo, + dodatkowo można zawęzić do miasta. Klikamy ok pojawia nam się lista dealerów. Przy każdym z dealerów/serwisów wyświetlana jest nota za sprzedaż/serwis. Po kliknięciu na danego dealera/serwis pojawia się szczegółowa lista ocen oraz komentarze, tu też będzie można dodać własną opinie oraz oddać głos. To jest taka propozycja ale nie mam pojęcia kto od strony technicznej bedzie potrafił to przygotować.

AUTOR WĄTKU
TTomek
 

08 sty 2008 20:55

Postulowałem już kiedyś o taki dział/temat, chodziło mi abyśmy opisywali własne wrażenia i odczucia po wizytach w serwisach- Admin wyraził zgodę :-)
http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=594

Pozdrawiam,

AUTOR WĄTKU
Boski
 

08 sty 2008 22:09

a mi dziś subaru wjechało w pupe i mam zderzak do malowanie wrr

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

09 sty 2008 09:21

to może ja nie bede piasła bywam w 2 i mam 1 opinię :mrgreen:
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

14 sty 2008 01:41

www.autocentrum.pl/go/275__ASO_Kia____13.html

polecam tą stronkę tu też są oceny ASO zarówno dealer jak i serwis

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

19 sty 2008 22:10

trzeba by jakąs tabelkę stworzyć
stwierdziłęm dziś po tym jak zapłaciłem za robote 2 razy tyle co ostatnio

tylko raczej musiał by istnieć podział na rotbota -części
bo zpałaciłęm ponad 600 a jakby mi wymienili jeszcze klimy filtr zgodnie z instrukcją to by wyszło ponad 700

co do robocizny witaras to jest to samo na obu przeglądach dochodza tetale jak sprawdzenie elektryki.pedału hamulca itd
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
ktp76
 

20 lut 2008 12:59

MOTO Katowice 19-02-08
co prawda 0 czyli wymiana oleju ale podaję ceny:

........................................netto.....ilośc......wart netto......wart brutto
olej castrol SLX Long Tec...60,74......3,5.........212,59...........259,36
uszczelka.............................3,34......1...............3,34...............4,07
filtr oleju.............................16,39......1..............16,39.............20,00
--------------------------------------------------------------------
283,43

Uwagi : Gwarancja na wykonaną usługę wynosi 3 miesiące lub 3000KM od wydania samochodu :?:

AUTOR WĄTKU
Dominik
 

koszty serwisowe co 15 000 km. Dla oszczędnych :))

26 lut 2008 10:57

Koszt takiego przeglądu wraz z wymianą oleju, filtrów itp faktycznie wynosi około 500-600 polskich dolarów:)
Natomiast z tego co wiem istnieje możliwość dostarczenia własnych części eksploatacyjnych ( olej, filtry, żarówki itp. ) pozwoli nam to napewno zaoszczędzić parę złotych :))
A dla super oszczędnych to nie mamy obowiązku wogóle serwisować auta w aso aby nie utracić gwarancji - można korzystać z nieautoryzowanych serwisów ---- info z MOTOR i AUTO ŚWIATA ------
pozdr.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Koszt utrzymania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl